Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – Rojaus keliu su grafiene Rozalija ir Sofijos virtukais

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – Rojaus keliu su grafiene Rozalija ir Sofijos virtukais

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje-edukacinėje verslo kelionėje kolektyvams aplankysite ir dalyvausite:

  • Šios dienos pažintinės-edukacinės verslo kelionės kolektyvams pradžioje lankysite vieną gražiausių  Lietuvoje rezidentinių, renesanso stiliaus, pilių, stovinčią ant Nemuno kranto. Dalyvausite teatralizuotoje ekskursijoje „Šiokiadienis tuometėje pilyje“. Vaidinimo metu susipažinsite su pilies gyvenimu, vykusiu beveik prieš 400 metų, sužinosite pilies šeimininkų kasdienybę, jų santykius su baudžiauninkais, ką jie valgė, kuo rengėsi, kas juo džiugino ir liūdino.
  • Kelionėje kolektyvams važiuodami palei Nemuną išvysime raudonuojančius Raudonės pilies kuorus.  Kelsimės į 33,5 metrų bokštą. Nuo jo atsiveria Panemunės panorama. Istorikų tyrimai byloja, kad tai buvusi privati rezidencija. XVI a. pabaigoje iš Prūsijos kilęs miško pirklys Krišpinas Kiršenšteinas buvusią pilį perstatė į renesanso stiliaus rūmus.
  • Toliau pažintinės-edukacinės kelionės kolektyvams metu degustuosite „Sofijos virtukų“ (su mėsa arba varške ir specialiais padažais), bei gurkšnosite „natūralių žolelių arbatą“ (karšta arba šalta)  su keptu pyragu arba pyragaičiais (jeigu nepageidaujate, būtina nurodyti registruojantis, kitu atveju bus užsakoma bendra tvarka. Pageidaujantys tik su varške (vegetariško), taip pat prašome nurodyti užsakant kelionę).
  • Pažintinės verslo kelionės kolektyvams metu grožėdamiesi spalvota gamtos gama šioje dienos kelionėje autobusu vyksite į padavimų ir legendų gaubiamą gyvenvietę. Nemuno krante stūksantis piliakalnis dar vadinamas kunigaikščio Gedimino kapu. Manoma, kad priešai čia pirmą kartą panaudojo šaunamąjį ginklą, ir nuo jo žuvo Gediminas. Čia jis buvo ir palaidotas. Ekskursija po miestelį.
  • Šios pažintinės kelionės kolektyvams pabaigoje užsuksite į dvarą. Kiekvienas dvaras tarsi knyga, kurios puslapius sudaro parkų, įvairių statinių ir juose gyvenusių žmonių likimai bei istorijos. Teminės ekskursijos metu grafienė Rozalija papasakos apie  dvarų kultūrinį gyvenimą, grafų Tiškevičių pomėgius ir pramogas.

Vienos dienos pažintinės-edukacinės verslo kelionės kolektyvams kaina asmeniui (kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Vienos dienos pažintinės- edukacinės verslo kelionės kolektyvams papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 28–30 asmenys, kaina  –  29 - 33 € asmeniui (teatralizuota ekskursija pilyje, Raudonės pilies bokštas, virtukų degustacija, teminė ekskursija su Rozalija).

Pastabos: Šios pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai.  

Vienos dienos pažintinės- edukacinės verslo kelionės kolektyvams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Nuotraukos priklauso: Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centrui, be autorių sutikimo nuotraukas naudoti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę verslo kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Dvaro etiketas – 1000 metų senumo valgiai – vyno degustacija ir kt.

Degustacinė verslo kelionė: Šilutė – Rusnė ir Uostadvaris – vikingų laikų valgiai – vyno degustacija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: STEAM ugdymas ir pažintis su Vilniumi

Pažintininė verslo kelionė autobusu kolektyvams po Visaginą

Virtuali kelionė kolektyvams: virtuali alaus degustacija su pristatymu į namus

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Miesto gynybinės sienos beieškant“

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – po Suvalkijos muziejus + razavi blynai

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – Natūralių kvepalų gamyba – Anykščių perlai

Kelionė kolektyvams autobusu – pažintis su Žemaitija bei edukacija ir bandelių su lašinukais degustacija