Savaitgalio kelionė kolektyvui autobusu: vaistinės muziejus – Marso kanjonai - cepelinai

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio kelionė kolektyvui autobusu: vaistinės muziejus – Marso kanjonai - cepelinai

Kelionės programa

 

Kelionė galima iš visos Lietuvos tik savaitgaliais.

Savaitgalio kolektyvinę verslo kelionę autobusu pradėsite nuo apsilankymo vaistinės muziejuje. Vienintelis kaimiško tipo vaistinės muziejus Lietuvoje su išlikusiomis vaistininkų šeimos gyvenamosiomis patalpomis bei paties vaistininko ranka rašyta visa vaistinės istorija. Čia galima pamatyti  baldus, specialiai pagamintus vaistinės pagrindiniam kambariui, vaistų gamyboje naudotus prietaisus, įrankius, indus, vaistinius preparatus bei vaistinę žaliavą, net  XIX a. rašytus gydytojų receptus, vėlesnio laikotarpio apskaitos knygas bei kitą vaistinės dokumentaciją.

Toliau savaitgalio verslo kelionės metu lankysite išskirtinį regioninio parko lankytojų centrą, kuris išskirtinis tuo, kad čia išlikę jūros periodo gyvūnų, tarp jų ir dinozaurų, liekanų. Smalsumą patenkins ir į daugelį klausimų apie išlikusią istoriją atsakys modernus lankytojų centras, kuriame įrengta speciali ekspozicijų salė su dinozaurų laikus menančiais eksponatais.

Šioje savaitgalio verslo kelionėje autobusu ir pėsčiomis su vietiniu gidu aplankysite “Marso kanjonus” – taip dažnai dėl įspūdingų, kraterius primenančių vaizdų vadinami Naujojoje Akmenėje esantys ir iki šiol veikiantys karjerai. Pirmiausia vyksite į Menčių klinčių karjerą. Ne mažesnį įspūdį negu atsiveriantis vaizdas paliks ir kasybai naudojama technika, ypač gigantiškas  žingsniuojantis ekskavatorius, kurio gabaritai tikrai įspūdingi.

Pietūs:  cepelinai su mėsa + vietinės gamybos naminė gira.

Vėliau savaitgalio verslo kelionėje autobusu su vietiniu gidu nuvažiuosite į Molio karjerą, kur prieš 250 mln. metų tvyrojo dykumų klimatas. Molis ir jį dengiantis grunto sluoksnis kasami galingais žingsniuojančiais ir vikšriniais ekskavatoriais, o jam išvežti į karjerą atvestas geležinkelis. Įdomu tai, kad šiame molio karjere, rasti triaso geologiniame periode (prieš 250-200 mln. metų) gyvenusių roplių - fitozaurų fosilijos – du dantys ir dviejų žandikaulių liekanos.

Pilni įspūdžių keliausite namo.
 

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 87 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, žygis karjeruose, pietūs, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Kelionė lėktuvu į Gruziją iš Vilniaus ir Rygos su vadovu iš Lietuvos

Lenkija: Jotvingių prūsų gyvenvietė –vienuolynas Vygriuose– Seinai – Vilanovo rūmai – Karalių rūmai – plaukimas Augustavo kanalu

Kelionė į Latviją per Palangą: rododendrų žiedai – plaukimas Dauguvos upe Rygoje