Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams - Pėsčiųjų žygis – teatralizuota ekskursija – muziejus

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams - Pėsčiųjų žygis – teatralizuota ekskursija – muziejus

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje kolektyvams puikiai praleisite laiką:  

  •  Pažintinę kelionę kolektyvams pradėsite pėsčiųjų žygiu „Akmenos kraštovaizdžio pažintiniu taku“, kur vietinis žinovas supažindins su Akmenos upės slėnio kraštovaizdžiu, keliausite per du rajonus, Tauragės ir Šilalės. Tako ilgis 1,2 km. Keliaudami gėrėsitės atsiveriančiais vaizdais, skardžiais, atodangomis, slėniais, taip pat stebėsite augmeniją. Jūsų laukia atokvėpis gražiame slėnyje, bei trumpa pažintis su regioniniu parku, karšta žolelių arbata, virta ant laužo ir gardi naminė duonelė,
  •  Vėliau dalyvausite teatralizuotoje ekskursijoje, kur nukeliausite daugiau kaip 100 metų atgal. Keliausite į vietą, kuris kažkda buvo Rytų Prūsijos pasienio miestelis. Buvo vežami daugiausia grūdai, gyvuliai ir mediena iš Rusijos atokesnių vietovių.  Ekskursijos metu teatrališkai perteikiama vietos istorija, gyvenimo pasienyje ypatumai,  Mažosios Lietuvos edukacinė klasė, žaisite, vykdysite užduotis. O kas neklausys, gali tekt ir ant žirnių paklūpoti.
  •  Pažintinės kelionės kolektyvams pabaigoje aplankysite Senovinės technikos muziejų, pradėjusį veikti nuo 2004 metų. Čia surinkti senovės technikos pavyzdžiai: senoviniai vidaus degimo varikliai, traktoriai, mėsmalės, skaičiavimo mašinos,  elektros, radijo, kino, foto ir kita senovinė technika. Čia galima rasti visko nuo akmeninio kaplio iki KGB telefono. Apie eksponatus papasakos muziejaus įkūrėjas arba gidė.

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės kolektyvams kaina (kelionė autobusu;  kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos, keliautojų skaičiaus. 

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės kolektyvams papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Kaina - apie 29  € asmeniui (pėsčiųjų žygis su vietiniu gidu, arbata, duonelė, teatralizuota ekskursija, įėjimas į Senovinės technikos muziejų)

Pastabos: Šios pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai.  

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės kolektyvams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę verslo kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected] 

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė kelionė po Platelių kraštą: Bičių ūkis su degustacija – energetinių labirintų parkas – žemaitiški patiekalai – plaukimas katamaranu

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Jo didenybė Šokoladas –Kryžių kalnas-Alpakos

Vienos dienos kelionė autobusu - alaus turas + šmaikšti ekskursija Joniškėlyje

Verslo kelionė kolektyvams autobusu, kvalifikacijos tobulinimo programa - Kūno kalba (gestai, manieros). Viešo kalbėjimo tobulinimas

Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Latviški sūriai - Jelgava - Kino miestas

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Automobilių muziejų turas

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - Šitake grybai - Šaltalankiai

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Baubliai - Žemaitijos kalvos – raganų kiunkė

Pažintinė - degustacinė ekskursija kolektyvams „Prūsijos Karalių takais” su Memelietiškais pietumis