Apie mus

Apie Kelionių agentūrą

Esame atvykstamojo ir vietinių kelionių organizatorius – UAB Ingrida tours.  Mūsų misija padėti žmogui atrasti žavingąją Lietuvą, Latviją, atkurti/sustiprinti fizines, dvasines ir emocines žmogaus savybes per trumpalaikes keliones. Jose praleidžiant laiką - entuziastingai, turiningai, skaniai ir nuotaikingai. 

Mes (Ingrida tours) būtume Jums naudingi:

  • kai reikia kolektyvams „team building“ su edukacijomis, degustacijomis, teatralizuotais pasirodymais, pažintinių, gamtinių kelionių, žaidimų suaugusiems;
  • kai norite gimtadienį, giminės susitikimą atšvęsti su staigmenomis (pvz. plėšikų užpuolimu);  šokiais;   krašto ir kitų kultūrų pažinimu pažinimu;
  • kai reikia padėti paįvairinti atvykstančių svečių, verslo klientų vizitą ekskursijomis, Lietuviškomis tradicijomis, degustacijomis, pasirūpinti viešbučių, gido paslaugų, konferencijų salių užsakymu, nuvežimu/parvežimu iš/į oro uostą,  kelionės programos parengimu ir suorganizavimu;
  • kai norite keliauti, bet neturite su kuo - pažinčių kelionės ( draugų/draugių, bendraminčių susiradimas, verslo partnerių susitikimas);
  • kai norite privataus turo  - parengsime kelionės programą, užsakysime lankytinus objektus, viešbučius, įforminsime vizas.

 

Apie mus

UAB Ingrida tours direktorė Ingrida Pociutė.

Organizuojame keliones kolektyvams, „team building keliones, team building activities keliones, savaitgalio keliones, keliones autobusu, vienos dienos keliones, pažintines keliones, Savaitgalio keliones Lietuvoje, pažintines keliones į Latviją, savaitgalio keliones į Latviją, degustacines keliones Lietuvoje, savaitgalio keliones iš Klaipėdos, savaitgalio keliones iš Vilniaus.

Klauskite apie keliones

+370 677 27036 +370 655 56313 I-V 09:00 - 19:00
VI 10:00 - 15:00
VII - Laisvadienis

Mūsų kontaktai:

UAB „Ingrida tours“
2019-07-24 licencijos Nr.: KA-7
Įmonės kodas 305196919
PVM mokėtojo kodas LT100012829119
Klaipėda
AB SEB bankas
a/s LT36 7044 0600 0829 2465

+370 677 27036 / +370 655 56313
[email protected]
[email protected]Mūsų teikiamos paslaugos

Teikiame draudimo paslaugas, rezervuojame viešbučius, parengiame kelionių maršrutus

<span>Dovanų</span> kuponai

Dovanų kuponai

Kelionės - tai dovana, kuri turi sparnus ir ilgus prisiminimus. Kviečiame įsigyti kelionių dovanų kuponus, dovanoti juos draugams, artimiesiems, kolektyvams. Dovanų kuponu galite padovanoti tiesiog tam tikrą pinigų sumą arba padovanoti konkrečią kelionę. Kuponai galioja 3 mėnesius. Pirkdami dovanų kuponą, banko mokėjimo paskirtyje parašykite „už dovanų kuponą „.

<span>Draudimo</span> paslaugos

Draudimo paslaugos

Bendradarbiaujame su BTA ir COMPENSA, siūlome: būtinosios medicinos pagalbos užsienyje draudimą; draudimą nuo nelaimingų atsitikimų kelionės metu.

<span>Kelionės</span> maršrutai

Kelionės maršrutai

Parengiame kelionės maršrutus Lietuvoje, Latvijoje, Gruzijoje, Lenkijoje, Baltarusijoje, Estijoje... ir kitus, užsakome lankytinus objektus, transportą, viešbučius.


Keliautojų Atsiliepimai

Keliautojo nuotrauka

Venddel Diana

Dėkoju už konsultaciją ir rekomendaciją Aviva Lietuva Klaipėdos skyriaus kolektyvo išvykai. Atidus, paslaugus ir labai malonus bendravimas bei operatyvi informacija!

