Kelionė kolektyvams autobusu – pažintis su Žemaitija bei edukacija ir bandelių su lašinukais degustacija

 • Pradžia
 • Kelionės
 • Kelionė kolektyvams autobusu – pažintis su Žemaitija bei edukacija ir bandelių su lašinukais degustacija

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje-edukacinėje verslo kelionėje kolektyvams aplankysite ir dalyvausite:

 • Šios dienos pažintinės-edukacinės verslo kelionės kolektyvams pradžioje vyksite pažiūrėti bažnyčios, garsėjančios originalumu ir unikalumu išsiskiriančiais šoniniais bažnyčios altoriais, padarytais iš natūralaus dydžio nužievėtų ąžuolų kamienų ir šakų. Šakose įstatytos šventųjų statulėlės ir paveikslai. Tokia bažnyčia vienintelė Lietuvoje, pašvęsta Švč. Mergelės Marijos Snieginės garbei ir susieta tą patį titulą turinčia ketvirtąja pagal dydį Romos bazilika.
 • Kelionės kolektyvams metu vyksite, kur privataus muziejaus savininkas papasakos, kaip jam pavyko atkurti aštuonratį. Čia taip pat gausu įvairių eksponatų, susijusių su technika, su batsiuvystės amatu, siuvėjų amatu.  Muziejuje yra ir juokingų praėjusio šimtmečio eksponatų, kurie tuo metu buvo naudojami kasdieniniai rutinai. Pats muziejaus įkūrėjas papasakos tokių įdomybių, kad pasakosite ir kitiems.
 • Pažintinės-edukacinės kelionės kolektyvams metu susipažinsite su kaimo bendruomene ir dalyvausite edukacinėje programoje, kurios metu susipažinsite su šio krašto istorija, papročiais, paskanausite žalpiškių šeimininkių paruoštų bandelių su lašinukais ir pagurkšnosime vaistažolių arbatos su medumi (Jeigu atsisakote šios maisto edukacijos būtina informuoti registruojantis, kitu porcija bus užsakoma bendra tvarka). 
 • Aplankysime vienuolyną, dalyvausime ekskursijoje su vietiniu gidu. Tai vienintelis Lietuvoje statinys kur šventoriaus tvoroje-arkadinėje galerijoje įrengtas procesijų koridorius su 39 Kryžiaus kelio stotimis, o kiemo viduryje Šventųjų Laiptų koplyčia. Iš šventoriaus įeisime į Švč. Mergelės Marijos Angelų Karalienės bažnyčią-tai buvusi bernardinų vienuolyno bažnyčia, ją puošia devyni barokiniai altoriai, didžiajame aktoriuje XVII a. Dievo Motinos su Kūdikiu paveikslas. Apžiūrėję vienuolyną išeisite į buvusį ūkinį kiemą kur pamatysite tarnų namą, svirną, vienuolyno sodą,

 • Vėliau, mūsų lauks edukacinės programa, kurios metu sužinosime apie vienuolynų vaistažolių sodelių augalus, bandysime iš kvapo atpažinti žoles gyduoles, minsime mįsles, bandysime išgirsti žolynų muzikos garsus. Visi edukacinės programos dalyviai pasidarys po kvapų maišelį iš žolelių, kurios labiausiai patiks.

 • Šios pažintinės kelionės pabaigoje aplankysite dvarą, kurio pavadinimą, Jums reikės atspėti.  Dalyvausite teatralizuotoje ekskursijoje apie dvarą ir jo papročius. Jos metu XVIII amžiaus muzika, prabangiai apstatyta  dvaro rūmų salė mintimis perkels į baroko spindesio, manieringų papročių laikotarpį. Mus, pasitiks  „ponia“ ir „ponas“,, kurie pasiūlys  susipažinti  su  XVIII a. dvariškių apranga,  jos aksesuarais, papročiais bei  etiketu.

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 70 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, teatralizuota ekskursija, edukacinė programa, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

 

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Latvija: Agluonos duonos muziejus – Ekskursija Agluonoje – Šmakovkos muziejus – Preili porcelianinių lėlių muziejus – ekskursija Preiliuose 2d./1n.

Vilanovo rūmai – Tatrų kalnai - Zakopanė – Ojcovo nacionalinis parkas 3d./2n.

Pažintinė-degustacinė dienos kelionė autobusu į Biržus su alaus degustacija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: dvaro svirnas - pietūs - ekskursija Žemaitijos sostinėje

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: Rojaus keliu - pilys - dvariškas pyragas + meilės arbata

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – skulptoriaus muziejus – Napoleono lobio paieška – Vyno degustacija

Pažintinė dienos kelionė autobusu: Basų kojų takas – Agurkų ledai - Kėdainių kraštas – vaišės

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - dvarai ir parkas

Veličkų druskų kasyklos - Krokuva – Energylandia – Aušvico koncentracijos stovykla