Pažintinė-teminė kelionė kolektyvams autobusu – Kauno pilis-Tiškevičių koldūnai-teminė ekskursija su grafiene-Panemunės pilis

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė-teminė kelionė kolektyvams autobusu – Kauno pilis-Tiškevičių koldūnai-teminė ekskursija su grafiene-Panemunės pilis

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje kelionėje kolektyvams aplankysime ir dalyvausime:

  • Pirmiausia, šioje dienos pažintinėje-teminėje kelionėje kolektyvams aplankysime Nemuno ir Neries santakoje esančią pilį, kuri buvo pastatyta XIV a. kryžiuočių antpuoliams atremti. Tai ne tik seniausia mūrinė pilis Lietuvoje, bet ir vienintelė, turinti dvi eiles gynybinių sienų. XVI a. pilyje veikė kalėjimas. Šiuo metu pilyje veikia Kauno miesto muziejaus skyrius.  
  • Kelionę kolektyvams tęsime Raudondvaryje. Teminės ekskursijos metu  grafienė Rozalija papasakos apie  dvarų kultūrinį gyvenimą, grafų Tiškevičių pomėgius ir pramogas.

Po įdomios teminės ekskursijos kolektyvas skanaus grafų Tiškevičių koldūnus su žvėriena (Jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo būtina tai nurodyti 5 darbo dienas prieš kelionę).

  • Toliau šioje pažintinėje kelionėje kolektyvams vyksime į padavimų ir legendų gaubiamą Veliuoną. Nemuno krante stūksantis piliakalnis dar vadinamas kunigaikščio Gedimino kapu. Manoma, kad priešai čia pirmą kartą panaudojo šaunamąjį ginklą, ir nuo jo žuvo Gediminas. Čia jis buvo ir palaidotas. Netoli piliakalnio - mitologinis akmuo su įspausta pėda. Kokią legendą byloja šis akmuo išgirsite ekskursijos metu.
  • Šios pažintinės-teminės kelionės pabaigoje užsuksime į renesanso stiliaus, Panemunės pilį. Jos teritorijoje išlikę XVIII a.  kaskadiniai tvenkiniai, gilią istoriją menantis parkas. Pilies istorines žinias bei legendas atskleis pilies gidas.  

Šios pažintinės kelionės kolektyvui maršrutą galima keisti.

Vienos dienos pažintinės-teminės kelionės kolektyvams kaina asmeniui (kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Vienos dienos pažintinės-teminės kelionės kolektyvams papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 28 -30 asmenys, kaina  –  22–25 € asmeniui (Ekskursija pilyje ir įėjimas, ekskursija su grafiene Rozalija, Tiškevičiaus koldūnai su žvėriena, įėjimas į Panemunės pilį ir pilies gidas)

Pastabos: Vienos dienos pažintinės-teminės kelionės kolektyvams autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Vienos dienos pažintinės-teminės kelionės kolektyvams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Nuotraukos priklauso: Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centrui, be autorių sutikimo nuotraukas naudoti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę-teminę kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu į Latviją Ryga – medicinos muziejus – Jugendas

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – V.Grybo muziejus – Napoleono lobio paieška – Vyno degustacija

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu po Zarasų karštą su sočiais blynais - muzika ir jūros muziejumi

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu po Kupiškio kraštą su medaus, karvojaus bei pakišuolio degustacijomis

Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu po Kauno fortus su kareiviška koše

Pažintinė kelionė kolektyvui autobusu – „Pasienis“

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu į Biržų karštą

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – Nuodėmingasis Kaunas ir ne tik...