Pažintinė-gamtinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – Marso kanjonai

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė-gamtinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – Marso kanjonai

Kelionės programa

Po Marso kanjonus vedžios gidas-šių vietų žinovas.

Šioje vienos dienos pažintinėje – gamtinėje kelionėje kolektyvams aplankysime ir dalyvausime:

  • Pirmiausia, šioje dienos pažintinėje-gamtinėje kelionėje kolektyvams vyksime. į Menčių klinčių karjerą. Dar 1932 m. Menčiuose buvo pradėtos kasti klintys kalkių gamybai ir cukraus pramonei. Dabar dalis iškasto karjero užtvindyta, susidarė dirbtiniai ežerėliai, kurie skalauja išlikusias klinčių atodangas.  Ne mažesnį įspūdį negu atsiveriantis vaizdas paliks ir kasybai naudojama technika, ypač gigantiškas žingsniuojantis ekskavatorius.
  • Kelionę kolektyvams tęsime į Šaltiškių molio karjerą. Ankstyvojo triaso laikais, prieš 250 mln. metų, čia tvyrojo dykumų klimatas. Dumbančiose lygumose tuomet kaupėsi aliuvio nuosėdos. Per milijonus metų irstant biotito ir raginukės mineralams, išsiskirdavo geležis, suteikusi šiems sluoksniams raudoną spalvą. Įdomu tai, kad Šaltiškių molio karjere, rasti triaso geologiniame periode (prieš 250-200 mln. metų) gyvenusių roplių - ditozaurų fosilijos – du dantys ir dviejų žandikaulių liekanos.
  • Toliau šioje pažintinėje-gamtinėje kelionėje kolektyvams aplankysime Jurakalnio atragį ir apžvalgos bokštą Papilėje. Jurakalnio atragis – tai tipiška linijinės erozijos suformuota reljefo forma. Čia matomas linijinės erozijos procesas ir jo padariniai – pats erozinis atragis, raguvos bei griovos, kuriose randasi ir trykšta šaltiniai. Nuo apžvalgos bokštelio atsiveria puikus vaizdas į Ventos slėnį, jo terasas.

Po įdomios ekskursijos kolektyvams vyksime pietauti (bus paruošta sriuba, karštas kiaulienos arba vištienos patiekalas ir gėrimas) (Jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo būtina tai nurodyti 5 darbo dienas prieš kelionę).

  • Šios pažintinės-gamtinės kelionės autobusu ir pėsčiomis  kolektyvams  pabaigoje užsuksime į  dvarą.  1840 m. dvarą įsigijo Juozas Paulavičius, vėliau dvaras atiteko jo sūnui Edvardui. Kai apie 1870 m. rusų vyriausybė ėmė rusinti lenkų mokyklas, tada pasitraukė iš mokyklos, o iš jos  globėjų gautą lenkišką biblioteką parsivežė  į dvarą . Ši biblioteka tapo viešųjų bibliotekų užuomazga Ventos krašte, nes Paulavičiai keitėsi knygomis su kitų dvarų  savininkais. Minėtame dvare kaip keliaujanti siuvėja kurį laiką dirbo Marija Lastauskienė (Lazdynų Pelėda) .

Šios pažintinės kelionės kolektyvams maršrutą galima keisti.

Vienos dienos pažintinės-gamtinės kelionės kolektyvams kaina asmeniui (kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Vienos dienos pažintinės – gamtinės kelionės kolektyvams papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 28-30 asmenys, kaina  –  17-23 € asmeniui (ekskursija po kanjonus su vietiniu gidu, dvaro lankymas + gido paslaugos, pietus (sriuba+karštas kiaulienos arba vištienos patiekalas+gėrimas))

Pastabos: Vienos dienos pažintinės - gamtinės kelionės kolektyvams autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Vienos dienos pažintinės-gamtinės kelionės kolektyvams autobusu ir pėsčiomis programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Nuotraukos priklauso: Karjerais.lt, be autorių sutikimo nuotraukas naudoti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę- gamtinę kelionę kolektyvams autobusu ir pėsčiomis tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Rojaus keliu su žiobrių kepimu + dvariškas pyragas + meilės arbata

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu į Latviją Ryga – medicinos muziejus – Jugendas

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – šeimos ekskursija su žemėlapiu

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu po Kupiškio kraštą su medaus, karvojaus bei pakišuolio degustacijomis

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Pamirštos Senatorių gatvės istorijos“

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Vilnius – gailestingumo miestas“

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – Sakralioji Žemaitija su autentiškais patiekalais

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Kalėdų senelis ir Lietuvos nepriklausomybė“

Pramoginė programa kolektyvams – atvykimas į Memel

Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Medaus degustacija – Sūrio degustacija – Vyno degustacija

Degustacinė-gamtinė kelionė kolektyvams autobusu – Dzūkiškas kulinarinis paveldas ir gamtos lobiai

Pažintinė-teminė kelionė kolektyvams autobusu – Kauno pilis-Tiškevičių koldūnai-teminė ekskursija su grafiene-Panemunės pilis

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – "Karinis turas"

Kelionė kolektyvams autobusu – pažintis su Žemaitija bei giros ir bandelių su lašinukais degustacija

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu į Latviją – Rygos senamiestis – plaukimas laivu -Juodagalvių namai

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu po Žagarės kraštą

Degustacinė kelionė kolektyvui autobusu – „Vyno turas Latvijoje “

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – Rojaus keliu su grafiene Rozalija ir Sofijos virtukais

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu po Žemaitiją - dvarus - šaltojo karo muziejų ir sočiais žemaitiškais patiekalais

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams– „Vilniaus globėjo beieškant“

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Netikėti istoriniai Vilniaus akcentai“

...