Dovanų kuponai

Kelionės – tai dovana, kuri turi sparnus ir ilgus prisiminimus. Nežinote, ką dovanoti? Kviečiame įsigyti „Ingrida Tours“ dovanų kuponą.

Kuponas, tai geriausia dovana, nes dovanos gavėjas pats galės pasirinkti kelionės datą ir kryptį. Jūs padovanosite įspūdžių kupiną dieną ar savaitgalį, o jūsų draugas galės pats nuspręsti, kada leistis į šį nuotykį. Dovanų kuponai kelionėms yra populiari dovana Kalėdų laikotarpiu, taip pat gimtadienio, vestuvių, metinių proga. Darbdaviai dažnai dovanoja kuponus savo darbuotojams kaip paskatinimą, galimybę kolektyvui išvykti į komandos formavimo (angl. team building) kelionę.

Kokios vertės kuponus galiu įsigyti?

Kupono sumą pasirenkate pats. Jei bičiulis išsirinks brangesnę kelionę, nei kupone nurodyta suma, skirtumą jis galės primokėti.

Kokioms kelionėms galima panaudoti dovanų kuponą?

Dovanų kuponas galioja visoms www.ingridatours.lt svetainėje skelbiamoms kelionės. Kupono gavėjas tiesiog turės išsirinkti jam patikusią kelionę, jos datą ir registracijos metu nurodyti, kad už kelionę atsiskaitys dovanų kuponu.

Kiek laiko galioja dovanų kuponas?

Dovanų kuponas galioja 3 mėn. nuo įsigijimo datos. Galiojimo data bus nurodyta ant kupono. Karantino, ekstremalios situacijos atveju, dovanų kupono galiojimas pratęsiamas papildomai 3 mėnesiams, skaičiuojant terminą nuo minėtų aplinkybių pasibaigimo dienos.  

Kaip galiu įsigyti dovanų kuponą kelionei?

Norėdami įsigyti dovanų kuponą kelionei kreipkitės e. paštu [email protected], telefonu +370 655 56313 arba užpildykite apačioje esančią formą.

Kokiu būdu gausiu dovanų kuponą?

Dovanų kuponą siunčiame įprastu paštu (laišku). Galite pasirinkti, kad dovanų kuponą nusiųstume tiesiai dovanos gavėjui.

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime