Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Rokiškio kraštą su sūrio degustacija

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Rokiškio kraštą su sūrio degustacija

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje-degustacinėje kelionėje kolektyvams aplankysite ir dalyvausite:

  • Šią dienos pažintinę-degustacinę kelionę kolektyvams pradėsite dvare,  viliojantį savo ypatinga dvasia ir vienintele išsaugota grafų drabužių kolekcija. Ansamblį sudaro 16 pastatų (dvaro rūmai, svečių namai, vartininko namelis, kumetynas ir kt.) ir parkas su tvenkiniais. Pirmą kartą Rokiškio dvaras  paminėtas 1499 m. Lietuvos didžiojo kunigaikščio Aleksandro privilegijoje dėl girios kirtimo. Dvare įsikūręs muziejus, mielai mums aprodys dvarą ir papasakos muziejaus gidas (-ė).
  • Kelionės kolektyvams metu sudalyvausite degustacinėje programoje „Sūrio kelias“, sužinosite apie sūrio pavadinimo kilmę, jo gamybos istoriją, stebėsime filmuotą medžiagą, ragausite penkias rūšis sūrio, skilandinės dešros gabalėlį, pomidorą, lazdynų pyrago ir gurkšnosime arbatą.
  • Pažintinės-degustacinės kelionės kolektyvams metu vyksite susipažinti su muziejaus ekspozicija bei dvaro statiniais, praeisite autentiška XVIIIa. pabaigoje suformuota Rokiškio Nepriklausomybės aikšte, jungiančią rūmus su Rokiškio Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčia. Tai viena gražiausių Lietuvos neogotikos stiliaus bažnyčių. Jos viduje esantys mediniai šedevrai ne tik verti milijonų. Su miesto, bažnyčios istorija bei kitais įdomiausiais faktais supažindins muziejaus gidė.
  • Šios pažintinės-degustacinės kelionės pabaigoje aplankysite biodinaminį Ilzenbergo dvarą-ūkį. Ūkis veikia vadovaudamasis natūralios žemdirbystės principais, tai kol kas vienintelis tokios pilnos apimties ūkis dvare ne tik Lietuvoje, bet kitose Baltijos šalyse. 2017 m. visa ūkyje auginama produkcija jau buvo įvertinta tarptautiniu ekologiniu ir biodinaminiu sertifikatu. Kaip sako dvaro valdytojai  Ilzenbergo ūkyje visus augalų gyvybinę energiją skatinančius ir nuo ligų saugančius preparatus gamina tik iš ūkyje esančių medžiagų: karvių mėšlo, dilgėlių, ramunėlių, kraujažolių, ąžuolo žievės, kiaulpienių.

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 84 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, degustacija, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Berlynas ir Potsdamas su didžiausios Lenkijos šventovės lankymu (3d./2n.)

Bohemijos ir Saksonijos Šveicarijos gamta ir Kioningšteino tvirtovė 4d/3n

Latvijos etnografinis buities muziejus – Lygatnė – vyno degustacija – Cėsis –– Sigulda – Turaidos pilis 2d./1n.