Degustacinė verslo kelionė: Šilutė – Rusnė ir Uostadvaris – vikingų laikų valgiai – vyno degustacija

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Degustacinė verslo kelionė: Šilutė – Rusnė ir Uostadvaris – vikingų laikų valgiai – vyno degustacija

Kelionės programa

Degustacinėje verslo kelionėje jūsų lauks ekskursija po Šilutės miestą. Šilutės miesto pagrindas – trys senosios Šilokarčemos, Žibų ir Verdainės gyvenvietės. Jos buvo sujungtos XX a. pirmoje pusėje, tačiau miesto teises Šilutė gavo tik 1941 metais. Iki šiol yra išlikę XIX-XX a. pastatai, gatvių tinklas, senieji grindiniai ir želdiniai. Šiandien Šilutės miestą garsina Hugo Šojaus dvaras, senojo Turgaus aikštė ir Mažosios Lietuvos kultūra. Yra ryškiausiai išlikę įspūdingi Rytprūsių architektūros atspindžiai, daug senoviškų, puošnių pastatų: gaisrinė, pradinė mokykla, siaurojo geležinkelio, vadinamo Siauruku, stotis ir kt. Plačiau apie tai papasakos vietinė gidė.

Degustacinėje verslo kelionėje autobusu vyksite į Rusnę. Rusnė – viena seniausių gyvenviečių Nemuno deltoje, įkurta XV a. ir vienintelis Lietuvos miestelis esantis saloje, garsus gamtos grožiu, paukščių įvairove bei pavasariniais potvyniais. Keliautojus Rusnėje traukia senoji medinė architektūra, senieji pastatai. Gidė praves ekskursiją po Rusnės miestelį, nuvyksite iki Uostadvario.

Po tiek malonių įspūdžių ir žinių, degustacinės verslo kelionės metu vyksite ragauti ir sočiai pavalgyti vikingų laikų maisto. Beje čia ir patys turėsite pasigaminti. Ką konkrečiai lai būna staigmena. Edukacijos metu  supažindins su IX-XIIa duonos kepimo ypatumais, rakandais, legendomis. Ragausite avižinius arba miežinius duonos paplotėlius;  bandeles su aguonų/medaus/spanguolių įdaru; kanapinį sviestuką; dūmineje krosnyje keptų obuolių su medumi. Iš šaltų užkandžių ragausite: vytintą sprandinę, virtą liežuvį, sūdytų lašinukų. Bei karštas patiekalą – dūminėje krosnyje keptą troškinį su mėsa, daržovėmis pagal IX-XIII amžiaus receptą.

 Degustacinės verslo kelionės autobusu pabaigoje vyksite į vyninę, susipažinsite su vyndariu ir jo šeimos istorija. Vyndarys turi tautinio paveldo sertifikatą. Degustacijai bus pateikti vyninėje gaminami vynai ir jų deriniai su sūriu.

Vienos dienos pažintinės kelionės grupei  (kelionė dideliu autobusu; kelionės vadovo – gido paslaugos,  kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) –  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Vienos dienos degustacinės verslo kelionės autobusu papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 30 asmenų, kaina  –  apie  35-38 € asmeniui (ekskursija Šilutėje ir Rusnėje, vikingų laikų patiekalai, vyno degustacija)

Pastaba. Šios degustacinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai. 

Vienos dienos degustacinės verslo kelionės kolektyvams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos degustacinę verslo kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected]  arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Miesto gynybinės sienos beieškant“

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Rojaus keliu su žiobrių kepimu + dvariškas pyragas + meilės arbata

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Rokiškio kraštą su sūrio degustacija

Naktinis Kalėdinių eglučių turas

Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Basakojų takas-keramikos muziejus-triušiukų slėnis

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – po Suvalkijos muziejus + razavi blynai

Verslo kelionė kolektyvams autobusu, kvalifikacijos tobulinimo programa Platelių krašte „Kiek žmonėse yra gyvas rūpestis tuo, kas paveldima“

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Netikėti istoriniai Vilniaus akcentai“

Pramoginė - degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Plaukimas Kauno mariose-Rumšiškės- midaus degutacija