Mano kelionės

  • Pradžia
  • Mano kelionės
  • Nuotaikingos, gardžios ir linksmos kelionės po Lietuvą – pažinkite gimtinę iš naujo!
Nuotaikingos, gardžios ir linksmos kelionės po Lietuvą – pažinkite gimtinę iš naujo!

Nuotaikingos, gardžios ir linksmos kelionės po Lietuvą – pažinkite gimtinę iš naujo!

Jei manote, kad Lietuvoje dar daug vietų, kurias galima atrasti ir patirti šį tą naujo – mūsų organizuojamos kelionės yra tikrai jums! Jei manote, kad visi istorijos ir kultūros perlai yra tik užsienyje – mūsų organizuojamos kelionės pakeis jūsų požiūrį ir padės iš naujo pažinti gimtąjį kraštą. Kviečiame kartu leistis į nepamirštamą vienos dienos ar viso savaitgalio kelionę!

            Gamtos mylėtojams – savaitgalio kelionės po Lietuvos gamtos perlus

            Svajojantiems aplankyti įdomiausius Lietuvos gamtos kampelius ar tiesiog norintiems pabėgti iš miesto šurmulio, siūlome daug skirtingų pažintinių-gamtinių kelionių. Čia jūsų laukia paukščių stebėjimas, slapti pelkių takai ar apžvalgos bokštai!.. Savaitgalio kelionės autobusu po gražiausius Lietuvos gamtos kampelius bus nepamirštamas nuotykis, iš kurio grįšite pailsėję, pasisėmę jėgų naujai darbo savaitei ir sužinoję šį tą naujo.

Nuotaikingos, gardžios ir linksmos kelionės po Lietuvą – pažinkite gimtinę iš naujo!

            Vienos dienos kelionės ar viso savaitgalio kelionės? Ką rinktis priklauso tik nuo jūsų! Kviečiame detaliau susipažinti su mūsų siūlomais maršrutais ir išsirinkti tą, kuris jums atrodo įdomiausias. Vienos dienos kelionės patiks tiems, kurie turi mažų vaikų ir vakare nori grįžti namo, o štai savaitgalio kelionės su nakvyne leis geriau įsijausti į ekskursijos atmosferą, nes nakvynei parinkta vieta tematiškai derės su tos dienos ekskursijomis. Ar nenorėtumėte po ekskursijos dvare, jame ir pernakvoti? O gal po žygio gamtoje mielai pavakarotumėte prie laužo ir pernakvotumėte palapinėje?

            Rinkdamiesi gamtinę ekskursiją atkreipkite dėmesį ir į metų laiką. Pavyzdžiui, paukščių stebėjimas Nemuno deltoje bus skirtingas visais metų laikais. Norintiems daugiau pajudėti, siūlome aplankyti Akmenos ir Jūros santaką, pereiti beždžionių tiltu, įveikti 2 km pažintinį taką ir tada nuplaukti 7 km baidarėmis! Tiesa, nepamiršime ir sočiai papietauti, kad užtektų jėgų įveikti maršrutą, o gido pasakojimai mus ves šiuo maršrutu ir leis pastebėti net ir geriausiai užsimaskavusius gamtos paminklus. Dar viena išskirtinė Lietuvos vieta, tai „Marso kanjonai“ – klinčių ir molio karjerai, išsiskiriantys ne tik įspūdingais vaizdais, bet ir istorija: čia buvo rasta prieš maždaug 250 mln. metų gyvenusių dinozaurų fosilijų liekanų.

Nuotaikingos, gardžios ir linksmos kelionės po Lietuvą – pažinkite gimtinę iš naujo!

            Istorijos žinovams – pažintinės kelionės po dvarus, vienuolynus ir bažnyčias

            Nors įspūdingi restauruoti dvarai ir bažnyčios puikiai tinka akis paganyti, tačiau jie saugo ir nemažą dalį savo krašto istorijos. Kelionės po Lietuvą jums padės atrasti subtilų dvarų grožį, susipažinti su istorinėmis detalėmis bei akimirkai pasijusti dvarų kultūros dalimi – paskanauti vėžių uodegėlių sriubos ar pasivaikščioti po žydintį dvaro parką.

Nuotaikingos, gardžios ir linksmos kelionės po Lietuvą – pažinkite gimtinę iš naujo!

            Kelionės autobusu yra itin patogus būdas keliauti, kai norime apžiūrėti keletą skirtingų objektų, esančių netoli vienas nuo kito, keliaudami autobusu galime sustoti kur norime ir lengvai pasiekti kelionės tikslą pėsčiomis. Mūsų sudaryti ekskursijų maršrutai jums siūlo aplankyti Burbiškio dvarą ir apžiūrėti mini parką su žydinčiomis hortenzijomis, panirti į teatralizuotą šiokiadienį pilyje ir aplankyti ne vietą palei Nemuną esančią pilį ar apsilankyti Rokiškio dvare ir sužinoti visas sūrio gamybos paslaptis. Tai tik kelios istorinės kelionės autobusu, kurias galime jums pasiūlyti, o daugiau maršrutų ieškokite mūsų svetainėje!

