Apie mus

Kelionių agentūra – Ingrida tours

Džiaugiamės Jus matydami UAB „Ingrida tours“ interneto svetainėje! Nuo 2019 m. organizuojame keliones kolektyvams ir pavieniams keliautojams. Savo veiklą nuolat plečiame ir siūlome kartu keliauti keltais iš Klaipėdos. Keliautojus iš visos Lietuvos kviečiame lėktuvu leistis į pažintines keliones po Aziją – Uzbekistaną, Armėniją, Sakartvelą. Krypčių sąrašą nuolat plečiame, todėl užsukite pasidomėti, kokias keliones siūlome būtent šiuo metu! Pavieniams keliautojams iš Klaipėdos siūlome keliones autobusu po Lietuvą, Latviją ir kitas šalis.

Mūsų misija – padėti kiekvienam atrasti gražiausius gamtos kampelius, istorinius paminklus, primirštas tradicijas ir atgauti jėgas įspūdžių pilnų kelionių metu. Kviečiame leistis į nuotykius kartu!

 

Su patyrusiu gidu po Aziją! Aplankykite Uzbekistaną, Armėniją, Sakartvelą

            Keliauti į mažai pažįstamas šalis vienam gali būti nedrąsu. Puikiai jus suprantame! Todėl kviečiame jungtis prie mūsų organizuojamų kelionių grupėms ar užsakyti privačią kelionę kolektyvui ir kartu patirti ryškius Azijos kvapus ir skonius kelionių į Uzbekistaną, Armėniją ar Sakartvelą metu. Kelionės į Aziją su grupe – nes taip keliauti lengviau ir smagiau!

            Viena įdomiausių ir turiningiausių kelionių, kurią galime pasiūlyti, tai pažintinė kelionė į vieną svarbiausių Šilko kelio stotelių – Uzbekistaną.

 Apie mus           

Kelionės metu su patyrusiu gidu aplankysite autentiškus rytietiškus turgus, įsigysite unikalių suvenyrų, susipažinsite su šalies papročiais ir folkloru, pagyvensite autentiškame turistiniame kaime, leisitės į ekskursijas medvilnės plantacijoje, ragausite vietinį maistą ir gėrimus, iš arčiau susipažinsite su islamo tradicijomis bei papročiais. Visos kelionės metu jus lydės profesionalus gidas, kuris pasirūpins, sklandžia kelionės eiga. Išvykimas iš Rygos oro uosto, patogus tiesioginis skrydis į Uzbekistano sostinę – Taškentą.

           

            Kita populiari kelionė lėktuvu į lietuvių pamėgtą – Sakartvelą (Gruziją).

Apie mus

Parengėme kelias įdomias, turiningas keliones į šią Azijos šalį, kad išsirinkti galėtų kiekvienas. Vyno mėgėjams tobulas pasirinkimas bus kelionė į Kachetijos regioną, kur buvo pagamintas pirmasis pasaulyje vynas. Ieškantiems ir pažintinės, ir poilsinės kelionės patiks kelionė į Batumį. Čia jūsų laukia ekskursijos po įspūdingus vienuolynus, vyno, mineralinio vandens degustacijos bei, žinoma, poilsis saulėtame Batumio kurorte.

           

         Išskirtinė pažintinė kelionė į lietuvių naujai atrandamą kryptį –  Armėniją – dar vienas puikus pasirinkimas ieškantiems naujų įspūdžių Azijoje.

Apie mus

Kelionės metu spėsime pasigrožėti šalies gamta, aplankyti sostinę Jerevaną, pripildyti fotoaparatą įspūdingais slėnių ir ežerų vaizdais, pajusti istoriją UNESCO paminkluose bei išragauti kvapą gniaužiančius Armėnijos virtuvės šedevrus.

            Kelionių sąrašą planuojame plėsti ir pakviesti jus keliauti į Vietnamą, Laosą, Kambodžą bei kitas regiono šalis.

 

Kelionės lėktuvu, autobusu, keltu po Europą

            2019 metais pradėjome savo veiklą nuo kelionių po Lietuvą, Latviją. Dabar plečiame kelionių krypčių sąrašą ir kviečiame keliauti autobusais, lėktuvais ar keltais po beveik visą Europą. Šiuo metu organizuojame pažintines-pramogines keliones po:

 • Austriją,
 • Čekiją,
 • Lenkiją,
 • Estiją,
 • Vokietiją,
 • Slovakiją,
 • Prancūziją,
 • Kroatiją,
 • Švediją,
 • Slovėniją,
 • Vengriją ir kt.

