Kelionė kolektyvams autobusu – pažintis su Žemaitija bei edukacija ir bandelių su lašinukais degustacija

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Kelionė kolektyvams autobusu – pažintis su Žemaitija bei edukacija ir bandelių su lašinukais degustacija

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje-edukacinėje verslo kelionėje kolektyvams aplankysite ir dalyvausite:

  • Šios dienos pažintinės-edukacinės verslo kelionės kolektyvams pradžioje vyksite pažiūrėti bažnyčios, garsėjančios originalumu ir unikalumu išsiskiriančiais šoniniais bažnyčios altoriais, padarytais iš natūralaus dydžio nužievėtų ąžuolų kamienų ir šakų. Šakose įstatytos šventųjų statulėlės ir paveikslai. Tokia bažnyčia vienintelė Lietuvoje, pašvęsta Švč. Mergelės Marijos Snieginės garbei ir susieta tą patį titulą turinčia ketvirtąja pagal dydį Romos bazilika.
  • Kelionės kolektyvams metu vyksite, kur privataus muziejaus savininkas papasakos, kaip jam pavyko atkurti aštuonratį. Čia taip pat gausu įvairių eksponatų, susijusių su technika, su batsiuvystės amatu, siuvėjų amatu.  Muziejuje yra ir juokingų praėjusio šimtmečio eksponatų, kurie tuo metu buvo naudojami kasdieniniai rutinai. Pats muziejaus įkūrėjas papasakos tokių įdomybių, kad pasakosite ir kitiems.
  • Pažintinės-edukacinės kelionės kolektyvams metu susipažinsite su kaimo bendruomene ir dalyvausite edukacinėje programoje, kurios metu susipažinsite su šio krašto istorija, papročiais, paskanausite žalpiškių šeimininkių paruoštų bandelių su lašinukais ir pagurkšnosime vaistažolių arbatos su medumi (Jeigu atsisakote šios maisto edukacijos būtina informuoti registruojantis, kitu porcija bus užsakoma bendra tvarka). 
  • Aplankysime vienuolyną, dalyvausime ekskursijoje su vietiniu gidu. Tai vienintelis Lietuvoje statinys kur šventoriaus tvoroje-arkadinėje galerijoje įrengtas procesijų koridorius su 39 Kryžiaus kelio stotimis, o kiemo viduryje Šventųjų Laiptų koplyčia. Iš šventoriaus įeisime į Švč. Mergelės Marijos Angelų Karalienės bažnyčią-tai buvusi bernardinų vienuolyno bažnyčia, ją puošia devyni barokiniai altoriai, didžiajame aktoriuje XVII a. Dievo Motinos su Kūdikiu paveikslas. Apžiūrėję vienuolyną išeisite į buvusį ūkinį kiemą kur pamatysite tarnų namą, svirną, vienuolyno sodą,

  • Vėliau, mūsų lauks edukacinės programa, kurios metu sužinosime apie vienuolynų vaistažolių sodelių augalus, bandysime iš kvapo atpažinti žoles gyduoles, minsime mįsles, bandysime išgirsti žolynų muzikos garsus. Visi edukacinės programos dalyviai pasidarys po kvapų maišelį iš žolelių, kurios labiausiai patiks.

  • Šios pažintinės kelionės pabaigoje aplankysite dvarą, kurio pavadinimą, Jums reikės atspėti.  Dalyvausite teatralizuotoje ekskursijoje apie dvarą ir jo papročius. Jos metu XVIII amžiaus muzika, prabangiai apstatyta  dvaro rūmų salė mintimis perkels į baroko spindesio, manieringų papročių laikotarpį. Mus, pasitiks  „ponia“ ir „ponas“,, kurie pasiūlys  susipažinti  su  XVIII a. dvariškių apranga,  jos aksesuarais, papročiais bei  etiketu.

Vienos dienos pažintinės-edukacinės verslo kelionės kolektyvams kaina asmeniui (kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Vienos dienos pažintinės-edukacinės verslo kelionės kolektyvams papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 28–30 asmenys, kaina  –  19-20 € asmeniui (Auka bažnyčiai, muziejus, Edukacija kaimo bendruomenėje su lašinukais, Ekskursija vienuolyne, edukacija vienuolyne, Teatralizuota ekskursija dvare)

Pastabos: Šios pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai.  

Vienos dienos pažintinės-edukacinės kelionės kolektyvams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę-edukacinę kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Mokymai kolektyvams - kūno kalbos mokymai su žmonių tipologijų mentore

Pažintinė-gamtinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – Marso kanjonai

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams - Raganų kiunkė – Etno šokiai ir žaidimai –piliakalnis - Telšiai

Pažintinė dienos kelionė kolektyvams autobusu: Šakočio kepimas - alaus degustacija su salyklo blynais - gėlių festivalis

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Kalėdų senelis ir Lietuvos nepriklausomybė“

Pažintinė ekskursija kolektyvams po Užupį + beigelių degustacija

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – Natūralių kvepalų gamyba – Anykščių perlai

Savaitgalio 2-jų dienų verslo kolektyvinė kelionė autobusu po Žemaitiją: muziejai – piliakalnis – labirintų parkas ir kt.

Pažintinė kelionė kolektyvui autobusu – „Pasienis“