Pažintinė-teminė kelionė kolektyvams autobusu – Kaunas-Tiškevičių koldūnai-teminė ekskursija su grafiene-Renesanso pilis

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė-teminė kelionė kolektyvams autobusu – Kaunas-Tiškevičių koldūnai-teminė ekskursija su grafiene-Renesanso pilis

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje kolektyvams aplankysime ir dalyvausime:

  • Pirmiausia, šioje dienos pažintinėje-teminėje verslo kelionėje kolektyvams aplankysime Nemuno ir Neries santakoje esančią pilį, kuri buvo pastatyta XIV a. kryžiuočių antpuoliams atremti. Tai ne tik seniausia mūrinė pilis Lietuvoje, bet ir vienintelė, turinti dvi eiles gynybinių sienų. XVI a. pilyje veikė kalėjimas. Šiuo metu pilyje veikia Kauno miesto muziejaus skyrius.  
  • Kelionę kolektyvams tęsime, kur teminės ekskursijos metu  grafienė Rozalija papasakos apie  dvarų kultūrinį gyvenimą, grafų Tiškevičių pomėgius ir pramogas.

Po įdomios teminės ekskursijos kolektyvas skanaus grafų Tiškevičių koldūnus su žvėriena (Jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo būtina tai nurodyti 5 darbo dienas prieš kelionę).

  • Toliau šioje pažintinėje verslo kelionėje kolektyvams vyksite į padavimų ir legendų gaubiamą vietovę. Nemuno krante stūksantis piliakalnis dar vadinamas kunigaikščio Gedimino kapu. Manoma, kad priešai čia pirmą kartą panaudojo šaunamąjį ginklą, ir nuo jo žuvo Gediminas. Čia jis buvo ir palaidotas. Netoli piliakalnio - mitologinis akmuo su įspausta pėda. Kokią legendą byloja šis akmuo išgirsite ekskursijos metu.
  • Šios pažintinės-teminės kelionės pabaigoje užsuksime į renesanso stiliaus, pilį. Jos teritorijoje išlikę XVIII a.  kaskadiniai tvenkiniai, gilią istoriją menantis parkas. Pilies istorines žinias bei legendas atskleis pilies gidas.  

 

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 70 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, teatralizuota ekskursija, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Patriotų miestas – Lakūno gimtinė – Baubliai

Savaitgalio kelionė: Pažintis su dangaus objektais ir žvaigždynais. Molėtų observatorija – Dangaus šviesulių stebykla-Etnokosmologijos muziejus – žygis ir Radvilų troškinys

Kelionė iš Vilniaus ir Kauno: Zanavykiškas ragaučius ir teatralizuotos ekskursijos dvaruose - pažintinė savaitgalio kelionė autobusu

Pažintinė ekskursija dviračiais kolektyvams „Po Pietinę Klaipėdą“

Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu: desertų-virtinukų-midaus degustacija

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Plaukimas laivu - zoologijos sodas - Rygos senamiestis

Vienos dienos kelionė autobusu - alaus turas + šmaikšti ekskursija Joniškėlyje

Šmaikšti ekskursija – Įdomi senovinio alaus edukacija su vaišėmis

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: istorinis, mitologinis, kultūrinis paveldas ir kraštovaizdžio pažinimas