Apie mus

Kelionių agentūra – Ingrida tours

Džiaugiamės jus matydami UAB „Ingrida tours“ interneto svetainėje! Nuo 2019 m. organizuojame keliones autobusu po Lietuvą, Latviją ir kitas šalis. Mūsų misija – padėti kiekvienam atrasti gražiausius gamtos kampelius, istorinius paminklus, primirštas tradicijas ir atgauti jėgas trumpų vienos dienos ar savaitgalio kelionių metu. Kviečiame leistis į nuotykius kartu!

Pramoginės kelionės Lietuvoje ar Latvijoje

Keliaukite su verslo partneriais, kolegomis, giminėmis, draugais ar prisijunkite prie mūsų organizuojamų grupių pavieniams keliautojams. Degustuokime vyną, ragaukime desertus, užkandžius ir karalių laikus menančius patiekalus, užkopkime į piliakalnį ar pasivaikščiokime po autentiškus dvaro rūmus. Ką pasirinksite jūs?

Cėsių pilisLatviški sūriai

Tiek grupės, tiek pavieniai keliautojai itin mėgsta tokio tipo keliones, kur pažintiniai elementai – ekskursijos, parodų ir ekspozicijų lankymas, yra derinami su pramoginiais – edukacijomis, degustacijomis, lobio ieškojimu ar kita smagia veikla. Tokių kelionių metu pamatome naujas vietas, susipažįstame su krašto kultūra, patiriame daug įspūdžių, malonių emocijų. Jei keliausite kaip pavienis keliautojas – pažinčių kelionės metu susipažinsite su kitais keliautojais, atradę bendrų pomėgių galėsite tęsti bendravimą ir po kelionės ar, jei artimų sielai bičiulių nesutiksite, būsite tiesiog gerai praleidę savaitgalį!

Įsimintinos verslo kelionės

Subūrus naują kolektyvą, ar verslo kelionė su partneriais,  ar tiesiog norint smagiai praleisti laiką su savo seniai pažįstamais kolegomis, dažnai yra pasirenkamos įvairios edukacinės veiklos ar trumpi mokymai. Dažniausiai šios veiklos būna arti darbo vietos, kad visiems būtų patogu nuvykti į edukaciją ar mokymus ir po valandos ar dviejų išsiskirstyti namo. Žinoma, tai geras būdas trumpam paįvairinti kasdienybę ir pasisemti naujų žinių, tačiau mes jums siūlome tikrą komandos formavimo patirtį, verslo partnerių pažintį, kuri įtrauks visus kolektyvo narius ir dar daugiau rasite sinergijos su verslo partneriais.

Baidarių žygisŠakočio kepimas

Degustacijos, pažintiniai, komandiniai žaidimai, ekskursijos ar edukacijos dvaro aplinkoje, partizanų žeminėje ar... šampano gamykloje – leis atitrūkti nuo kasdienių darbų ir visa galva pasinerti į nuotykį. Naujos patirtys sukurs galimybių net ir seniausius bendradarbius, naujus verslo partnerius atrasti naujų pokalbio temų, o gal net užslėptų talentų.

„Ingrida tours“ organizuojame verslo keliones, keliones kolektyvams iš visos Lietuvos – padovanokite savo verslo partneriams,  kolektyvui įsimintiną savaitgalį, kad ir kur esate įsikūrę. Suorganizuojame viską nuo A iki Z, todėl jums beliks atsipalaiduoti ir mėgautis. Surenkite geriausią komandos kūrimo (angl. team building) išvyką savo kolektyvui, neformalų pasibūvimą naujiems ir ilgalaikiams verslo partneriams !

Smagios kelionės autobusu jūsų šventei

Giminių susitikimui trūksta programos? O gal norite išskirtinai paminėti vestuvių metines, gimtadienį ar kitą jums svarbią progą? Savaitgalio kelionė su bičiuliais leis pabendrauti tarpusavyje, parsivežti šūsnį gerų įspūdžių ir, svarbiausia, viskuo pasirūpinsime mes!