Keliautojo nuotrauka

Ieva Pieva

Nuoširdus ačiū Ingridai už puikiai suorganizuotą kolektyvui savaitgalio kelionę į Latviją: Basakojų takas- Jurmala-Schitaki grybų ūkis su degustacija. Papildomas ačiū gidei Rimai ir vairuotojui Alvydui. Mažeikiečiai

Keliautojo nuotrauka

Giedre Petrosiene

Labai dėkojam už gera organizavima ir puikią antrą kelionę. Gidė puiki ir atsižvelgianti į mus. Labai buvo įdomu linksma ir skanu :) Tikrai dar grįšime :)

Keliautojo nuotrauka

Inga Kriksciukiene

Linkėjimai nuo Mažeikių moksleivių namų ir padėka už puikiai suorganizuota kelionę į Gardiną!!! Buvo super!!! Ačiū!!! 🤗

Keliautojo nuotrauka

Ingrida Sypaliene

Aciū Jums Ingrida uz puikiai suorganizuotą kelionę!!!Super!!!Sekmes!!!

Keliautojo nuotrauka

Lilija Kucerova

Negaliu atsidžiaugti šios dienos(7.09.19m.)ekskursija „Gėlių festivalis Pakruojo dvare – Baltų Dievų skulptūrų muziejus Naisiuose“.puiki atmosfera su Kelionės vadovė-gidė Aldona. Ačiū!!!!

Keliautojo nuotrauka

Areta Sturoniene

Noriu padėkoti už puikiai organizuojamas kelionės ne tik Lietuvoj, bet ir už jos ribų, už nuoširdžius gidus, galantiškus vairuotojus, tobulai sudėliotas ekskursijas! Ačiū Jums ir kuo didžiausio sėkmės! Rekomenduoju visiems savo draugams!

Keliautojo nuotrauka

Daiva Kim

Dekui už puikiai suorganizuota kelionę į Rundale.Ačiū Ingridai už rūpestį,gidei Violetai už žinias,vairuotojui Kornelijui už saugų važiavimą, malonų bendravimą. l-d "Žiogelis"kolektyvas

Keliautojo nuotrauka

Erika Kaliaginaitė

Ačiū jums už nuostabia kelione, viskas buvo puikiai suorganizuota, praleidome puikiai laiką, sužinojome daug įdomių dalykų, pamateme nematytas vietas ir išsivežeme kartu namo nuostabias akimirkas :) Jūs nuostabi!

Keliautojo nuotrauka

Ingrida NJ

Ačiū Ingridai už puikiai suorganizuotą ekskursija po Gardino miestą. Rekomenduojame :) Malonus bendravimas, paslaugūs vairuotojai. Naudosimės Jūsų ekskursinėmis programomis ir ateityje :)

Keliautojo nuotrauka

Ala Brazauskiene

Ką tik grįzau iš kelionės į Kroatiją.Buvo nuostabį kelionė! Puikį programa ir organizavimą! Draugiška komanda,gamtos grozis,skanus maistas,gidės Linos nuoširdumą,vairuotojų Ramūno ir Arnoldo džentelmeniškumą(kiekvienam sustojime, visoms moterims išlipančioms iš autobuso buvo elegantiškai paduodama ranka!) Ačiū Jums,Ingrida, už nuostabią organizuotą kelionę, už gerą nuotaiką ir nuostabiai praleistą laiką! Labai rekomenduoju šią kelionę visiems!

Keliautojo nuotrauka

Živiliauskaitė Lietuvaitė

Norėjau ištarti Didžiulį Nuoširdų AČIŪ už kelionę į Ledo skulptūrų festivalį ir šaltą, bet giedrą latviškos žiemos dieną širdį bei jausmus sušildantį karštą šokoladą tiesiai iš Hercogų rankų! Pasijutome tarsi Elza ir Ana iš Ledo karalystės! Šiltas bei malonus bendravimas su Ingrida derinant kelionę, puiki gidė, lydėjusi išvykoje ir kita šauni Jelgavoje (o ypač jos stebuklinga lazdelė), ir malonus bei saugiai suvežiojęs vairuotojas! Sėkmytės Jums visiems ir toliau džiuginti žmones bei nepritrūkti originalių idėjų kelionių organizavimo versle! ;)