Įrašai

Ryga: lankytinos vietos ir idėjos, ką veikti

Ryga: lankytinos vietos ir idėjos, ką veikti

Ryga, žavinga Latvijos sostinė, yra kultūra, istorija ir žavesiu trykštantis miestas, įsikūręs Baltijos jūros ir Dauguvos upės kryžkelėje. Kiekvienas liks pakerėtas šios vietos grožiu. Nesvarbu, ar esate meno gerbėjas, istorijos mėgėjas, ar tiesiog ieškote nepamirštamų įspūdžių, Ryga puikiai tinka trumpam savaitgalio pabėgimui. Šiame straipsnyje leisimės į kelionę po miestą, pristatydami geriausius dalykus, kuriuos verta pamatyti ir nuveikti Rygoje. 

Plačiau

Gdanskas: lankytinos vietos - ką verta pamatyti?

Gdanskas: lankytinos vietos - ką verta pamatyti?

Baltijos jūros pakrantėje esantis Gdanskas - paslėptas brangakmenis, laukiantis, kol jį ištyrinėsite. Turtinga istorija, stulbinanti architektūra ir gyvybinga kultūrinė aplinka. Gdanske netrūksta dalykų, kuriuos verta pamatyti ir nuveikti. Nuo pasaulinio lygio muziejų iki vaizdingų parkų ir paplūdimių. Šį miestą būtina aplankyti kiekvienam, norinčiam pažinti tai, ką Lenkija gali pasiūlyti geriausio. Šiame straipsnyje pasinersime į jaudinantį Gdansko pasaulį ir nepraleisime nei vienos Gdansko lankytinos vietos!

Plačiau

Ką veikti Vilniuje? TOP lankytinos vietos

Ką veikti Vilniuje? TOP lankytinos vietos

Sveiki atvykę į gyvybingą ir žavų Vilnių - Lietuvos perlą. Turtinga istorija, stulbinanti architektūra ir klestintis kultūrinis gyvenimas. Gražios vietos Vilniuje siūlo unikalią ir nepamirštamą patirtį įvairaus amžiaus lankytojams. Vaikštinėdami po miestą būsite sužavėti šilta ir draugiška atmosfera. Rasite vietinius gyventojus, besišnekučiuojančius prie kavos puodelio jaukiose kavinukėse, menininkus, pristatančius darbus šurmuliuojančiose galerijose, ir muzikantus, užpildančius gatves savo garsais. Šis miestas atviras visiems!

Plačiau

Alytus: lankytinos vietos - ką pamatyti?

Alytus: lankytinos vietos - ką pamatyti?

Alytus - Lietuvos miestas, kuriame susiduria istorija, kultūra ir gamta. Šioje žalioje vietoje unikaliai dera stulbinanti miesto architektūra ir kerintis kraštovaizdis. Alytus turi ką pasiūlyti kiekvienam - nuo klegančių renginių ir gyvybingos vietinės kultūros iki ramių žaliųjų erdvių giedru dangumi.

Plačiau

Berlynas: ką aplankyti Vokietijos sostinėje?

Berlynas: ką aplankyti Vokietijos sostinėje?

Pirmą kartą apsilankę Berlyne patirsite neįtikėtinų įspūdžių. Berlynas, Vokietijos sostinė ir didžiausias šalies miestas, yra svarbus politikos, kultūros, žiniasklaidos ir mokslo centras. Nepaisant Antrojo pasaulinio karo nuniokojimų ir liūdnai pagarsėjusios Berlyno sienos, miestas buvo atstatytas taip, kad būtų švenčiama jo sėkmė ir kartu pripažįstama tamsi praeitis. Šiandien Berlynas pelnė šiuolaikiškos turistinės vietovės reputaciją. Joje rasite eklektišką naujos ir klasikinės architektūros derinį, įvairias sporto ir kultūros įstaigas bei meno galerijas

Plačiau

Lenkijos lankytinos vietos: nuo miestų iki pajūrio

Lenkijos lankytinos vietos: nuo miestų iki pajūrio

Lenkija yra įvairi ir didelė. Jums neteks sukti galvos, ką aplankyti Lenkijoje. Šalis skaičiuoja skaičiuoja beveik tūkstantį metų, per kuriuos sukaupė daugybę istorinių ir architektūrinių paminklų. Jei svarstote, ką pamatyti Lenkijoje, Jums būtina apsilankyti nacionaliniuose parkuose su kalnais ir ežerais. Nesibaigiantys takai driekiasi per tyrą gamtą ir laukia, kol juos ištyrinėsite. O kur dar Lenkijos pajūris ir lankytinos vietos ten… Pasimėgaukite jūra su visomis įmanomomis lauko sporto šakomis.

Plačiau

Gruzija: TOP 10 lankytinų vietų

Gruzija: TOP 10 lankytinų vietų

Jei ruošiatės į šią Kaukazo šalį keliauti pirmą kartą, gali kilti klausimai. Ką aplankyti Gruzijoje? Nuo ko pradėti? Tai - uolų ir akmenų šalis. Kupina viduramžių tvirtovių ir vienuolynų. Apsupta žalių kalvų ir didingų kalnų. Vaikščiodami po Gruzijos kaimus ir miestelius, kultūros ir istorijos mylėtojai pajus, kad buvo perkelti į praeitį. Kiekvienas keliautojas patirs žmonių svetingumą ir bus vaišinamas gardžiu maistu bei vynu

Plačiau

Ką aplankyti žiemą Lietuvoje?

