Pažintinė-gamtinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – Marso kanjonai

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė-gamtinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – Marso kanjonai

Kelionės programa

Po Marso kanjonus vedžios gidas-šių vietų žinovas.

Šioje vienos dienos pažintinėje – gamtinėje verslo kelionėje kolektyvams aplankysime ir dalyvausime:

  • Pirmiausia, šioje dienos pažintinėje-gamtinėje verslo kelionėje kolektyvams vyksime. į Pirmąjį karjerą. Dar 1932 m. čia buvo pradėtos kasti klintys kalkių gamybai ir cukraus pramonei. Dabar dalis iškasto karjero užtvindyta, susidarė dirbtiniai ežerėliai, kurie skalauja išlikusias klinčių atodangas.  Ne mažesnį įspūdį negu atsiveriantis vaizdas paliks ir kasybai naudojama technika, ypač gigantiškas žingsniuojantis ekskavatorius.
  • Kelionę kolektyvams tęsime į Antrąjį karjerą. Ankstyvojo triaso laikais, prieš 250 mln. metų, čia tvyrojo dykumų klimatas. Dumbančiose lygumose tuomet kaupėsi aliuvio nuosėdos. Per milijonus metų irstant biotito ir raginukės mineralams, išsiskirdavo geležis, suteikusi šiems sluoksniams raudoną spalvą. Įdomu tai, kad molio karjere, rasti triaso geologiniame periode (prieš 250-200 mln. metų) gyvenusių roplių - ditozaurų fosilijos – du dantys ir dviejų žandikaulių liekanos.
  • Toliau šioje pažintinėje-gamtinėje verslo kelionėje kolektyvams aplankysime Jurakalnio atragį ir apžvalgos bokštą. Jurakalnio atragis – tai tipiška linijinės erozijos suformuota reljefo forma. Čia matomas linijinės erozijos procesas ir jo padariniai – pats erozinis atragis, raguvos bei griovos, kuriose randasi ir trykšta šaltiniai. Nuo apžvalgos bokštelio atsiveria puikus vaizdas į Ventos slėnį, jo terasas.

Po įdomios ekskursijos kolektyvams vyksime pietauti (bus paruošta sriuba, karštas kiaulienos arba vištienos patiekalas ir gėrimas) (Jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo būtina tai nurodyti 5 darbo dienas prieš kelionę).

  • Šios pažintinės-gamtinės verslo kelionės autobusu ir pėsčiomis  kolektyvams  pabaigoje užsuksime į  dvarą.  1840 m. dvarą įsigijo Juozas Paulavičius, vėliau dvaras atiteko jo sūnui Edvardui. Kai apie 1870 m. rusų vyriausybė ėmė rusinti lenkų mokyklas, tada pasitraukė iš mokyklos, o iš jos  globėjų gautą lenkišką biblioteką parsivežė  į dvarą . Ši biblioteka tapo viešųjų bibliotekų užuomazga Ventos krašte, nes Paulavičiai keitėsi knygomis su kitų dvarų  savininkais. Minėtame dvare kaip keliaujanti siuvėja kurį laiką dirbo Marija Lastauskienė (Lazdynų Pelėda) .

Šios pažintinės kelionės kolektyvams maršrutą galima keisti.

Vienos dienos pažintinės-gamtinės verslo kelionės kolektyvams kaina asmeniui (kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Vienos dienos pažintinės – gamtinės verslo kelionės kolektyvams papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 28-30 asmenys, kaina  –  17-23 € asmeniui (ekskursija po kanjonus su vietiniu gidu, dvaro lankymas + gido paslaugos, pietus (sriuba+karštas kiaulienos arba vištienos patiekalas+gėrimas))

Pastabos: Šios pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai.  

Vienos dienos pažintinės-gamtinės kelionės kolektyvams autobusu ir pėsčiomis programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Nuotraukos priklauso: Karjerais.lt, be autorių sutikimo nuotraukas naudoti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę- gamtinę verslo kelionę kolektyvams autobusu ir pėsčiomis tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Sveikuoliškas žygis (pasivaikščiojimas) kolektyvams: gamtos perliukai

Intriguojanti pramoga: stalo žaidimai – stipriųjų gėrimų degustacija

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – "Karinis turas"

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Vilnius – gailestingumo miestas“

Pažintinė dienos kelionė: Pažaislio vienuolynas – Kauno pilis – Stipriųjų gėrimų degustacija

Pažintinė ekskursija kolektyvams – paukščių stebėjimas Vilniaus apylinkėse

Kelionė kolektyvams autobusu – pažintis su Žemaitija bei edukacija ir bandelių su lašinukais degustacija

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – Rojaus keliu su grafiene Rozalija ir Sofijos virtukais

Pažintinė kelionė autobusu: Siesikų dvaras – Antano Smetonos rezidencija – kugelis – Taujėnų dvaras