Alpakos - gyvos žoliapjovėsŽuvis Rusnėje

Vis dažniau sėdėjimą prie stalo švenčių metu keičia įvairios pramogos ir užsiėmimai. Mes siūlome kartu su šventės dalyviais pakeliauti po Lietuvą! Išsirinkite maršrutą, kuris atrodo jums įdomiausias, ir kartu su savo bičiuliais leiskitės į gurmanišką smaližių kelionę, patirkite, ką reiškia tikra didikų puota ar sužinokite kelias paslaptis apie carinės Rusijos gubernijos centrą – Kauną. Tai tik kelios idėjos, jūsų šventei. Nuolat pildome maršrutų sąrašą naujomis kelionėmis, todėl išsirinkti įdomų maršrutą galės kiekvienas!

Pažintinės kelionės svečiams iš užsienio

Abejojate, ar pavyks įdomiai užimti svečius iš užsienio? Siūlome ekskursijas po Lietuvą, supažindinant su krašto tradicijomis, papročiais. Ekskursijos, edukacijos – puikus būdas šį tą sužinoti ir geriau pažinti žmones, užmegzti ryšius už darbo aplinkos ribų.

Drevernos bokštasLašinukai

Šio tipo kelionės yra tinkamos tiek ir jūsų verslo svečiams iš užsienio, tiek ir atvykusiems draugams ar tolimiems giminaičiams, ieškantiems lietuviškų šaknų ar tiesiog norintiems geriau pažinti Lietuvą. Pagal jūsų pageidavimus, galime pasiūlyti vienos dienos ar savaitgalio kelionę, kurios programa gali būti labai įvairi. Vienus domina istorinė mūsų šalies praeitis, čia puikiai tiks kelionės partizanų keliais, apsilankymai dvaruose, bažnyčiose, vienuolynuose. Kitus traukia unikalūs lietuviškos gamtos kampeliai, galime pasiūlyti ir paukščių stebėjimą, ir Marso kanjonus, plaukimą baidarėmis ar žygius regioniniuose parkuose, kur galėsime grožėtis gamta ir joje besislepiančiais gyvūnais.

„Ingrida tours“ siūlome ir daug kitų paslaugų: galime pasirūpinti viešbučių rezervavimu, gido paslaugomis, konferencijų salių užsakymu, transportu į / iš oro uosto ir kitomis smulkmenomis. Jei turite konkrečių pageidavimų, tiesiog susisiekite su mumis (+370 6555631, +370 677 27036; [email protected][email protected]), ir suderinsime visas jūsų kelionės detales!

Noriu keliauti!

Užsakomąsias keliones žmonių grupėms organizuojame visoje Lietuvoje. Pavieniams keliautojams organizuojame ekskursijas ir keliones iš Vilniaus, Klaipėdos, Kauno – pagal maršrutą galime sustoti ir paimti keliautojus iš pakeliui esančių miestų.

Dviračių turasIV fortas

Beje, kad grįžę iš kelionės be geros nuotaikos parsivežtumėte ir daug, daug gerų prisiminimų, siūlome naują paslaugą – kelionės linksmiausias akimirkas, o jų bus daug, galime užfiksuoti vaizdo kamera. Marso kanjonai? Lajų takas? O gal kafijos puodelis su dvaro ponia? Susisiekite ir pradėkime kartu planuoti jūsų įsimintiną savaitgalį!

Apie mus rašo:

 

Įkvėpimo kelionėms ieškokite puslapyje ir čia:

Facebook Instagram LinkedIn YouTube

UAB Ingrida tours direktorė Ingrida Pociutė

Ingrida tours direktorė Ingrida Pociutė


Apie mus

Ingrida tours turizmo vadybininkė Sandra Venckuvienė


Apie mus

Ingrida tours direktorė Ingrida Pociutė ir turizmo vadybininkė Sandra Venckuvienė

Mūsų kontaktai:

UAB „Ingrida tours“
Kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 16832
Įmonės kodas 305196919
PVM mokėtojo kodas LT100012829119
Klaipėda
AB SEB bankas
a/s LT36 7044 0600 0829 2465

+370 677 27036 / +370 655 56313
[email protected]
[email protected]
[email protected]Keliautojų Įspūdžiai

Kelionių įspūdžiai iš mūsų organizuotų kelionių

Keliautojo nuotrauka

Venddel Diana

Dėkoju už konsultaciją ir rekomendaciją Aviva Lietuva Klaipėdos skyriaus kolektyvo išvykai. Atidus, paslaugus ir labai malonus bendravimas bei operatyvi informacija!

