Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: etnografinė sodyba – piliakalniai – teatralizuota programa dvare – vynas

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: etnografinė sodyba – piliakalniai – teatralizuota programa dvare – vynas

Kelionės programa


Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

Gražią savaitgalio kolektyvinę kelionę pradėsite piliakalniuose. Akis džiugins nuo 5 piliakalnių viršūnių atsiverianti Nemuno juostos mėlynė. Balnakalnio, Žydkapių, Bevardžio, Pilaitės ir Vorpilio piliakalnių kompleksas istorine, archeologine ir kultūrine prasme laikomas svarbiausiu po Kernavės. Ekskursija po piliakalnius praves vietinė gidė, žinovė.

Tada šios savaitgalio verslo kelionės metu vyksite į etnografinę sodybą. Sodybos šeimininkė pasakos apie Suvalkijos krašto specifiką, išskirtinumą, suvalkietišką būdą, suvalkiečio kasdienybę ir šventes.

Atsikėlus anksti norėsis jau valgyti. O kad visą dieną galėtumėte jaustis sotūs, valgysite kugelį su paukštiena, keptą per naktį pečiuje. Padažas – grietinė.

Savaitgalio verslo kelionę kolektyvams tęsiant, sotūs, puikios nuotaikos vyksite į išskirtinę Lietuvos vietą - prie Vaiguvos upės-kelio. Vaiguvos upelio-gatvės ilgis – gal kokie 200 metrų. Greta jos dabar yra 5 sodybos. Jokio kito privažiavimo į šitos gatvės gyventojų kiemus nėra – tik per vandenį. Greta „gatvės“ eina tiltelis ir takelis, tačiau juo leidžiama važiuoti tik dviračiais arba eiti pėsčiomis.

Toliau savaitgalio kelionę kolektyvams tęsite vykdami į vieną jauniausių dvarų Lietuvoje, dalyvausite teatralizuotoje ekskursijoje „Kai pono nėra namie...“ (ekskursijoje dalyvauti gali daugiausiai 25 žmonės).

Ekskursijos pabaigoje lauks vyno degustacija.

 

Savaitgalio kelionės kolektyvams autobusu kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Į savaitgalio verslo kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo - gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą .

Savaitgalio verslo kelionės autobusu PRELIMINARIOS (kintančios) papildomos išlaidos: už ekskursiją piliakalnyje, sodybą, pietus, vyną, teatralizuotą ekskursiją dvare – apie 45 € asmeniui, kai keliauja 27-30 asmenų.

Pastabos: Šios verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai ar kita.

Šios verslo kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią savaitgalio kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313, +37067727036, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – skulptoriaus muziejus – Napoleono lobio paieška – Vyno degustacija

Pažintinė - degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Napoleono lobio paieška – dvariška puota – Teatralizuota ekskursija

Intriguojanti pramoga kolektyvams - stalo žaidimų vakaras

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rietavas – piliakalniai – brandinto kumpio degustacija – naktinė ekskursija su žibintais

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Ryga - Jugendo stilius - sūrių degustavimas

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Ar lankėsi karališkieji Prancūzijos muškietininkai valdovų rūmuose“

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams-Levandų rojus-Paulavos Respublika-dvaras-Tabariškės

Nuotaikinga pažintinė savaitgalio verslo kelionė kolektyvams: viduramžių pilis - pasivaikščiojimas basomis - Duobelė

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Plaukimas laivu - zoologijos sodas - Rygos senamiestis