Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – "Karinis turas"

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – "Karinis turas"

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje kelionėje kolektyvams aplankysime ir dalyvausime:

  • Pirmiausia, šioje dienos karinėje-pažintinėje kelionėje kolektyvams lankysime tremtinių muziejų. Ekskursijos metu susipažinsime su tremtinių ir partizanų palikimu, laiškais, daiktais. Muziejuje įrengta moderni, interaktyvi ekspozicija su kamera, karceriu, kabinetu ir partizanu bunkeriu, norintys galės sudalyvauti „teatralizuotoje“ apklausoje.

Po įdomios ekskursijos kolektyvas vyks pietauti bus paruošta partizaniška košė gamtoje su mėsa. (Jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo būtina tai nurodyti 5 darbo dienas prieš kelionę).

  • Kelionę kolektyvams tęsime partizanų slėptuvėje, kurioje glaudėsi 46 –ais Jūros būrys, kurio paskutinis kovotojas žuvo 1954 metais. Ši slėptuvė buvo atkurta pagal Didkiemio gyventojo pasakojimus ir piešinius. Gidė papasakos apie slėptuvę, pageidaujantys galės užeiti į ją.
  • Toliau šioje karinėje-pažintinėje kelionėje kolektyvams su vietiniu gidu aplankysime Molotovo linijos bunkerius. Molotovo linija - gynybinių įtvirtinimų kompleksas skirtas apsaugoti naująsias SSRS vakarines sienas. Prasidedanti Lietuvoje Molotovo linija tęsėsi per Baltarusiją, Lenkiją ir Ukrainą. Beveik visi Molotovo linijos bunkeriai esantys Lietuvoje yra apleisti. Mes aplankysime 4 iš kelių tūkstančių bunkerių, kurie yra sutvarkyti ir prieinami lankytojams.
  • Šios pažintinės kelionės pabaigoje užsuksime į Pagramančio regioninio parko lankytojų centrą, kur gidė supažindins su įdomiausiomis parko vietovėmis

Vienos dienos pažintinės kelionės kolektyvams kaina asmeniui (kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 28 -30 asmenys, kaina  –  apie 15 € asmeniui (Įėjimas į tremtinių muziejų + gido paslauga, Vietinio gido paslaugos bunkeriuose, partizanų žeminėje, pietus (košė su mėsa))

Pastabos: Vienos dienos pažintinės kelionės kolektyvams autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Vienos dienos pažintinės kelionės kolektyvams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė ekskursija kolektyvams - Po Klaipėdą šekelio keliu

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Baubliai - Žemaitijos kalvos – raganų kiunkė

Pažintinė - degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Napoleono lobio paieška – dvariška puota – Teatralizuota ekskursija

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Jo didenybė Šokoladas –Kryžių kalnas-Alpakos

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Pažintinė kelionė kolektyvui autobusu – „Pasienis“

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Nusikaltimas ir bausmė“

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Ryga - Jugendo stilius - sūrių degustavimas

Pažintinė 2-jų dienų verslo kelionė autobusu kolektyvams po Žemaitiją