Keliautojo nuotrauka

Ieva Pieva

Nuoširdus ačiū Ingridai už puikiai suorganizuotą kolektyvui savaitgalio kelionę į Latviją: Basakojų takas- Jurmala-Schitaki grybų ūkis su degustacija. Papildomas ačiū gidei Rimai ir vairuotojui Alvydui. Mažeikiečiai

Keliautojo nuotrauka

Giedre Petrosiene

Labai dėkojam už gera organizavima ir puikią antrą kelionę. Gidė puiki ir atsižvelgianti į mus. Labai buvo įdomu linksma ir skanu :) Tikrai dar grįšime :)

Keliautojo nuotrauka

Inga Kriksciukiene

Linkėjimai nuo Mažeikių moksleivių namų ir padėka už puikiai suorganizuota kelionę į Gardiną!!! Buvo super!!! Ačiū!!! 🤗

Keliautojo nuotrauka

Ingrida Sypaliene

Aciū Jums Ingrida uz puikiai suorganizuotą kelionę!!!Super!!!Sekmes!!!

Keliautojo nuotrauka

Lilija Kucerova

Negaliu atsidžiaugti šios dienos(7.09.19m.)ekskursija „Gėlių festivalis Pakruojo dvare – Baltų Dievų skulptūrų muziejus Naisiuose“.puiki atmosfera su Kelionės vadovė-gidė Aldona. Ačiū!!!!

Keliautojo nuotrauka

Areta Sturoniene

Noriu padėkoti už puikiai organizuojamas kelionės ne tik Lietuvoj, bet ir už jos ribų, už nuoširdžius gidus, galantiškus vairuotojus, tobulai sudėliotas ekskursijas! Ačiū Jums ir kuo didžiausio sėkmės! Rekomenduoju visiems savo draugams!

Keliautojo nuotrauka

Daiva Kim

Dekui už puikiai suorganizuota kelionę į Rundale.Ačiū Ingridai už rūpestį,gidei Violetai už žinias,vairuotojui Kornelijui už saugų važiavimą, malonų bendravimą. l-d "Žiogelis"kolektyvas

Keliautojo nuotrauka

Erika Kaliaginaitė

Ačiū jums už nuostabia kelione, viskas buvo puikiai suorganizuota, praleidome puikiai laiką, sužinojome daug įdomių dalykų, pamateme nematytas vietas ir išsivežeme kartu namo nuostabias akimirkas :) Jūs nuostabi!

Keliautojo nuotrauka

Ingrida NJ

Ačiū Ingridai už puikiai suorganizuotą ekskursija po Gardino miestą. Rekomenduojame :) Malonus bendravimas, paslaugūs vairuotojai. Naudosimės Jūsų ekskursinėmis programomis ir ateityje :)

Keliautojo nuotrauka

Ala Brazauskiene

Ką tik grįzau iš kelionės į Kroatiją.Buvo nuostabį kelionė! Puikį programa ir organizavimą! Draugiška komanda,gamtos grozis,skanus maistas,gidės Linos nuoširdumą,vairuotojų Ramūno ir Arnoldo džentelmeniškumą(kiekvienam sustojime, visoms moterims išlipančioms iš autobuso buvo elegantiškai paduodama ranka!) Ačiū Jums,Ingrida, už nuostabią organizuotą kelionę, už gerą nuotaiką ir nuostabiai praleistą laiką! Labai rekomenduoju šią kelionę visiems!

Keliautojo nuotrauka

Živiliauskaitė Lietuvaitė

Norėjau ištarti Didžiulį Nuoširdų AČIŪ už kelionę į Ledo skulptūrų festivalį ir šaltą, bet giedrą latviškos žiemos dieną širdį bei jausmus sušildantį karštą šokoladą tiesiai iš Hercogų rankų! Pasijutome tarsi Elza ir Ana iš Ledo karalystės! Šiltas bei malonus bendravimas su Ingrida derinant kelionę, puiki gidė, lydėjusi išvykoje ir kita šauni Jelgavoje (o ypač jos stebuklinga lazdelė), ir malonus bei saugiai suvežiojęs vairuotojas! Sėkmytės Jums visiems ir toliau džiuginti žmones bei nepritrūkti originalių idėjų kelionių organizavimo versle! ;)

Jūsų klausimai ir pasiūlymai:

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime