Savaitgalio kelionė kolektyvui autobusu: vaistinės muziejus – Marso kanjonai - cepelinai

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio kelionė kolektyvui autobusu: vaistinės muziejus – Marso kanjonai - cepelinai

Kelionės programa

 

Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

Savaitgalio kolektyvinę verslo kelionę autobusu pradėsite nuo apsilankymo vaistinės muziejuje. Vienintelis kaimiško tipo vaistinės muziejus Lietuvoje su išlikusiomis vaistininkų šeimos gyvenamosiomis patalpomis bei paties vaistininko ranka rašyta visa vaistinės istorija. Čia galima pamatyti  baldus, specialiai pagamintus vaistinės pagrindiniam kambariui, vaistų gamyboje naudotus prietaisus, įrankius, indus, vaistinius preparatus bei vaistinę žaliavą, net  XIX a. rašytus gydytojų receptus, vėlesnio laikotarpio apskaitos knygas bei kitą vaistinės dokumentaciją.

Toliau savaitgalio verslo kelionės metu lankysite išskirtinį regioninio parko lankytojų centrą, kuris išskirtinis tuo, kad čia išlikę jūros periodo gyvūnų, tarp jų ir dinozaurų, liekanų. Smalsumą patenkins ir į daugelį klausimų apie išlikusią istoriją atsakys modernus lankytojų centras, kuriame įrengta speciali ekspozicijų salė su dinozaurų laikus menančiais eksponatais.

Šioje savaitgalio verslo kelionėje autobusu ir pėsčiomis su vietiniu gidu aplankysite “Marso kanjonus” – taip dažnai dėl įspūdingų, kraterius primenančių vaizdų vadinami Naujojoje Akmenėje esantys ir iki šiol veikiantys karjerai. Pirmiausia vyksite į Menčių klinčių karjerą. Ne mažesnį įspūdį negu atsiveriantis vaizdas paliks ir kasybai naudojama technika, ypač gigantiškas  žingsniuojantis ekskavatorius, kurio gabaritai tikrai įspūdingi.

Pietūs:  cepelinai su mėsa + vietinės gamybos naminė gira.

Vėliau savaitgalio verslo kelionėje autobusu su vietiniu gidu nuvažiuosite į Molio karjerą, kur prieš 250 mln. metų tvyrojo dykumų klimatas. Molis ir jį dengiantis grunto sluoksnis kasami galingais žingsniuojančiais ir vikšriniais ekskavatoriais, o jam išvežti į karjerą atvestas geležinkelis. Įdomu tai, kad šiame molio karjere, rasti triaso geologiniame periode (prieš 250-200 mln. metų) gyvenusių roplių - fitozaurų fosilijos – du dantys ir dviejų žandikaulių liekanos.

Pilni įspūdžių keliausite namo.
 

Savaitgalio verslo kelionės kolektyvams autobusu kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Į savaitgalio verslo kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Savaitgalio verslo kelionės kolektyvams autobusu PRELIMINARIOS (kintančios) papildomos išlaidos: už ekskursiją po kanjonus, regioninio parko lankytojų centrą, pietus, vaistinės muziejų – apie 28 € asmeniui, kai keliauja 27-30 asmenų.

Pastaba. Savaitgalio kolektyvinės verslo kelionės autobusu ir pėsčiomis ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai ar kita.

Rekomendacija. Pasirūpinti tinkama avalyne, guminiais batais, vandeniu ir užkandžiais.

Šios savaitgalio verslo kelionės kolektyvams maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie savaitgalio kelionę kolektyvams  tel. +370 677 27036, +370 65556313, el.paštas - [email protected], [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė ekskursija kolektyvams - Paukščių stebėjimas Nemuno deltoje

Pažintinė - gamtinė kelionė kolektyvams autobusu - plaukimas baidarėmis - partizanų slėptuvė - žygis

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Automobilių muziejų turas

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams– „Vilniaus globėjo beieškant“

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rietavas – piliakalniai – brandinto kumpio degustacija – naktinė ekskursija su žibintais

Degustacinė verslo kelionė: Šilutė – Rusnė ir Uostadvaris – vikingų laikų valgiai – vyno degustacija

Pažintinė savaitgalio verslo kelionė autobusu: Vintažinių transporto priemonių muziejus – Renesanso epochos pilis - sūrių degustacija

Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Viduramžių pilis - Viduramžių laikų pietūs - rododendrai – pasivaikščiojimas basomis

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Hortenzijų žiedai – dvarai – vienuolynas