Apie mus

Ieškokite visų kelionių pasiūlymų mūsų svetainių. Autobusu keliaujame iš Klaipėdos, sustodami paimti keleivių pakeliui esančiuose miestuose (Kaune, Plungėje, Telšiuose, Mažeikiuose, Šiauliuose, Kuršėnuose, Joniškyje ir kt.), stojame autostradoje nurodytose degalinėse arba kitose sutartose vietose. O kolektyvo kelionės atveju, kelionė prasideda nuo užsakovo pageidaujamos vietos. Jei šįkart norite išbandyti kitą keliavimo būdą – sekite naujienas, nes tuoj pasiūlysime kelionių maršrutus keltu iš Klaipėdos jūrų uosto ir lėktuvu po Europą. Kelionės kolektyvams po Europą yra nuo 2 nakvynių ir ilgesnės. Keliauti kviečiame ir pavienius keliautojus, ir kolektyvus. Rinkitės jums patinkančią kryptį ir kelionės trukmę!

 

Ir pavieniams keliautojams, ir kolektyvams

            Turbūt vienas drąsiausių žingsnių kelionių pasaulyje – išdrįsti keliauti vienam. Jei trūksta kelionių bičiulio, juo tapti gali mūsų kelionių biure sutiktas kelionių partneris. Siūlome specialias keliones pavieniams keliautojams, kuriose keliaus tokie patys žmonės kaip jūs – po vieną, du ar tris susibūrę bičiuliai, kurie nori į nuotykius leistis su kompanija.

            Iš pavienių keliautojų suformuotos ekskursijos – puiki proga susipažinti su naujais žmonėmis, o kartais ir užmegzti draugystes, kurios tęsis daugelį metų. Kelionės pavieniams keliautojams organizuojamos autobusais, lėktuvais, keltais. Galite rinktis iš įvairių kelionių maršrutų Europos šalyse. Taip pat siūlome keliones į Aziją lėktuvu, su tiesioginiais ir netiesioginiais skrydžiais ir jus lydinčiu lietuviu gidu. Kolektyvui pageidaujant užsienio šalyje gali pasitikti vietinis gidas, o iš Lietuvos galima skristi be lydinčio asmens.

            Pavieniams keliautojams, norintiems keliauti po Europą, siūlome keliones lėktuvais, autobusais ir keltais į Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją, Vokietiją, Slovakiją, Prancūziją ir dar daugelį Europos šalių. Nuo požeminių tunelių Čekijoje iki Antrojo pasaulinio karo reliktų Vokietijoje ir, žinoma, romantiškojo Eifelio bokšto... Visas keliones, į kurias kviečiame keliauti pavienius keliautojus, galima užsakyti savo kolektyvui ar draugų kompanijai. Privačias keliones organizuojame 2 dienų ir ilgesnes, kviečiame kreiptis dėl jūsų kelionės datos!  

 

Keliaukime kartu!

Jei norite keliauti kaip pavienis keliautojas (prisijungiant prie mūsų keliautojų grupės) – susisiekite ir mes mielai padėsime išsirinkti norimą kelionę. Jei esate keliautojų grupė ir norite užsisakyti privačią kelionę po Europą ar Aziją – taip pat lauksime jūsų skambučio.

Mūsų svetainėje nuolat skelbiamos artimiausios kelionių datos bei kryptys. Jei šiuo metu nematote norimos krypties – parašykite mums ir būtinai informuosime apie numatomą kelionės datą. Geri įspūdžiai atostogų metu prasideda nuo skambučio mums!

Apie mus rašo:

Įkvėpimo kelionėms ieškokite puslapyje ir čia:

Facebook Instagram LinkedIn YouTube

Klauskite

I-V 09:00 - 18:00
VI-VII Laisvadienis

UAB Ingrida tours direktorė Ingrida Pociutė

Ingrida tours direktorė Ingrida Pociutė


Apie mus

Ingrida tours turizmo vadybininkė Sandra Venckuvienė


Apie mus

Ingrida tours direktorė Ingrida Pociutė ir turizmo vadybininkė Sandra Venckuvienė

Mūsų kontaktai:

UAB „Ingrida tours“
Kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 16832
Įmonės kodas 305196919
PVM mokėtojo kodas LT100012829119
Klaipėda
AB SEB bankas
a/s LT36 7044 0600 0829 2465

+370 677 27036 / +370 655 56313
[email protected]
[email protected]Keliautojų Įspūdžiai

Kelionių įspūdžiai iš mūsų organizuotų kelionių

Keliautojo nuotrauka

Venddel Diana

Dėkoju už konsultaciją ir rekomendaciją Aviva Lietuva Klaipėdos skyriaus kolektyvo išvykai. Atidus, paslaugus ir labai malonus bendravimas bei operatyvi informacija!

