Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Rokiškio kraštą su sūrio degustacija

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Rokiškio kraštą su sūrio degustacija

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje-degustacinėje kelionėje kolektyvams aplankysite ir dalyvausite:

  • Šią dienos pažintinę-degustacinę kelionę kolektyvams pradėsite Rokiškio dvare,  viliojantį savo ypatinga dvasia ir vienintele išsaugota grafų drabužių kolekcija. Ansamblį sudaro 16 pastatų (dvaro rūmai, svečių namai, vartininko namelis, kumetynas ir kt.) ir parkas su tvenkiniais. Pirmą kartą Rokiškio dvaras  paminėtas 1499 m. Lietuvos didžiojo kunigaikščio Aleksandro privilegijoje dėl girios kirtimo. Dvare įsikūręs muziejus, mielai mums aprodys dvarą ir papasakos muziejaus gidas (-ė).
  • Kelionės kolektyvams metu sudalyvausite degustacinėje programoje „Sūrio kelias“, sužinosite apie sūrio pavadinimo kilmę, jo gamybos istoriją, stebėsime filmuotą medžiagą, ragausite penkias rūšis sūrio, skilandinės dešros gabalėlį, pomidorą, lazdynų pyrago ir gurkšnosime arbatą.
  • Pažintinės-degustacinės kelionės kolektyvams metu vyksite susipažinti su muziejaus ekspozicija bei dvaro statiniais, praeisite autentiška XVIIIa. pabaigoje suformuota Rokiškio Nepriklausomybės aikšte, jungiančią rūmus su Rokiškio Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčia. Tai viena gražiausių Lietuvos neogotikos stiliaus bažnyčių. Jos viduje esantys mediniai šedevrai ne tik verti milijonų. Su miesto, bažnyčios istorija bei kitais įdomiausiais faktais supažindins muziejaus gidė.
  • Šios pažintinės-degustacinės kelionės pabaigoje aplankysite biodinaminį Ilzenbergo dvarą-ūkį. Ūkis veikia vadovaudamasis natūralios žemdirbystės principais, tai kol kas vienintelis tokios pilnos apimties ūkis dvare ne tik Lietuvoje, bet kitose Baltijos šalyse. 2017 m. visa ūkyje auginama produkcija jau buvo įvertinta tarptautiniu ekologiniu ir biodinaminiu sertifikatu. Kaip sako dvaro valdytojai  Ilzenbergo ūkyje visus augalų gyvybinę energiją skatinančius ir nuo ligų saugančius preparatus gamina tik iš ūkyje esančių medžiagų: karvių mėšlo, dilgėlių, ramunėlių, kraujažolių, ąžuolo žievės, kiaulpienių.

Vienos dienos pažintinės-degustacinės kelionės autobusu kolektyvams kaina asmeniui (kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Vienos dienos pažintinės-degustacinės kelionės autobusu kolektyvams papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 28–30 asmenys, kaina  –  22-30 € asmeniui (vietinės gidės paslaugos Rokiškio bažnyčioje, įėjimas į Rokiškio dvarą + dvaro gido paslaugos, sūrio degustacija, įėjimas į Ilzenbergo parką ir rūmus +ekskursija po dvarą ir ūkį)

Pastabos: Vienos dienos pažintinės-degustacinės kelionės kolektyvams autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis. 

Vienos dienos pažintinės-degustacinės kelionės kolektyvams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Nuotraukos priklauso: V. Strumbrys, G. Kujelis, I. Kujelė ir Rokiškio krašto muziejus, Rokiškio TTAIKC, be autorių sutikimo nuotraukas naudoti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę-edukacinę kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – dzūkiškos bandos – šampanas – dzūkiški pietūs – midus

Pažintinis karinis turas kolektyvams autobusu – pogrindžio spaustuvė – Raketinė bazė – slapti kariniai objektai

Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Medaus degustacija – Sūrio degustacija – Vyno degustacija

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Miesto gynybinės sienos beieškant“

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu po Suvalkiją su dvaro šokiais ir ragaučiumi

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Plaukimas laivu - Pirklių namai - Rygos senamiestis - Vaizdai iš aukštai

Pramoginė - degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Plaukimas Kauno mariose-Rumšiškės- midaus degutacija

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Česnakų pasaulis - Ryga - šampanas/vynas iš beržų sulos

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Vilnius – gailestingumo miestas“