Pažintinė - gamtinė kelionė kolektyvams autobusu - plaukimas baidarėmis - partizanų slėptuvė - žygis

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė - gamtinė kelionė kolektyvams autobusu - plaukimas baidarėmis - partizanų slėptuvė - žygis

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje-gamtinėje verslo kelionėje kolektyvams aplankysime ir dalyvausime:

  • Pirmiausia, šioje dienos pažintinėje-gamtinėje verslo kelionėje autobusu kolektyvams su vietiniu gidu pamatysime unikalų vaizdą kaip susijungia 2 upės. Šių upių vandenys turi skirtingus greičius ir tankumą, dėl ko nesusimaišo ir turi aiškią liniją. Švaresnės Jūros vandenys stipriai kontrastuoja su rudą atspalvį turinčia Akmenos upe. Užsuksime į regioninio parko lankytojų centrą, kur gidė supažindins su įdomiausiomis vietovėmis. Vėliau leisimės su gidu į pėsčiųjų žygį, kur susipažinsime su senąja kaimo istorija, pasivaikščiosime kabančiais tiltais su puikiais atsiveriančiais vaizdais. Užkopsite ant piliakalnio, pasigrožėsite miestelio panorama, pamatysite atodangą. Ekskursijos pabaigoje aplankysime „beždžionių lieptą“.

Po įdomios ekskursijos kolektyvas vyks pietauti (sriuba + karštas mėsos patiekalas + pyragėlis su kava) (Jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo būtina tai nurodyti 5 darbo dienas prieš kelionę).

  • Kelionę kolektyvams tęsime partizanų slėptuvėje. Joje glaudėsi Lydžio, vėliau Butigeidžio ir pastarasis Jūros būrys, kurio paskutinis kovotojas žuvo 1954 metais. Tuomet čia buvo tik keletas gultų, ir stalų, žeminė turėjo slaptą išėjimą – galėsite ir Jūs pabandyti pro jį išlysti.
  • Toliau šioje pažintinėje-gamtinėje kelionėje su vietiniu gidu pasivaikščiosime pažintiniu taku (ilgis apie 2 km), papasakos apie pelkėje augančius augalus, sutinkamus gyvūnus, bei perinčius joje paukščius.
  • Šios pažintinės-gamtinės kelionės kolektyvams pabaigoje išbandysite savo jėgas plaukdami baidarėmis (7 km) ir per kelias valandas, kurios neprailgs, pamatysime gražiausias upės pakrantes, bei daugybę gamtos paminklų. Neišsigąskite nes plaukimas nereikalauja jokio fizinio pasirengimo.

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 80 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, plaukimas baidarėmis, pietūs, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Rekomenduojama. Patogią avalynę, aprangą, vandens, nuo uodų purškalo. Rūbų persirengimui ir avalynei pakeisti, jeigu sušlaptumėte. Pasirūpinkite maudymosi rūbais.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: kunigaikščių Oginskių keliu - geometriniai labirintai

Pramoginė programa kolektyvams – Užpuolimas

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams - Raganų kiunkė – Etno šokiai ir žaidimai –piliakalnis - Telšiai

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: STEAM ugdymas ir pažintis su Klaipėda

Jelgavos ledo skulptūrų festivalis – Jaunpils pilis – viduramžių laikų pietūs

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rojaus keliu – pilys – teminė ekskursija

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Dzūkiškų bandų kepimas – stebuklais garsėjanti piramidė – Liškiavos architektūrinis ansamblis - dzūkiška vakarienė

Intriguojanti pramoga: stalo žaidimai – stipriųjų gėrimų degustacija

Naktinis Kalėdinių eglučių turas