Apie mus

Apie Kelionių agentūrą

Istorija

Kelionių agentūra savo veiklą pradėjo 2017 metais gruodžio 4 dieną, dirbdama pagal individualios veiklos pažymą. Idėjos, turistų šypsenos ir ateities planai paskatino įkurti UAB „Ingrida tours“  ir tai sėkmingai buvo įgyvendinta 2019 metais birželio 21 dieną.

Veikla

Organizuojame vienos dienos keliones po Lietuvą, Latviją, Kaliningrado sritį, Baltarusiją, ir kitas kaimynines šalis. Bendradarbiaujame su kelionių organizatoriais ir siūlome tolimesnes pažintines, pažintines-poilsines keliones. Kiekvienoje kelionės programoje įdėta daug Meilės ir darbo ir visos jos skirtingos. Vienos jų kviečia pažinti gamtos lobius, kitos pasigrožėti pilimis ir dvarais, trečios labiau orientuotos į istorinius faktus, ketvirtos siūlo degustuoti, ragauti, penktos pramogauti ir taip toliau...

Pagrindinis mūsų noras, kad turistui kelionė suteiktų džiaugsmo, atsipalaidavimo, pozityvių emocijų. O tai galima įgyvendinti tik abipusėmis pastangomis.

Mūsų kontaktai:

UAB „Ingrida tours“
2019-07-24 licencijos Nr.: KA-7
Įmonės kodas 305196919
PVM mokėtojo kodas LT100012829119
Klaipėda
AB SEB bankas
a/s LT36 7044 0600 0829 2465

Klientų Atsiliepimai

Kliento nuotrauka

Giedre Petrosiene

"Labai dėkojam už gera organizavima ir puikią antrą kelionę. Gidė puiki ir atsižvelgianti į mus. Labai buvo įdomu linksma ir skanu :) Tikrai dar grįšime :)"

Kliento nuotrauka

Inga Kriksciukiene

"Linkėjimai nuo Mažeikių moksleivių namų ir padėka už puikiai suorganizuota kelionę į Gardiną!!! Buvo super!!! Ačiū!!! 🤗"

Kliento nuotrauka

Lilija Kucerova

"Negaliu atsidžiaugti šios dienos(7.09.19m.)ekskursija „Gėlių festivalis Pakruojo dvare – Baltų Dievų skulptūrų muziejus Naisiuose“.puiki atmosfera su Kelionės vadovė-gidė Aldona. Ačiū!!!!"

Kliento nuotrauka

Ingrida NJ

"Ačiū Ingridai už puikiai suorganizuotą ekskursija po Gardino miestą. Rekomenduojame :) Malonus bendravimas, paslaugūs vairuotojai. Naudosimės Jūsų ekskursinėmis programomis ir ateityje :)"

Kliento nuotrauka

Ala Brazauskiene

"Ką tik grįzau iš kelionės į Kroatiją.Buvo nuostabį kelionė! Puikį programa ir organizavimą! Draugiška komanda,gamtos grozis,skanus maistas,gidės Linos nuoširdumą,vairuotojų Ramūno ir Arnoldo džentelmeniškumą(kiekvienam sustojime, visoms moterims išlipančioms iš autobuso buvo elegantiškai paduodama ranka!) Ačiū Jums,Ingrida, už nuostabią organizuotą kelionę, už gerą nuotaiką ir nuostabiai praleistą laiką! Labai rekomenduoju šią kelionę visiems!"

Kliento nuotrauka

Živiliauskaitė Lietuvaitė

"Norėjau ištarti Didžiulį Nuoširdų AČIŪ už kelionę į Ledo skulptūrų festivalį ir šaltą, bet giedrą latviškos žiemos dieną širdį bei jausmus sušildantį karštą šokoladą tiesiai iš Hercogų rankų! Pasijutome tarsi Elza ir Ana iš Ledo karalystės! Šiltas bei malonus bendravimas su Ingrida derinant kelionę, puiki gidė, lydėjusi išvykoje ir kita šauni Jelgavoje (o ypač jos stebuklinga lazdelė), ir malonus bei saugiai suvežiojęs vairuotojas! Sėkmytės Jums visiems ir toliau džiuginti žmones bei nepritrūkti originalių idėjų kelionių organizavimo versle! ;)"