Nuotaikinga pažintinė savaitgalio verslo kelionė kolektyvams: viduramžių pilis - pasivaikščiojimas basomis - Duobelė

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Nuotaikinga pažintinė savaitgalio verslo kelionė kolektyvams: viduramžių pilis - pasivaikščiojimas basomis - Duobelė

Kelionės programa

 

Šioje savaitgalio pažintinėje verslo kelionėje autobusu po Latviją puikiai praleisite laiką:

  • Šioje pažintinėje savaitgalio kelionėje autobusu kolektyvams vyksite į vieną iš kelių išlikusių viduramžių pilių, išlaikiusių savo originalią išvaizdą. Pilyje pasinersite į atkurtą viduramžių gyvenimą ir grožėsitės gamta. Pilis stovi vaizdingoje vietovėje, iš trijų pusių apsupta vandens. Lankytojų lauks linksma, teatralizuota ekskursija su vienuoliu, tarnaite. Ekskursijos metu susipažinsite su viduramžių tradicijomis, o pilies istoriją ir paslaptis sužinosite žaisdami ir stebėdami pilies herojus. 
  • Vėliau savaitgalio verslo kelionės metu vyksite pasivaikščioti take, kuriame galėsite atpalaiduoti kojas nuo avalynės, pajusti pėdų masažą. Pėdos – žmogaus kūno pamatas, jose daugybė aktyvių taškų. Basomis kojomis keliausite per smėlį, grūdus, kankorėžius, akmenis, vandenį, ... Tai nuotaikingas pasivaikščiojimas, teigiamai veikiantis sveikatai ir emocinei būsenai. Jis atpalaiduoja, šalina nuovargį, gerina miegą ir teigiamai veikia visą organizmą. Greta įvairių paviršių taip pat yra ir švelnus miško paklotas. Po pasivaikščiojimo basomis jausitės pakylėti ir gyvybingesni.
  • Pietūs (sriuba + karštas mėsos patiekalas). Jeigu pageidausite vegetariško patiekalo informuokite iš anksto.
  • Linksmi, o gal šiek tiek jausdami lengvą nuovargį, savaitgalio pažintinei kolektyvinei kelionei einant į pabaigą, grįždami link namų užsuksite į Duobelę. Aplankysite vietą, kurioje prasidėjo Duobelės istorija - Duobelės Livonijos ordino pilies griuvėsius. Prieš keletą metų  pradėtas milžiniškas darbas – griuvėsius paversti multifunkciniu centru, kuris būtų naudojamas kultūros, amatų, turizmo reikmėms. Šiuo metu Livonijos ordino pilis jau prikelta naujam gyvenimui. Sienos buvo sutvarkytos, ant stogo įrengta apžvalgos vieta, o rūsyje ir dviejuose aukštuose galima pamatyti meno parodas. Pasivaikščiojimas po pilį, kopimas į pilies bokštą išliks atmintyje ilgam.
  • Kupini lengvo nuovargio ir gražių įspūdžių vyksite namo.
     

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 95 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, pietūs, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

 

SVARBI INFORMACIJA:

* Su savimi turėkite pasą arba asmens tapatybės kortelę.

* Nuo 2022 m. balandžio 1 d. vykstant iš Lietuvos į Latviją nebelieka apribojimų. Kaukių devėjimas taip pat atšauktas šioje šalyje. Bet reikalavimai gali keistis.

* Būtinai prieš vykdami į kelionę pasiskaitykite apie keliamus reikalavimus: Informacija vykstantiems į Latviją

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė-degustacinė kelionė autobusu: dzūkiškos bandos – Punia – Alytus – Šampano degustacija

Iš Klaipėdos ir Kauno: Vokietijos Kalėdinės mugės aplankant Drezdeną ir Niurnbergą

Plaukimas Augustavo kanalu – Vilko guolis – Gdanskas - Sopotas – Malborko pilis – 3d./2n.