Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – "Karinis turas"

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – "Karinis turas"

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje kolektyvams aplankysime ir dalyvausime:

  • Pirmiausia, karinėje-pažintinėje kelionėje kolektyvams lankysime tremtinių muziejų. Ekskursijos metu susipažinsime su tremtinių ir partizanų palikimu, laiškais, daiktais. Muziejuje įrengta moderni, interaktyvi ekspozicija su kamera, karceriu, kabinetu ir partizanu bunkeriu, norintys galės sudalyvauti „teatralizuotoje“ apklausoje.

Po įdomios ekskursijos kolektyvas vyks pietauti bus paruošta partizaniška košė gamtoje su mėsa. (Jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo būtina tai nurodyti 5 darbo dienas prieš kelionę).

  • Kelionę kolektyvams tęsime partizanų slėptuvėje, kurioje glaudėsi 46 –ais Jūros būrys, kurio paskutinis kovotojas žuvo 1954 metais. Ši slėptuvė buvo atkurta pagal Didkiemio gyventojo pasakojimus ir piešinius. Gidė papasakos apie slėptuvę, pageidaujantys galės užeiti į ją.
  • Toliau šioje karinėje-pažintinėje kelionėje kolektyvams su vietiniu gidu aplankysime Molotovo linijos bunkerius. Molotovo linija - gynybinių įtvirtinimų kompleksas skirtas apsaugoti naująsias SSRS vakarines sienas. Prasidedanti Lietuvoje Molotovo linija tęsėsi per Baltarusiją, Lenkiją ir Ukrainą. Beveik visi Molotovo linijos bunkeriai esantys Lietuvoje yra apleisti. Mes aplankysime 4 iš kelių tūkstančių bunkerių, kurie yra sutvarkyti ir prieinami lankytojams.
  • Šios pažintinės kelionės pabaigoje užsuksime į regioninio parko lankytojų centrą, kur gidė supažindins su įdomiausiomis parko vietovėmis

 

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 70 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, edukacinė programa, pietūs, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Vienos dienos pažintinė kelionė autobusu: kalėdaičio (plotkelės) gamyba – Kudirkos Naumiestis – dvaras

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Dvaro etiketas – 1000 metų senumo valgiai – vyno degustacija ir kt.

Pažintinė kelionė kolektyvui autobusu – „Pasienis“

Visokie nutikimai prie caro, tarpukariu ir pokariu – Arbatgėris su Kuršėnų vyniotiniu – alaus degustacija

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu po Zarasų karštą su sočiais blynais - muzika ir jūros muziejumi

Savaitgalio verslo kelionė autobusu kolektyvams: Kėdainiai - pietūs - apsilankymas dvare - didžiausias gėlių parkas

Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Viduramžių pilis - Viduramžių laikų pietūs – vyno degustacija

Pažintinis karinis turas kolektyvams autobusu – pogrindžio spaustuvė – Raketinė bazė – slapti kariniai objektai

Savaitgalio verslo kelionė autobusu po Žemaitiją: aštuonračio muziejus – energetinių labirintų parkas ir kt.