Pažintinė-gamtinė kelionė kolektyvams – Paukščių stebėjimas Nemuno deltoje

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė-gamtinė kelionė kolektyvams – Paukščių stebėjimas Nemuno deltoje

Kelionės programa

 Šioje vienos dienos pažintinėje-gamtinėje kelionėje-ekskursijoje kolektyvams:

  • Šioje pažintinėje-gamtinėje kelionėje-ekskursijoje kolektyvams keliausime po Nemuno deltos regioninį parką ir kitas gamtiškai vertingas teritorijas, kuriose gausu retų ir gražių Lietuvos krašto sparnuočių bei kitų gamtos vertybių. Profesionalus gidas-ornitologas padės surasti ir atpažinti daugeliui dar neregėtų sparnuočių, papasakos apie jų gyvenseną, migraciją, žiedavimą biologiją ir ekologiją. Paukščius stebėsime plika akimi, taip pat naudojant žiūronus ar teleskopą. Be to, klausysimės ir žvalgysimės, nes dauguma paukščių rūšių lengvai atpažįstamos pagal jų garsus.
  • Priklausomai nuo sezono, pažintinės-gamtinės kelionės-ekskursijos kolektyvams metu galima pamatyti: Jūrinius erelius - vienas stambiausių pasaulyje ir didžiausių Lietuvoje perinčių plėšriųjų paukščių. Baltakaktė žąsį – dažniausiai aptinkama žąsų rūšis Lietuvoje. Krantinį tilviką – Lietuvoje dažnas paukštis ir daugelį kitų

Po ekskursijos prūsiški pietūs: saldi sriuba + šnerkliopsas (jautienos kotletas su lašinukais ir padažu)+kafija + štrudelis. 

Vienos dienos pažintinės-gamtinės kelionės-ekskursijos kolektyvams kaina asmeniui (žiūronų nuoma, kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažymėtina, jog vienu metu galimos mažos grupės (10-15 asmenų), kad spėtų pažiūrėti per teleskopą visi į tuo metu rodomą paukštį.

Galima atvykti ir su savais automobiliais.

Pastabos: Gali būti vaikštoma per šlapią žolę, pelkėtą ar kitą nekasdienišką kelią (taką), todėl pasirūpinkite atitinkamą aprangą ir avalynę.

Vienos dienos pažintinės-gamtinės kelionės-ekskursijos kolektyvams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę-gamtinę ekskursiją kolektyvams tel.: +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] 

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė kelionė: Telefonijos muziejus – Azijos žibintų festivalis Pakruojo dvare

Pažintinė savaitgalio verslo kelionė autobusu: Vintažinių transporto priemonių muziejus – Renesanso epochos pilis - sūrių degustacija

Kalėdinė Varšuva aplankant faraono Tutanchamono ekspoziciją bei pramogos vandens parke

Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: Mineraliniai baseinai ir procedūros – Dzūkiška pramoga

Naujametinis Talinas su šventine vakariene ir apgyvendinimu centre

Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Viduramžių pilis - Viduramžių laikų pietūs – vyno degustacija

Energylandia – Ojcovo parkas - Pieskowa skala pilis – Koperniko muziejus

Paslaugų, prekių pardavimų mokymai

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Ryga - Jugendo stilius - sūrių degustavimas