Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – "Karinis turas"

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – "Karinis turas"

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje kolektyvams aplankysime ir dalyvausime:

  • Pirmiausia, karinėje-pažintinėje kelionėje kolektyvams lankysime tremtinių muziejų. Ekskursijos metu susipažinsime su tremtinių ir partizanų palikimu, laiškais, daiktais. Muziejuje įrengta moderni, interaktyvi ekspozicija su kamera, karceriu, kabinetu ir partizanu bunkeriu, norintys galės sudalyvauti „teatralizuotoje“ apklausoje.

Po įdomios ekskursijos kolektyvas vyks pietauti bus paruošta partizaniška košė gamtoje su mėsa. (Jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo būtina tai nurodyti 5 darbo dienas prieš kelionę).

  • Kelionę kolektyvams tęsime partizanų slėptuvėje, kurioje glaudėsi 46 –ais Jūros būrys, kurio paskutinis kovotojas žuvo 1954 metais. Ši slėptuvė buvo atkurta pagal Didkiemio gyventojo pasakojimus ir piešinius. Gidė papasakos apie slėptuvę, pageidaujantys galės užeiti į ją.
  • Toliau šioje karinėje-pažintinėje kelionėje kolektyvams su vietiniu gidu aplankysime Molotovo linijos bunkerius. Molotovo linija - gynybinių įtvirtinimų kompleksas skirtas apsaugoti naująsias SSRS vakarines sienas. Prasidedanti Lietuvoje Molotovo linija tęsėsi per Baltarusiją, Lenkiją ir Ukrainą. Beveik visi Molotovo linijos bunkeriai esantys Lietuvoje yra apleisti. Mes aplankysime 4 iš kelių tūkstančių bunkerių, kurie yra sutvarkyti ir prieinami lankytojams.
  • Šios pažintinės kelionės pabaigoje užsuksime į regioninio parko lankytojų centrą, kur gidė supažindins su įdomiausiomis parko vietovėmis

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės kolektyvams kaina asmeniui (kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 28 -30 asmenys, kaina  –  apie 15 € asmeniui (Įėjimas į tremtinių muziejų + gido paslauga, Vietinio gido paslaugos bunkeriuose, partizanų žeminėje, pietus (košė su mėsa))

Pastabos: Šios pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai.  

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės kolektyvams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę verslo kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Savaitgalio 2-jų dienų verslo kelionė autobusu: muziejus - pilys – dvarai - nakvynė Kaune - natūralių kvepalų gamyba ir kt.

Savaitgalio verslo kelionė: Plaukimas laivu į Juodkrantę – vyno degustacija – vikingų valgiai

Visokie nutikimai prie caro, tarpukariu ir pokariu – Arbatgėris su Kuršėnų vyniotiniu – alaus degustacija

Degustacinė-gamtinė kelionė kolektyvams autobusu – Dzūkiškas kulinarinis paveldas ir gamtos lobiai

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Nusikaltimas ir bausmė“

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Pamario kraštą su žuvies degustacija

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Rojaus keliu su žiobrių kepimu + dvariškas pyragas + meilės arbata

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Dvaro etiketas – 1000 metų senumo valgiai – vyno degustacija ir kt.

Nuotaikinga pažintinė savaitgalio verslo kelionė kolektyvams: viduramžių pilis - pasivaikščiojimas basomis - Duobelė