Pažintinė-gamtinė kelionė kolektyvams – Paukščių stebėjimas Nemuno deltoje

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė-gamtinė kelionė kolektyvams – Paukščių stebėjimas Nemuno deltoje

Kelionės programa

 Šioje vienos dienos pažintinėje-gamtinėje kelionėje-ekskursijoje kolektyvams:

  • Šioje pažintinėje-gamtinėje kelionėje-ekskursijoje kolektyvams keliausime po Nemuno deltos regioninį parką ir kitas gamtiškai vertingas teritorijas, kuriose gausu retų ir gražių Lietuvos krašto sparnuočių bei kitų gamtos vertybių. Profesionalus gidas-ornitologas padės surasti ir atpažinti daugeliui dar neregėtų sparnuočių, papasakos apie jų gyvenseną, migraciją, žiedavimą biologiją ir ekologiją. Paukščius stebėsime plika akimi, taip pat naudojant žiūronus ar teleskopą. Be to, klausysimės ir žvalgysimės, nes dauguma paukščių rūšių lengvai atpažįstamos pagal jų garsus.
  • Priklausomai nuo sezono, pažintinės-gamtinės kelionės-ekskursijos kolektyvams metu galima pamatyti: Jūrinius erelius - vienas stambiausių pasaulyje ir didžiausių Lietuvoje perinčių plėšriųjų paukščių. Baltakaktė žąsį – dažniausiai aptinkama žąsų rūšis Lietuvoje. Krantinį tilviką – Lietuvoje dažnas paukštis ir daugelį kitų

Po ekskursijos prūsiški pietūs: saldi sriuba + šnerkliopsas (jautienos kotletas su lašinukais ir padažu)+kafija + štrudelis. 

Vienos dienos pažintinės-gamtinės kelionės-ekskursijos kolektyvams kaina asmeniui (žiūronų nuoma, kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažymėtina, jog vienu metu galimos mažos grupės (10-15 asmenų), kad spėtų pažiūrėti per teleskopą visi į tuo metu rodomą paukštį.

Galima atvykti ir su savais automobiliais.

Pastabos: Gali būti vaikštoma per šlapią žolę, pelkėtą ar kitą nekasdienišką kelią (taką), todėl pasirūpinkite atitinkamą aprangą ir avalynę.

Vienos dienos pažintinės-gamtinės kelionės-ekskursijos kolektyvams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę-gamtinę kelionę-ekskursiją kolektyvams autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Nuotaikinga pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Jaunpils pilis - Viduramžių laikų pietūs - Rygos senamiestis

Degustacinė kelionė kolektyvams ir jų vaikams autobusu į Latviją – Saldi kelionė

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Česnakų pasaulis - Ryga - šampanas/vynas iš beržų sulos

Pramoginė - degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Plaukimas Kauno mariose-Rumšiškės- midaus degutacija

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Kurtuvėnus, Kelmę su gamtiniu žygiu ir brandintu kumpiu

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu po Zarasų karštą su sočiais blynais - muzika ir jūros muziejumi

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu po Žagarės kraštą

Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Basakojų takas-keramikos muziejus-triušiukų slėnis

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu po Suvalkiją su dvaro šokiais ir ragaučiumi