Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: Mineraliniai baseinai ir procedūros – Dzūkiška pramoga

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: Mineraliniai baseinai ir procedūros – Dzūkiška pramoga

Kelionės programa

Pažintinę vienos dienos kelionę kolektyvams autobusu pradėsite SPA procedūromis. Keliausite į kurortinį miestą, kuris garsėja mineraliniais vandenimis ir sveikatingumo procedūromis. Išbandysite gydomąjį mineralinio vandens baseiną, kuriame esantys mineralai švelniai sudirgins jūsų odos receptorius, normalizuos ir nuramins nervų sistemą, sustiprins širdies ir kraujagyslių sistemas, bei pagerins jūsų imunitetą. Šio baseino mineralizuotas vanduo išgaunamas net iš 230 metrų gylio gręžinio. Maloni baseino vandens temperatūra - 34⁰ C, kuri atpalaiduos jūsų kūną. Kol vieni ramiai pasiplaukios šiame baseine, kiti galės išbandyti įvairias mineralinės vonios procedūras. Taip pat už papildomą mokestį galimas laikas vandens pramogų zonoje su pirtimis (užsakant šią kelionę būtina iš anksto pranešti apie papildomas procedūras ir apsilankymą vandens pramogų zonoje su pirtimis, nes keisis paslaugų kaina).

Po atgaivinančių procedūrų šios pažintinės – pramoginės kelionės kolektyvams metu vyksite pramogauti ir pietauti į svečius pas dzūkus. Dzūkiškos programos metu jus dzūkiškai linksmins – du dzūkeliai: Mama ir Sūnelis. Jos metu reiks sūnui žmoną išrinkti. Renginio metu būsite įtraukti į smagias rungtis. Šios degustacinės kelionės kolektyvams metu ragausite dzūkiškas vaišes, susipažinsite su dzūkų tradicijomis, dzūkišku žodynu bei smagiais dzūkiškais šokiais. Programoje Jūsų laukia Cikras jaunikis su mama, muicinyko patikra ir daktaro skiepai, muzikantai, žaidimai, dainos, šokiai ir Dzūkiškos vaišės (kaimiški patiekalai, užkandžiai, gaivieji gėrimai).

 

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 108 €  kai keliauja nuo 35 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, teatralizuota programa, degustacijos, pietūs, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės-degustacinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Degustacinė verslo kelionė - “Lietuviški gėrimai” – “Nuodėmingasis Kaunas”

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Muziejų šeštadienis Kaune

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Ryga - Jugendo stilius - sūrių degustavimas

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Plaukimas laivu - zoologijos sodas - Rygos senamiestis

Savaitgalio 2-jų dienų verslo kolektyvinė kelionė autobusu po Žemaitiją: muziejai – piliakalnis – labirintų parkas ir kt.

Pažintinė vienos dienos kelionė autobusu į Kalėdinį Vilnių

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rojaus keliu – pilys – teminė ekskursija

Pažintinė dienos kelionė autobusu: Tėvo Stanislovo saugotuvės –– Kėdainiai–vaišės

Pažintinis dviračių turas kolektyvams į Juodkrantę