Degustacinė verslo kelionė - “Lietuviški gėrimai”


Kelionės programa

  • Šioje pažintinėje – degustacinėje kelionėje apjungsite tris unikalius lietuviškų gėrimų gaminimo tradicijas puoselėjančius miestus. Šios pažintinės kelionės kolektyvams metu iš arčiau susipažinsite su gamyklų istorija ir produkcija: išgirsite pasakojimų apie garsiausių čia gaminamų gėrimų kilmę, pamatysite visą jų gaminimo procesą ir turėsite progą paragauti populiariausių produktų.
  • Degustacinės verslo kelionės metu pirmiausia lankysitės vyno gamykloje. Čia išgirsite šios gamyklos istoriją, prasidėjusią dar 1926-aisiais. Susipažinsite su vyno gamybos procesais: nuo vaisių ir uogų sulčių spaudimo – iki išpilstymo. Specialioje degustacijų salėje paragausite pasirinktų gėrimų iš profesionalioms degustacijoms skirtų „Riedel“ taurių. Klausysitės someljė pasakojimų apie ragaujamų gėrimų skonines ir aromatines savybes, būsite supažindinti su pagrindiniais vyno ir maisto derinimo principais.
  • Pietausite. Sriuba + karštas patiekalas. (jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo, praneškite 5 dienas prieš kelionę).
  • Šios verslo kelionės metu lankysite pirmąjį ir vienintelį stipraus alkoholio muziejų Lietuvoje, kuriame susipažinsite su gamyklos istorija: senaisiais gamybos aparatais, archyviniais dokumentais, nuotraukomis. Muziejuje eksponuojami įvairių laikotarpių produkcijos buteliai, etiketės, įvairūs apdovanojimai.... Aplankysite ir pačią gamyklą, susipažinsite su filtravimo procesu, parodomi degtinių, likerių gamybos cechai. Ekskursiją veda ir gamybos įdomybes pasakoja  ekspertas (-ė).  Po ekskursijos degustacija 4 gėrimų.
  • Šios degustacinės gėrimų kelionės kolektyvams metu, kelionės desertas – šampano degustacija. Dzūkijos sostinėje nuo seno yra gaminamas putojantis vynas ir stiprieji alkoholiniai gėrimai. Ekskursijos metu pamatysite kaip gimsta alkoholiniai gėrimai. Po ekskursijos dalyvausite degustacijoje, kurioje sužinosite apie gėrimų vartojimo kultūrą, mokysitės  suprasti skonių ir aromatų gamą. Degustuosite tris putojančius vynus ir 2 stiprius gėrimus.

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 115 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, gėrimų degustacijos, pietūs, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – pažintinis takas - Žemaičių Kalvarija - akmenų muziejus

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Rojaus keliu su žiobrių kepimu + dvariškas pyragas + meilės arbata

Plaukimas Augustavo kanalu – Vilko guolis – Gdanskas-Sopotas – Malborko pilis

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu į Biržų karštą

Verslo kelionė kolektyvams autobusu, kvalifikacijos tobulinimo programa - Kūno kalba (gestai, manieros). Viešo kalbėjimo tobulinimas

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Muziejų šeštadienis Kaune

2-jų dienų savaitgalio verslo kelionė autobusu skirta kolektyvams: Pažintis su dangaus žvaigždynais – Žygis su Radvilų troškiniu

Savaitgalio verslo kelionė: Plaukimas laivu į Juodkrantę – vyno degustacija – vikingų valgiai

Savaitgalio verslo kelionė autobusu kolektyvams po Žemaitiją: dvaras - žemaitiški tradiciniai patiekalai ir kt.