Verslo kelionė kolektyvams autobusu, kvalifikacijos tobulinimo programa Platelių krašte „Kiek žmonėse yra gyvas rūpestis tuo, kas paveldima“

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Verslo kelionė kolektyvams autobusu, kvalifikacijos tobulinimo programa Platelių krašte „Kiek žmonėse yra gyvas rūpestis tuo, kas paveldima“

Kelionės programa

 

Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

Šioje verslo kelionėje aplankysite ir dalyvausite:

      Verslo kelionę kolektyvams, kvalifikacijos tobulinimo programą pradėsite nuo apsilankymo atsinaujinusiame Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejuje. Muziejaus gidas supažindins su Rietavo ir  kunigaikščio Oginskio dvaro istorija, muziejaus ekspozicijomis, papasakos apie Rietavo Oginskių įtaką Lietuvos politiniam ir kultūriniam gyvenimui, aprodys iki šių dienų išlikusius dvaro pastatus.

          Toliau šią kolektyvinę verslo kelionę tęsite Plungėje, buvusiame kunigaikščio Mykolo Mikalojaus Severino Marko Oginskio dvare, kur vietinė gidė supažindins su dvaro ir parko istorija bei jame esančiais statiniais. Vokiečių kilmės architektas Karlas Lorenzas suprojektavo puošnų rūmų ansamblį, organiškai įsikomponavusį į seną natūralaus miško vietoje suformuotą ir dviem tvenkinių grandinėmis paįvairintą mišraus stiliaus parką. Architektūriniu ansamblio akcentu tapo šiaurinėje aukščiausioje ir vaizdingiausioje parko dalyje pastatyti italų neorenesansinio stiliaus rūmai su dviem oficinomis ir neogotikos stiliaus žirgynas. M. Oginskio rūmai - vieni gražiausių XIX a. Lietuvoje statytų istorizmo laikotarpio architektūrinių statinių. 1994 m. rūmuose atidarytas ir iki šiol veikia Žemaičių dailės muziejus. Muziejus kaupia ir eksponuoja po visą pasaulį pasklidusių žemaičių dailininkų kūrybą, pristato Plungės dvaro ir Oginskių giminės istoriją atspindintį kultūros paveldą. 

          Prieš rūmus pamatysite neogotikinio stiliaus pastatą – buvusį žirgyną, kuriame buvo auginami įvairių veislių arkliai, ypač puoselėti žemaitukai. Žirgais rūpinosi vyriausiasis arklininkas ir du jo padėjėjai. Čia buvo ir karietinė, maniežas. Nepriklausomos Lietuvos metais rūmuose veikusi žemės ūkio mokykla buvo atnaujinusi žirgyną – augino veislinius žemaitukus. Buvusiame žirgyne kasmet vyksta tarptautiniai Mykolo Oginskio klasikinės muzikos festivaliai.

          Seniausią pastatą Plungėje, kitaip dar vadinama pilaite. Pilaitė yra miniatiūrinė Palazzo Vecchio rūmų, esančių Florencijoje, kopija, architektas nežinomas. Parke stovėjusią Zubovų pilaitę laikrodinę-oranžeriją M. Oginskis naudojo kaip sodininko buveinę ir oranžeriją. Pirmajame aukšte gyveno daržininkas, antrajame – laikrodininkas, prižiūrėjęs bokšte įmontuotą unikalų inkaro mechanizmą turintį laikrodį. 2012 m. pilaitė ir joje esantis laikrodis restauruoti, čia įsikūrė Plungės rajono savivaldybės viešoji biblioteka.

Apie laikrodinę-oranžeriją, parko legendas, istorinius medžius papasakos dvaro rūmų gidė.

Šios verslo kelionės autobusu pabaigoje aplankysite kaimo turizmo sodybą, kur ragausite žemaitiškus patiekalus, šoksite, dainuosite ir dalyvausite kvalifikacijos tobulinimo programoje „Kiek žmonėse yra gyvas rūpestis tuo, kas paveldima“.

 

Kolektyvinės verslo kelionės autobusu kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Į kolektyvinės verslo kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Verslo kelionės autobusu PRELIMINARIOS (kintančios) papildomos išlaidos: Rietavo muziejaus gido paslauga + įėjimo į muziejų bilietai, Plungės dvaro gido paslauga + įėjimas į dvarą + dvaro gido pasakojimas parke, sodybos prie ežero paslaugos (žaidimai, dainos, babūnė) + žemaitiški patiekalai – apie 55-58 € asmeniui, kai vyksta 27-30 asmenų.

Pastabos: Šios verslo kelionės kolektyvams autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai ar kita.

Šios verslo kelionės kolektyvams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią savaitgalio verslo kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Virtuali alaus degustacija su pristatymu į namus

Degustacinė verslo kelionė: Raketinė bazė – kugelis – šakočio kepimas – midaus degustacija

Degustacinė verslo kelionė: Šilutė – Rusnė ir Uostadvaris – vikingų laikų valgiai – vyno degustacija

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams– „Vilniaus globėjo beieškant“

Lūpų balzamo gamyba – fotografijos edukacija – Vereščiakas – Alaus degustacija

Pažintinė kelionė kolektyvui autobusu – „Pasienis“

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – šeimos ekskursija su žemėlapiu

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - Šitake grybai - Šaltalankiai

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: vienuolynas, dvarai, brandinto kumpio degustacija