Ką aplankyti žiemą Lietuvoje?

Žiemos Lietuvoje ypatingos. Jos suteikia galimybę pamatyti kitokią šalies pusę. Manote priešingai? Galbūt tik trūksta daugiau informacijos, ką aplankyti žiemą Lietuvoje? Nors esame linkę po gimtąjį kraštą keliauti vasarą, yra ką pamatyti Lietuvoje žiemą. Žygiai apsnigtame miške, sustingusius kaulus išjudinantys apžvalgos bokštai ir kvapą gniaužiantys vaizdai... Kelionė tik prasideda! Toliau dalinamės, kokios lankytinos vietos žiemą vertos dėmesio. Jūsų patogumui galite rinktis iš jau suplanuotų žiemos kelionių po Lietuvą!

Plačiau

Varšuva: lankytinos vietos ir idėjos, kur pavalgyti

Varšuva: lankytinos vietos ir idėjos, kur pavalgyti

Varšuva garsėja į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktu senamiesčiu, kuriame šimtmečius plakė miesto širdis. Tačiau perplaukus Vyslos upę ir pažvelgus į senamiestį iš tolo, stebina, kokia neįprasta yra miesto panorama. Virš raudonų senamiesčio stogų kyla dangoraižiai. 

Istoriniai pastatai darniai dera su modernia architektūra. Varšuva yra vienas sparčiausiai besivystančių Europos miestų, turintis didžiulį potencialą. Jog kuo geriau išnaudotumėte kelionei į Varšuvą skirtą laiką, pasiruoškite jai iš anksto. Jums padės mūsų rekomendacijos, ką veikti Varšuvoje, ir patarimai, kaip keliauti.

Plačiau

Kur švęsti Naujuosius metus Europoje?

Kur švęsti Naujuosius metus Europoje?

Artėjant 2023-iesiems metams pradedame planuoti tobulą vakarą su draugais ir šeima, kelti naujus tikslus bei laukti vidurnakčio bučinių. Visa tai įvyksta kartą per metus ir dauguma mūsų stengiasi surengti ypatingą vakarą. Tačiau kur daugiau, jei ne svečioje šalyje, pajusite tikrąją naujos pradžios dvasią? 

Pakeiskite kasdienybę į daug įspūdžių žadančią išvyką. Kad būtų lengviau, paruošėme rekomendacijas, kur švęsti Naujuosius metus. Sau tinkamą variantą ras kiekvienas! Tiek mėgstantys tyrinėti, tiek ieškantys linksmybių ir tie, kurie tiesiog trokšta trumpam pabėgti nuo buities.

Plačiau

Kelionių pasiūlymai

Naujieji metai Sakartvele (Gruzijoje) Tbilisis – Naujametinis vakaras- kalnuotasis Kazbegis – Signagi Kelionė lėktuvu iš Rygos su vadovu iš Lietuvos 5d./4n.

Pažintinė kelionė autobusu: Baltų muziejus – Pakruojo žibintų festivalis

Kalėdinės mugės Gdanske - Stiklinio Kalėdų žaisliuko gamyba –Sopotas – Malborko pilis – 3d/2n

Žiemiškas savaitgalis Brno ir Vienoje – Sisi rūmai ir imperatoriškieji apartamentai 3d/2n.

Savaitgalio 2-jų dienų verslo kolektyvinė kelionė autobusu po Žemaitiją: muziejai – piliakalnis – labirintų parkas ir kt.

Verslo kelionė kolektyvams autobusu, kvalifikacijos tobulinimo programa - Kūno kalba (gestai, manieros). Viešo kalbėjimo tobulinimas

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu - piliakalniai – teatralizuota programa - dvaras –upė-gatvė -vynas

Pažintinis dviračių turas kolektyvams į Juodkrantę

Vienos dienos pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams: vienuolynas – ekskursija mieste – pietūs-vienintelis alkoholio muziejus su degustacija

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Maironio tėviškė - dvaras - saulėgrąžų laukas - medinės tulpės dekoravimas

Pažintinė kelionė kolektyvui autobusu – „Pasienis“

Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Latviški sūriai - Jelgava - Kino miestas

Savaitgalio kelionė kolektyvui autobusu: vaistinės muziejus – Marso kanjonai - cepelinai

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: Rojaus keliu - pilys - dvariškas pyragas + meilės arbata

Šilko keliu po Uzbekistaną 8d./7 n.

Savaitgalio kolektyvinė verslo kelionė: Naktinis Kalėdinių eglučių turas autobusu iš Vilniaus

Pažintinė kelionė autobusu: Smėlio urvai-Kuldiga-latviškas vynas

Degustacinė verslo kelionė: Raketinė bazė – kugelis – šakočio kepimas – midaus degustacija

Verslo kelionė kolektyvams autobusu, kvalifikacijos tobulinimo programa Platelių krašte „Kiek žmonėse yra gyvas rūpestis tuo, kas paveldima“

Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: Lietuvinkų valgiai - raganų edukacija - spaustuvė

Vroclavas - Adršpachų kalnai - Praha 4d./3n.