Savaitgalio kelionė į Estiją aplankant Lachemos nacionalinį parką ir krioklį, Sagadi dvarą, Rakverės pilį 2d/1n.

 • Pradžia
 • Kelionės
 • Savaitgalio kelionė į Estiją aplankant Lachemos nacionalinį parką ir krioklį, Sagadi dvarą, Rakverės pilį 2d/1n.

Pažintinėje savaitgalio kelionėje kolektyvams autobusu į Estiją aplankysite Saku alaus daryklą ir muziejų, kur turėsite galimybę supažinti su šimtametėmis Estijos ir Saku daryklos alaus tradicijomis, pamatyti virimo procesą ir paragauti puikaus estiško alaus. Toliau keliausite į nuostabaus grožio gamtos kampelius – Jegalos krioklį bei virų pelkės pažintinį parką. Taip pat aplankysite ir Sagadi dvaro sobybą bei pramogų parką Rakverės pilyje, kur susipažinsite su pastatų istoriją ir to meto gyvenimu…                            


Kelionės programa

 • 1 diena:

  Pažintinę savaitgalio kelionę kolektyvams autobusu į Estiją pradėsite apsilankymu Saku alaus darykloje ir muziejuje. Saku alaus darykla pavadinimą gavo nuo istorinės alaus daryklos, pastatytos ant Väänos upės kranto, kur alus buvo gaminamas jau nuo 1909 m. Tuometinis Saku dvaro savininkas grafas Karlas Friedrichas von Rehbinderis savo dvare įkūrė alaus daryklą, dar nuo šių laikų Saku aludariai verda puikų estišką alų, naudodami vietinį gruntinį vandenį ir geriausius turimus apynius, salyklą ir mieles. Alaus muziejus Jus supažindins su šimtametėmis Estijos ir Saku daryklos alaus tradicijomis, gamybos ir technologijų istorija, bei ekskursijos metu galėsite pamatyti virimo procesą ir paragauti puikaus estiško alaus, vandens, sidro ir gaiviųjų gėrimų. Nepilnamečiams ekskursijoje dalyvauti draudžiama. Ekskursiją praves vietinis gidas rusų kalba.

  Antroje dienos pusėje, pažintinės savaitgalio kelionės kolektyvams autobusu į Estiją metu, laiką leisite gamtoje.... aplankysite Estijos gamtos perlą – Jegalos krioklį. Šis krioklys yra plačiausias natūralus krioklys Estijoje, virš  50 m. pločio ir vienas aukščiausių Europoje - apie 8 m. aukščio. Skardis, nuo kurio krinta krioklys, sudarytas iš klintinių uolienų, kurios yra ardomos dėl kasmet pamažu beplečiančios upės ištakų kryptimi.

  Aplankysite Viru pelkės pažintinį taką, kuris susiformavo iš buvusio Viru ežero ir pradėjo želti prieš 5000 metų. Palei pelkę (visas 6 km. ratas) buvo nutiestas 3,5 km. ilgio lentinis takas. Taip pat aplankysite apžvalgos bokštą, kuris yra maždaug tako viduryje. Takas turi rodykles ir supažindina su pelkių augmenija, buvusiomis smėlio kopomis ir nuostabiu spygliuočių mišku.

  Vakarienė.

  Nakvynė viešbutyje.

 • 2 diena:

  Pusryčiai viešbutyje.

  Antrąją pažintinės savaitgalio kelionės kolektyvams autobusu į Estiją dieną aplankysite Lahemma nacionaliniame parke esantį Sagadi dvarą. Dvaro istorija siekia daugiau nei 500 metų. Čia gyveno dvaro valdovas ir jo šeima, taip pat glaudėsi gausi tarnų šeima, buvo priimami svečiai, rengiami prabangūs vakarėliai, bei sprendžiamas dvaro ir valstiečių likimas. Šiandien, buvę tvartai, arklidės, pieninė ir kiti pastatai įgijo naujas funkcijas... Pasigrožėsite raudonų akmenų stogais, balintomis arkomis, varpine ir kitais rausvai baltais pastatais, ryškiai žaliuojančia veja, galingais parko medžiais, romantiškomis rožėmis ir tvenkiniu. Bei apžiūrėsite dvaro rūmų muziejų, kuriame eksponuojama dvaro architektūra ir interjeras su antikiniais baldais. Ekskursiją praves vietinis gidas rusų kalba.

