Kelionė kolektyvams autobusu – pažintis su Žemaitija bei giros ir bandelių su lašinukais degustacija

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Kelionė kolektyvams autobusu – pažintis su Žemaitija bei giros ir bandelių su lašinukais degustacija

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje-edukacinėje kelionėje kolektyvams aplankysite ir dalyvausite:

  • Šios dienos pažintinės-edukacinės kelionės kolektyvams pradžioje vyksite pažiūrėti bažnyčios, garsėjančios originalumu ir unikalumu išsiskiriančiais šoniniais bažnyčios altoriais, padarytais iš natūralaus dydžio nužievėtų ąžuolų kamienų ir šakų. Šakose įstatytos šventųjų statulėlės ir paveikslai. Tokia bažnyčia vienintelė Lietuvoje, pašvęsta Švč. Mergelės Marijos Snieginės garbei ir susieta tą patį titulą turinčia ketvirtąja pagal dydį Romos bazilika.
  • Kelionės kolektyvams metu vyksite į Nemakščius, kur privataus muziejaus savininkas papasakos, kaip jam pavyko atkurti aštuonratį. Čia taip pat gausu įvairių eksponatų, susijusių su technika, su batsiuvystės amatu, siuvėjų amatu.  Muziejuje yra ir juokingų praėjusio šimtmečio eksponatų, kurie tuo metu buvo naudojami kasdieniniai rutinai. Pats muziejaus įkūrėjas papasakos tokių įdomybių, kad pasakosite ir kitiems.
  • Pažintinės-edukacinės kelionės kolektyvams metu vyksite į Žalpius, kur susipažinsite su šio kaimo bendruomene ir dalyvausite edukacinėje programoje, kurios metu susipažinsite su Žalpių krašto istorija, papročiais, paskanausite žalpiškių šeimininkių paruoštų bandelių su lašinukais ir pagurkšnosime vaistažolių arbatos su medumi (Jeigu atsisakote šios maisto edukacijos būtina informuoti registruojantis, kitu porcija bus užsakoma bendra tvarka). 
  • Toliau pažintinės-edukacinės kelionės kolektyvams metu mūsų lauks skani gira, užduotys, linksmi ir profesionalūs edukatoriai. Bus pristatyta 4 skirtingų rūšių naminė gira, kuri išsiskiria skoniu, istorija ir edukacinės programos pravedimu. Lietuviai gamindavo ir vartodavo daug giros rūšių. Yra surinkta per 100 originalių girų receptų, kurie siekia net XVI amžių.
  • Šios pažintinės kelionės pabaigoje aplankysite dvarą, kurio pavadinimą, Jums reikės atspėti.  Dalyvausite teatralizuotoje ekskursijoje apie dvarą ir jo papročius. Jos metu XVIII amžiaus muzika, prabangiai apstatyta  dvaro rūmų salė mintimis perkels į baroko spindesio, manieringų papročių laikotarpį. Mus, pasitiks  „ponia“ ir „ponas“,, kurie pasiūlys  susipažinti  su  XVIII a. dvariškių apranga,  jos aksesuarais, papročiais bei  etiketu.

Vienos dienos pažintinės-edukacinės kelionės kolektyvams kaina asmeniui (kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Vienos dienos pažintinės-edukacinės kelionės kolektyvams papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 28–30 asmenys, kaina  –  19-20 € asmeniui (Auka bažnyčiai, Aštuonračio muziejus, Edukacija kaimo bendruomenėje su lašinukais, Ekskursija Tytuvėnų vienuolyne, Giros edukacija, Teatralizuota ekskursija dvare)

Pastabos: Vienos dienos pažintinės-edukacinės kelionės kolektyvams autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis. 

Vienos dienos pažintinės-edukacinės kelionės kolektyvams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę-edukacinę kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams - Raganų kiunkė – Etno šokiai ir žaidimai –piliakalnis - Telšiai

Pažintinė - degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Napoleono lobio paieška – dvariška puota – Teatralizuota ekskursija

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu po Kauno fortus su kareiviška koše

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – Rojaus keliu su grafiene Rozalija ir Sofijos virtukais

Pažintinė-gamtinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – Marso kanjonai

Mokymai kolektyvams - kūno kalbos mokymai su žmonių tipologijų mentore

Pažintinė 2-jų dienų verslo kelionė autobusu kolektyvams po Žemaitiją

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – margučio marginimo edukacija - Senų transporto priemonių kolekcija

Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Basakojų takas-keramikos muziejus-triušiukų slėnis