Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: Mineraliniai baseinai ir procedūros – Dzūkiška pramoga

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: Mineraliniai baseinai ir procedūros – Dzūkiška pramoga

Kelionės programa

Pažintinę vienos dienos kelionę kolektyvams autobusu pradėsite SPA procedūromis. Keliausite į kurortinį miestą, kuris garsėja mineraliniais vandenimis ir sveikatingumo procedūromis. Išbandysite gydomąjį mineralinio vandens baseiną, kuriame esantys mineralai švelniai sudirgins jūsų odos receptorius, normalizuos ir nuramins nervų sistemą, sustiprins širdies ir kraujagyslių sistemas, bei pagerins jūsų imunitetą. Šio baseino mineralizuotas vanduo išgaunamas net iš 230 metrų gylio gręžinio. Maloni baseino vandens temperatūra - 34⁰ C, kuri atpalaiduos jūsų kūną. Kol vieni ramiai pasiplaukios šiame baseine, kiti galės išbandyti įvairias mineralinės vonios procedūras. Taip pat už papildomą mokestį galimas laikas vandens pramogų zonoje su pirtimis (užsakant šią kelionę būtina iš anksto pranešti apie papildomas procedūras ir apsilankymą vandens pramogų zonoje su pirtimis, nes keisis paslaugų kaina).

Po atgaivinančių procedūrų šios pažintinės – pramoginės kelionės kolektyvams metu vyksite pramogauti ir pietauti į svečius pas dzūkus. Dzūkiškos programos metu jus dzūkiškai linksmins – du dzūkeliai: Mama ir Sūnelis. Jos metu reiks sūnui žmoną išrinkti. Renginio metu būsite įtraukti į smagias rungtis. Šios degustacinės kelionės kolektyvams metu ragausite dzūkiškas vaišes, susipažinsite su dzūkų tradicijomis, dzūkišku žodynu bei smagiais dzūkiškais šokiais. Programoje Jūsų laukia Cikras jaunikis su mama, muicinyko patikra ir daktaro skiepai, muzikantai, žaidimai, dainos, šokiai ir Dzūkiškos vaišės (kaimiški patiekalai, užkandžiai, gaivieji gėrimai).

 

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 108 €  kai keliauja nuo 35 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, teatralizuota programa, degustacijos, pietūs, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės-degustacinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Plaukimas Augustavo kanalu – Vilko guolis – Gdanskas - Sopotas – Malborko pilis – 3d./2n.

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: pažintis su Kaunu

Naujametinis Talinas su šventine vakariene ir apgyvendinimu centre

Energylandia – Ojcovo parkas - Pieskowa skala pilis – Koperniko muziejus

Pažintinė kelionė į Latviją: rododendrų žiedai – plaukimas Dauguvos upe Rygoje

Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams

Vienos dienos verslo kelionė autobusu Pamario krašte: Vikingų laikų maistas-šišioniškių dainos- žuvies kotletai ir kt.

Savaitgalio verslo kelionė autobusu po Žemaitiją: aštuonračio muziejus – energetinių labirintų parkas ir kt.

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu po Žagarės kraštą