Pažintinė-teminė kelionė kolektyvams autobusu – Kaunas-Tiškevičių koldūnai-teminė ekskursija su grafiene-Renesanso pilis

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė-teminė kelionė kolektyvams autobusu – Kaunas-Tiškevičių koldūnai-teminė ekskursija su grafiene-Renesanso pilis

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje kolektyvams aplankysime ir dalyvausime:

  • Pirmiausia, šioje dienos pažintinėje-teminėje verslo kelionėje kolektyvams aplankysime Nemuno ir Neries santakoje esančią pilį, kuri buvo pastatyta XIV a. kryžiuočių antpuoliams atremti. Tai ne tik seniausia mūrinė pilis Lietuvoje, bet ir vienintelė, turinti dvi eiles gynybinių sienų. XVI a. pilyje veikė kalėjimas. Šiuo metu pilyje veikia Kauno miesto muziejaus skyrius.  
  • Kelionę kolektyvams tęsime, kur teminės ekskursijos metu  grafienė Rozalija papasakos apie  dvarų kultūrinį gyvenimą, grafų Tiškevičių pomėgius ir pramogas.

Po įdomios teminės ekskursijos kolektyvas skanaus grafų Tiškevičių koldūnus su žvėriena (Jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo būtina tai nurodyti 5 darbo dienas prieš kelionę).

  • Toliau šioje pažintinėje verslo kelionėje kolektyvams vyksite į padavimų ir legendų gaubiamą vietovę. Nemuno krante stūksantis piliakalnis dar vadinamas kunigaikščio Gedimino kapu. Manoma, kad priešai čia pirmą kartą panaudojo šaunamąjį ginklą, ir nuo jo žuvo Gediminas. Čia jis buvo ir palaidotas. Netoli piliakalnio - mitologinis akmuo su įspausta pėda. Kokią legendą byloja šis akmuo išgirsite ekskursijos metu.
  • Šios pažintinės-teminės kelionės pabaigoje užsuksime į renesanso stiliaus, pilį. Jos teritorijoje išlikę XVIII a.  kaskadiniai tvenkiniai, gilią istoriją menantis parkas. Pilies istorines žinias bei legendas atskleis pilies gidas.  

Šios pažintinės kelionės kolektyvui maršrutą galima keisti.

Vienos dienos pažintinės-teminės verslo kelionės kolektyvams kaina asmeniui (kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Vienos dienos pažintinės-teminės verslo kelionės kolektyvams papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 28 -30 asmenys, kaina  –  22–25 € asmeniui (Ekskursija pilyje ir įėjimas, ekskursija su grafiene Rozalija, Tiškevičiaus koldūnai su žvėriena, įėjimas į antrąją pilį ir pilies gidas)

Pastabos: Šios pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai.  

Vienos dienos pažintinės-teminės verslo kelionės kolektyvams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Nuotraukos priklauso: Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centrui, be autorių sutikimo nuotraukas naudoti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę-teminę verslo kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė savaitgalio verslo kelionė autobusu: Vintažinių transporto priemonių muziejus – Renesanso epochos pilis - sūrių degustacija

Smegduobės– Biržų pilis – senoviniai automobiliai – elnienos kepsniai

Maloni pažintis su Platelių kraštu: edukacinis užsiėmimas – plaukimas katamaranu – labirintai

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Rokiškio kraštą su sūrio degustacija

Pažintinė - degustacinė ekskursija kolektyvams „Prūsijos Karalių takais” su Memelietiškais pietumis

Savaitgalio verslo kelionė autobusu po Žemaitiją: aštuonračio muziejus – energetinių labirintų parkas ir kt.

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu - piliakalniai – teatralizuota programa - dvaras –upė-gatvė -vynas

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rojaus keliu – pilys – teminė ekskursija

Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Viduramžių pilis - Viduramžių laikų pietūs – vyno degustacija