  Pažintinės savaitgalio kelionės kolektyvams autobusu į Estiją pabaigoje užsuksite į Rakverės pilį Pilis priklausė Danijos karaliams, Livonijos ordino riteriams, Švedijos bei Lenkijos valstybėms. Ilgiausias laikotarpis buvo ordino amžius, kai Rakverės pilis buvo svarbi Kryžiuočių ordino rytinės sienos gynybos sistemos grandis. Priešistorinių laikų pabaigoje dabartinėje Rakverės pilies vietoje buvo Estijos tvirtovė, vadinama Tarvanpää. Įėję į pilį atsidursite teminiame parke, reprezentuojančiame XVI amžiaus kasdienybę. Čia tiek maži, tiek dideli lankytojai gali praleisti įdomią dieną, ekskursijos metu sužinosite įdomių istorijų apie viduramžių ir ankstyvųjų naujųjų laikų žmonių gyvenimą. Norintys galės pasipuošti Ordino riterio apsiaustais, bei pašaudyti. Pamatysite vyno rūsį, kankinimų kamerą, mirties ir pragaro kambarį, Raudonųjų žibintų gatvę, viduramžių viešnamį, kirpyklą ir alchemiko dirbtuves. Ekskursiją praves vietinis gidas rusų kalba. 

  Pietūs. Tvirtovėje įsikūrusioje smuklėje „Shenkenberg“ siūlomi patiekalai, pagaminti pagal viduramžių receptus - kepta aštri kiauliena su spanguolių padažu, Mulgipuder (bulvių ir perlinių kruopų košė), sezoninių daržovių salotos, duona, paplotėlis, sūdytas sviestas, obuolių pyragas su spanguolėmis.

  Kupini įspūdžių keliausite namų link.

Papildoma informacija


Pažintinės savaitgalio kelionės kolektyvams autobusu į Estiją kaina, nuo 164 €, kai keliauja 30 ir daugiau asmenų.

Į pažintinės savaitgalio kelionės kolektyvams autobusu į Estiją kainą įskaičiuota (kelionė patogiu autobusu;  nakvynė viešbutyje su pusryčiais, kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą).

 

Papildomiems mokamiems objektams pažintinės savaitgalio kelionės kolektyvams autobusu į Estiją – apie 55 (ekskursija ir degustacija alaus darykloje, bilietai ir ekskursija Sagadi dvare, pietūs ir ekskursija Rakverės pilyje).

Į pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Estiją kainą neįskaičiuota:

Asmeninės išlaidos;

Pietūs primąją dieną;

Vakarienė;

Kelionės draudimas;

Jei norėtumėte gyventi vienas, priemoka už kambarį – nuo 42 €.

 

Reikalingi dokumentai:

 • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

 

Pažintinės savaitgalio kelionės kolektyvams autobusu į Estiją ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis. 

Pažintinės savaitgalio kelionės kolektyvams autobusu į Estiją programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę savaitgalio verslo kelionę autobusu į Estiją tel.: +370 644 42909 arba +370 655 56313, +370 677 27036, el.paštas – [email protected] arba [email protected], [email protected].

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Nuotaikinga pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Jaunpils pilis - Viduramžių laikų pietūs - Rygos senamiestis

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Kūno kalba

Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: kvepiantys kunigaikštienės pyragai ir dvarai

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Mados muziejus - Ryga - šampanas iš beržų sulos

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Kupiškio kraštas ir bitynas

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: “Mažosios Lietuvos vaikų tradiciniai žaislai ir skanumynai”

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Hortenzijos, dvarai ir vienuolynas

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: pažintis su pagrindiniais žmogaus pojūčiais

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: kunigaikščių Oginskių keliu - geometriniai labirintai