Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: STEAM ir pažintis su Kaunu

 • Pradžia
 • Kelionės
 • Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: STEAM ir pažintis su Kaunu

Kelionės programa

Šioje vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programoje pedagogams aplankysite ir dalyvausite:

 • Pirmiausia, šioje dienos kvalifikacijos tobulinimo programoje pedagogams aplankysite Nemuno ir Neries santakoje esančią pilį, kuri buvo pastatyta XIV a. kryžiuočių antpuoliams atremti. Tai ne tik seniausia mūrinė pilis Lietuvoje, bet ir vienintelė, turinti dvi eiles gynybinių sienų. XVI a. pilyje veikė kalėjimas. Šiuo metu pilyje veikia Kauno miesto muziejaus skyrius.
 • Dalyvausite programoje kvalifikacijos tobulinimui. STEAM – tai visame pasaulyje garsi praktika jungianti gamtos mokslus, technologijas, inžineriją, menus ir matematiką. Lietuvoje STEAM ugdymas dar tik žengia pirmuosius žingsnius ir kol kas neturi gajų tradicijų. Tad pedagogai, dirbantys su ankstyvojo amžiaus vaikais kasdien susiduria su STEAM ugdymo praktinės patirties ir žinių trūkumu. Dažniausiai pedagogams trūksta informacijos apie tai, kaip pritaikyti STEAM principus šiame amžiaus tarpsnyje, kaip planuoti ir organizuoti veiklas. Mokymų metu teorinės dallies metu sužinosite kokie STEAM organizavimo būdai ir galimybės atliepiant ankstyvojo amžiaus vaikų ugdymo gebėjimus. Kokie veiklos būdai skatinantys mokymą(si), bei STEAM ugdymo taikymas kasdienėje veikloje. Pasirenkamos temos: "Žaidimas vaikystėje: laisvė pažinti, tyrinėti, kurti"  arba "STEAM iššūkis ikimokyklinio ugdymo įstaigoje" .
 • Su gidu leisitės į Kauno miesto istoriją. Ekskursijos metu gidas aprodys įdomiausias istorines Kauno vietas, aplankysite laisvės alėją, sužinosite, kaip kūrėsi Kauno miestas, kokie žymūs žmonės čia gyveno.

arba

 • Aplankysite Istorinę Lietuvos Respublikos Prezidentūrą. Tuo metu Prezidento rūmai buvo vienu iš svarbiausių visuomenės traukos objektų mieste. Anuomet Prezidentūros svečiai ne kartą pastatą buvo pavadinę Lietuvos „baltaisiais rūmais“. Šioje prezidentūroje mūsų šalį valdė net trys prezidentai: Antanas Smetona, Aleksandras Stulginskis ir Kazys Grinius. Pasivaikščiosite po Istorinę Prezidentūrą, sužinosite daug reikšmingų faktų apie mūsų šalį ir jos valdymą.

arba

 • Ekskursija karinės technikos ekspozicijoje. Ekspozicijoje pamatysite haubicą M-50 (M-101) – artilerijos pabūklą, skirtą šaudyti aukšta trajektorija, švedų gamybos prieštankinius pabūklus PV1110, skirtus tankams ir šarvuotajai technikai naikinti. Taip pat minosvaidžius ,,Ehrhardt“, visureigį „Land Rover M109″, pagamintą Didžiojoje Britanijoje, kurį Lietuvos karinės pajėgos naudojo misijos Irake metu ir daugelį kitų.

arba

 • Vyksite į karo muziejų. Tai vienas seniausių Lietuvos muziejų. Muziejuje veikia daug ekspozicijų supažindinančių su ginklų istorija Lietuvoje ir pasaulyje, naujųjų laikų karyba, antisovietinis ir antinacinis pasipriešinimas Lietuvoje, sukilimai, pirmasis pasaulinis karas.

arba

 • Aplankysite privačią unikalią kolekciją, kurioje paviešinta slapta sekimo įranga ir prietaisai, naudoti NKVD, KGB ir milicijos spec. tarnybose. Muziejuje pamatysite slapto įsilaužimo ir slaptų kratų įrangą, KGB telefonus ir telefonų klausymosi bei pokalbių kodavimo įrangą ir ryšio blokatorių, pelengatorių. Išgirsite istoriją apie unikalų slaptą metalo detektorių, skirtą aptikti pasiklausymo įrangą ar ginklą priėjus prie žmogaus ir jį apkabinus. Muziejuje eksponuojamas mikro objektų aptikimo ultravioletiniais ir infraraudonaisiais spinduliais prietaisas bei daugybė kitos intriguojančios ir nematytos technikos. 

arba

 • Ekskursija geologiniame take. Pasivaikščiosite puikiai įrengtu geologiniu taku, prasimankštinsite ir suartėsite su gamta. Pasigrožėsite įspūdingais vaizdais, bei pasivaikščiosite  rezervatinėje apyrubėje – vienintelėje Lietuvoje. Tai yra mažai žinomas turistinis objektas, todėl keliaudami susipažinsite su ypatinga šios vietos flora. Miškas yra saugomas, draudžiama judinti net sudžiūvusius medžius, nes tai gali pakenkti laukinei gamtai. Nukeliausite į praeitį ir pasivaikščiosite po mišką, neliečiama nuo 1968  metų, pamatysime kaip atrodo gamta be žmonių.

arba

 • Važiuosite į patį populiariausią  IX fortą.  Jame turėsite ekskursiją apie IX forto gynybinę sieną, pasivaikščiosite požeminėse susisiekimo galerijose. Įžengus į beveik prieš 100 metų iš betono ir gelžbetonio statytą tvirtovę, rodos, dar galima pajusti to laiko mūšiuose naudotų patrankų parako kvapą. Šis fortas buvo pats moderniausias iš visų prieškario metais pastatytų laikinojoje sostinėje. Tais laikais fortas buvo aprūpintas elektra, turėjo vandentiekį ir kanalizaciją.

 

Vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo pedagogams kaina (kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimas) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus ir tai kokius objektus pasirinksite. Preliminariai kai keliauja 30 asmenų kaina nuo 93 € asmeniui.

Vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programą pedagogams parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie kvalifikacijos kėlimo programą pedagogams tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Dzūkiškų bandų kepimas – stebuklais garsėjanti piramidė – Liškiavos architektūrinis ansamblis - dzūkiška vakarienė

Nuotaikinga pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Jaunpils pilis - Viduramžių laikų pietūs - Rygos senamiestis

Savaitgalio 2-jų dienų verslo kolektyvinė kelionė autobusu po Žemaitiją: muziejai – piliakalnis – labirintų parkas ir kt.

Agluonos duonos muziejus – Ekskursija Agluonoje – Šmakovkos muziejus – Preili lėlių muziejus – ekskursija Preiliuose - ledų degustacija

Šmaikšti ekskursija – Įdomi senovinio alaus edukacija su vaišėmis

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Kūno kalba- ekskursija Kaune – Pažaislio vienuolynas

Iš Klaipėdos ir Kauno: Vokietijos Kalėdinės mugės aplankant Drezdeną ir Niurnbergą

Degustacinė kelionė kolektyvams ir jų vaikams autobusu į Latviją – Saldi kelionė

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams: Pajauskime Paprūsės istoriją su folkloro kolektyvu – Žemaitiškų patiekalų degustacija