Keliautojo nuotrauka

Ieva Pieva

Nuoširdus ačiū Ingridai už puikiai suorganizuotą kolektyvui savaitgalio kelionę į Latviją: Basakojų takas- Jurmala-Schitaki grybų ūkis su degustacija. Papildomas ačiū gidei Rimai ir vairuotojui Alvydui. Mažeikiečiai

Keliautojo nuotrauka

Giedre Petrosiene

Labai dėkojam už gera organizavima ir puikią antrą kelionę. Gidė puiki ir atsižvelgianti į mus. Labai buvo įdomu linksma ir skanu :) Tikrai dar grįšime :)

Keliautojo nuotrauka

Inga Kriksciukiene

Linkėjimai nuo Mažeikių moksleivių namų ir padėka už puikiai suorganizuota kelionę į Gardiną!!! Buvo super!!! Ačiū!!! 🤗

Keliautojo nuotrauka

Ingrida Sypaliene

Aciū Jums Ingrida uz puikiai suorganizuotą kelionę!!!Super!!!Sekmes!!!

Keliautojo nuotrauka

Lilija Kucerova

Negaliu atsidžiaugti šios dienos(7.09.19m.)ekskursija „Gėlių festivalis Pakruojo dvare – Baltų Dievų skulptūrų muziejus Naisiuose“.puiki atmosfera su Kelionės vadovė-gidė Aldona. Ačiū!!!!

Keliautojo nuotrauka

Areta Sturoniene

Noriu padėkoti už puikiai organizuojamas kelionės ne tik Lietuvoj, bet ir už jos ribų, už nuoširdžius gidus, galantiškus vairuotojus, tobulai sudėliotas ekskursijas! Ačiū Jums ir kuo didžiausio sėkmės! Rekomenduoju visiems savo draugams!

Keliautojo nuotrauka

Daiva Kim

Dekui už puikiai suorganizuota kelionę į Rundale.Ačiū Ingridai už rūpestį,gidei Violetai už žinias,vairuotojui Kornelijui už saugų važiavimą, malonų bendravimą. l-d "Žiogelis"kolektyvas

Keliautojo nuotrauka

Erika Kaliaginaitė

Ačiū jums už nuostabia kelione, viskas buvo puikiai suorganizuota, praleidome puikiai laiką, sužinojome daug įdomių dalykų, pamateme nematytas vietas ir išsivežeme kartu namo nuostabias akimirkas :) Jūs nuostabi!

Keliautojo nuotrauka

Ingrida NJ

Ačiū Ingridai už puikiai suorganizuotą ekskursija po Gardino miestą. Rekomenduojame :) Malonus bendravimas, paslaugūs vairuotojai. Naudosimės Jūsų ekskursinėmis programomis ir ateityje :)

Keliautojo nuotrauka

Ala Brazauskiene

Ką tik grįzau iš kelionės į Kroatiją.Buvo nuostabį kelionė! Puikį programa ir organizavimą! Draugiška komanda,gamtos grozis,skanus maistas,gidės Linos nuoširdumą,vairuotojų Ramūno ir Arnoldo džentelmeniškumą(kiekvienam sustojime, visoms moterims išlipančioms iš autobuso buvo elegantiškai paduodama ranka!) Ačiū Jums,Ingrida, už nuostabią organizuotą kelionę, už gerą nuotaiką ir nuostabiai praleistą laiką! Labai rekomenduoju šią kelionę visiems!

Keliautojo nuotrauka

Živiliauskaitė Lietuvaitė

Norėjau ištarti Didžiulį Nuoširdų AČIŪ už kelionę į Ledo skulptūrų festivalį ir šaltą, bet giedrą latviškos žiemos dieną širdį bei jausmus sušildantį karštą šokoladą tiesiai iš Hercogų rankų! Pasijutome tarsi Elza ir Ana iš Ledo karalystės! Šiltas bei malonus bendravimas su Ingrida derinant kelionę, puiki gidė, lydėjusi išvykoje ir kita šauni Jelgavoje (o ypač jos stebuklinga lazdelė), ir malonus bei saugiai suvežiojęs vairuotojas! Sėkmytės Jums visiems ir toliau džiuginti žmones bei nepritrūkti originalių idėjų kelionių organizavimo versle! ;)

Jūsų klausimai ir pasiūlymai:

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime