Nuotaikinga pažintinė savaitgalio verslo kelionė kolektyvams: viduramžių pilis - pasivaikščiojimas basomis - Duobelė

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Nuotaikinga pažintinė savaitgalio verslo kelionė kolektyvams: viduramžių pilis - pasivaikščiojimas basomis - Duobelė

Kelionės programa

 

Šioje savaitgalio pažintinėje verslo kelionėje autobusu po Latviją puikiai praleisite laiką:

  • Šioje pažintinėje savaitgalio kelionėje autobusu kolektyvams vyksite į vieną iš kelių išlikusių viduramžių pilių, išlaikiusių savo originalią išvaizdą. Pilyje pasinersite į atkurtą viduramžių gyvenimą ir grožėsitės gamta. Pilis stovi vaizdingoje vietovėje, iš trijų pusių apsupta vandens. Lankytojų lauks linksma, teatralizuota ekskursija su vienuoliu, tarnaite. Ekskursijos metu susipažinsite su viduramžių tradicijomis, o pilies istoriją ir paslaptis sužinosite žaisdami ir stebėdami pilies herojus. 
  • Vėliau savaitgalio verslo kelionės metu vyksite pasivaikščioti take, kuriame galėsite atpalaiduoti kojas nuo avalynės, pajusti pėdų masažą. Pėdos – žmogaus kūno pamatas, jose daugybė aktyvių taškų. Basomis kojomis keliausite per smėlį, grūdus, kankorėžius, akmenis, vandenį, ... Tai nuotaikingas pasivaikščiojimas, teigiamai veikiantis sveikatai ir emocinei būsenai. Jis atpalaiduoja, šalina nuovargį, gerina miegą ir teigiamai veikia visą organizmą. Greta įvairių paviršių taip pat yra ir švelnus miško paklotas. Po pasivaikščiojimo basomis jausitės pakylėti ir gyvybingesni.
  • Pietūs (sriuba + karštas mėsos patiekalas). Jeigu pageidausite vegetariško patiekalo informuokite iš anksto.
  • Linksmi, o gal šiek tiek jausdami lengvą nuovargį, savaitgalio pažintinei kolektyvinei kelionei einant į pabaigą, grįždami link namų užsuksite į Duobelę. Aplankysite vietą, kurioje prasidėjo Duobelės istorija - Duobelės Livonijos ordino pilies griuvėsius. Prieš keletą metų  pradėtas milžiniškas darbas – griuvėsius paversti multifunkciniu centru, kuris būtų naudojamas kultūros, amatų, turizmo reikmėms. Šiuo metu Livonijos ordino pilis jau prikelta naujam gyvenimui. Sienos buvo sutvarkytos, ant stogo įrengta apžvalgos vieta, o rūsyje ir dviejuose aukštuose galima pamatyti meno parodas. Pasivaikščiojimas po pilį, kopimas į pilies bokštą išliks atmintyje ilgam.
  • Kupini lengvo nuovargio ir gražių įspūdžių vyksite namo.
     

Savaitgalio pažintinės verslo kelionės kolektyvams kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Į savaitgalio pažintinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, lydinčio kelionės vadovo-gido paslaugos.

Savaitgalio pažintinės verslo kelionės kolektyvams PRELIMINARIOS (kintančios) papildomos išlaidos: ekskursija po viduramžių pilį, pietūs, įėjimas į taką, pilies griuvėsiai - apie 50 € asmeniui, kai vyksta 27-30 keliautojų.

Pastabos:
*
Šios verslo kelionės į Latviją autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai ar kita.
*Su savimi turėkite pasą arba asmens tapatybės kortelę.
*Keliautojai vykstantys į Latviją turi turėti galiojantį ES skaitmeninį COVID pažymėjimą, informaciją kaip jį gauti rasite paspaudę ČIA.
*Visiems keliautojams privaloma ne anksčiau kaip prieš 48 valandas iki Latvijos Respublikos sienos kirtimo užpildyti keliautojo anketą covidpass.lv ir išsaugoti QR kodą.
*Informacija vykstantiems į Latviją

Šios savaitgalio verslo kelionės autobusu į Latviją programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią savaitgalio pažintinę kelionę kolektyvams į Latviją autobusu tel.: +37065556313, +37067727036, +37064442909, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Savaitgalio verslo kelionė autobusu kolektyvams: Kėdainiai - pietūs - apsilankymas dvare - didžiausias gėlių parkas

Vienos dienos verslo kelionė autobusu Pamario krašte: Vikingų laikų maistas-šišioniškių dainos- žuvies kotletai ir kt.

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Patriotų miestas – Lakūno gimtinė – Baubliai

Pažintinė ekskursija kolektyvams – Brodo istorijos: V. Kernagio Vilnius

Savaitgalio kelionė kolektyvui autobusu: vaistinės muziejus – Marso kanjonai - cepelinai

Pažintinė - gamtinė kelionė kolektyvams autobusu - plaukimas baidarėmis - partizanų slėptuvė - žygis

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Rojaus keliu su žiobrių kepimu + dvariškas pyragas + meilės arbata

Pažintinė ekskursija dviračiais kolektyvams „Po Pietinę Klaipėdą“

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: etnografinė sodyba – piliakalniai – teatralizuota programa dvare – vynas