Nuotaikingos, gardžios ir linksmos kelionės po Lietuvą – pažinkite gimtinę iš naujo!

            Mažiems ir dideliems smaližiams – degustacinės kelionės

             Ar žinojote, kad istoriją galima paragauti? Degustacinės kelionės leidžia pažinti krašto kultūrą ir istoriją per jos virtuvę. Nuo midaus iki profesionalaus šefo desertų!

Kelionių metu galėsite išragauti regioninius tradicinius lietuviškus patiekalus, pavyzdžiui, dzūkiškas bandas, razavus suvalkietiškus blynus, brandintą kumpį ar pagal senuosius dvarų virtuvių receptus pagamintus patiekalus. Taip pat pasidomėsime ir šiuolaikinėmis įmonėmis bei jų produktais, garsinančiais Lietuvą, pavyzdžiui, šampanu iš Alytaus ar sūriu iš Rokiškio.

Degustacinės kelionės yra derinamos su pažintinėmis-gamtinėmis, taigi namo grįšite ir skaniai pavalgę, ir pasisėmę naujų įspūdžių. Keliaukime, ragaukime ir atraskime visus Lietuvos skonius!

Nuotaikingos, gardžios ir linksmos kelionės po Lietuvą – pažinkite gimtinę iš naujo!

           Verslo kelionės ? Dėl kelionės trukmės ir maršruto spręskite jūs!

            Mes jums siūlome iš anksto sudarytus maršrutus, kurie dera tematiškai bei geografiškai. Jei esate pavienis keliautojas ir norėtumėte prisijungti prie mūsų renkamos grupės ekskursijai – registruokitės. Tačiau jei esate didesnė draugų grupė ar įmonė, atminkite, kad mūsų siūlomos verslo kelionės lanksčios –  kiekvieną jų galima koreguoti, keisti lankytinų objektų sąrašą ar veiklą tam tikrame objekte.

Įprastai kelionės po Lietuvą yra teminės, pavyzdžiui, po Napoleono lobio paieškų ir ekskursijos dvare, ekskursija ir toliau tęsis dvaro tematika: jūsų lauks mažoji ar didžioji puota – autentiškų Lietuvos didikų patiekalų degustacija. O štai nusprendus vykti į „Karinį turą“, kartu apžiūrėsime tremtinių muziejų, partizanų slėptuvę ir Molotovo linijos gynybinius bunkerius.

Tačiau jei užsisakote kelionę žmonių grupei, verslo kelionę, tuomet galime pasiūlyti alternatyvių maršrutų variantų ir atsižvelgti į jūsų pageidavimus. Pavyzdžiui, skirti daugiau laiko konkrečiam jus dominančiam objektui, piknikui gamtoje ar įmonės darbuotojų fotosesijai dvaro aplinkoje. Susisiekite ir aptarkime jūsų kelionės detales!

Nuotaikingos, gardžios ir linksmos kelionės po Lietuvą – pažinkite gimtinę iš naujo!


Kelionių pasiūlymai

Iš Klaipėdos ir Kauno: Vokietijos Kalėdinės mugės aplankant Drezdeną ir Niurnbergą

Kalėdinė Varšuva aplankant faraono Tutanchamono ekspoziciją bei pramogos vandens parke

Arbatgėris su Kuršėnų vyniotiniu – Žibintų festivalis Pakruojo dvare

Naktinis Kalėdinių eglučių turas

Pažintinė savaitgalio kelionė: Neonijos muziejus - Tartu Universiteto muziejus - Ledynmečio muziejus

Agluonos duonos muziejus – Ekskursija Agluonoje – Šmakovkos muziejus – Preili lėlių muziejus – ekskursija Preiliuose

Vandens pramogos didžiausiame vandens parke Europoje – Koperniko muziejus

Agluonos duonos muziejus – Ekskursija Agluonoje – Šmakovkos muziejus – Preili lėlių muziejus – ekskursija Preiliuose - ledų degustacija

Alatskivi pilis – estiško vyno degustacija – ekskursija Tartu – šaltalankių produktų degustacija

Maironio muziejus – 1000 šviesų žibintų festivalis

Jelgavos ledo skulptūrų festivalis – Sūrių degustacija

Jelgavos ledo skulptūrų festivalis – Jaunpils pilis – viduramžių laikų pietūs

Pažintinė kelionė: Telefonijos muziejus – Azijos žibintų festivalis Pakruojo dvare

Naujametinis Talinas su šventine vakariene ir apgyvendinimu centre

Alaus degustacija – Žibintų festivalis “Didieji Azijos žibintai” Pakruojo dvare

Pažintinė vienos dienos kelionė autobusu į Kalėdinį Vilnių, aplankant Lumina parką

Pažintinė kelionė autobusu į Vilniaus šviesų festivalį

Dzūkiškos bandos – ekskursija Alytuje – Šampano degustacija