Pažintinė - gamtinė kelionė kolektyvams autobusu - plaukimas baidarėmis - partizanų slėptuvė - žygis

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė - gamtinė kelionė kolektyvams autobusu - plaukimas baidarėmis - partizanų slėptuvė - žygis

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje-gamtinėje verslo kelionėje kolektyvams aplankysime ir dalyvausime:

  • Pirmiausia, šioje dienos pažintinėje-gamtinėje verslo kelionėje autobusu kolektyvams su vietiniu gidu pamatysime unikalų vaizdą kaip susijungia 2 upės. Šių upių vandenys turi skirtingus greičius ir tankumą, dėl ko nesusimaišo ir turi aiškią liniją. Švaresnės Jūros vandenys stipriai kontrastuoja su rudą atspalvį turinčia Akmenos upe. Užsuksime į regioninio parko lankytojų centrą, kur gidė supažindins su įdomiausiomis vietovėmis. Vėliau leisimės su gidu į pėsčiųjų žygį, kur susipažinsime su senąja kaimo istorija, pasivaikščiosime kabančiais tiltais su puikiais atsiveriančiais vaizdais. Užkopsite ant piliakalnio, pasigrožėsite miestelio panorama, pamatysite atodangą. Ekskursijos pabaigoje aplankysime „beždžionių lieptą“.

Po įdomios ekskursijos kolektyvas vyks pietauti (sriuba + karštas mėsos patiekalas + pyragėlis su kava) (Jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo būtina tai nurodyti 5 darbo dienas prieš kelionę).

  • Kelionę kolektyvams tęsime partizanų slėptuvėje. Joje glaudėsi Lydžio, vėliau Butigeidžio ir pastarasis Jūros būrys, kurio paskutinis kovotojas žuvo 1954 metais. Tuomet čia buvo tik keletas gultų, ir stalų, žeminė turėjo slaptą išėjimą – galėsite ir Jūs pabandyti pro jį išlysti.
  • Toliau šioje pažintinėje-gamtinėje kelionėje su vietiniu gidu pasivaikščiosime pažintiniu taku (ilgis apie 2 km), papasakos apie pelkėje augančius augalus, sutinkamus gyvūnus, bei perinčius joje paukščius.
  • Šios pažintinės-gamtinės kelionės kolektyvams pabaigoje išbandysite savo jėgas plaukdami baidarėmis (7 km) ir per kelias valandas, kurios neprailgs, pamatysime gražiausias upės pakrantes, bei daugybę gamtos paminklų. Neišsigąskite nes plaukimas nereikalauja jokio fizinio pasirengimo.

Šios pažintinės kelionės kolektyvui maršrutą galima keisti.

Vienos dienos pažintinės-gamtinės verslo kelionės kolektyvams kaina asmeniui (kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Vienos dienos pažintinės-gamtinės verslo kelionės kolektyvams papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 15-17 asmenys, kaina  –  32-35 € asmeniui (Parko lankytojų centras, vietinio gido paslaugos žygyje, pietūs, plaukimas baidare).

Pastabos: VŠios pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai.  

Rekomenduojama. Patogią avalynę, aprangą, vandens, nuo uodų purškalo. Rūbų persirengimui ir avalynei pakeisti, jeigu sušlaptumėte. Pasirūpinkite maudymosi rūbais.

Vienos dienos pažintinės-gamtinės verslo kelionės kolektyvams programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę-gamtinę verslo kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Maironio tėviškė - dvaras - saulėgrąžų laukas - medinės tulpės dekoravimas

Pažintinė – interaktyvi ekskursija kolektyvų vaikams po Vilniaus senamiestį ,,Peliuko Nikodemo nuotykiai Vilniuje‘‘

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams– „Vilniaus globėjo beieškant“

Savaitgalio kelionė kolektyvui autobusu: vaistinės muziejus – Marso kanjonai - cepelinai

Pažintinė ekskursija kolektyvams Klaipėdoje „Dangės krantinių istorijos“

Pažintinė ekskursija Vilniuje ,,Nuo studento iki Prezidento‘‘

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams po Zarasų kraštą

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Jo didenybė Šokoladas –Kryžių kalnas-Alpakos

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rietavas – piliakalniai – brandinto kumpio degustacija – naktinė ekskursija su žibintais