Degustacinė verslo kelionė: Šilutė – Rusnė ir Uostadvaris – vikingų laikų valgiai – vyno degustacija

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Degustacinė verslo kelionė: Šilutė – Rusnė ir Uostadvaris – vikingų laikų valgiai – vyno degustacija

Kelionės programa

Degustacinėje verslo kelionėje jūsų lauks ekskursija po Šilutės miestą. Šilutės miesto pagrindas – trys senosios Šilokarčemos, Žibų ir Verdainės gyvenvietės. Jos buvo sujungtos XX a. pirmoje pusėje, tačiau miesto teises Šilutė gavo tik 1941 metais. Iki šiol yra išlikę XIX-XX a. pastatai, gatvių tinklas, senieji grindiniai ir želdiniai. Šiandien Šilutės miestą garsina Hugo Šojaus dvaras, senojo Turgaus aikštė ir Mažosios Lietuvos kultūra. Yra ryškiausiai išlikę įspūdingi Rytprūsių architektūros atspindžiai, daug senoviškų, puošnių pastatų: gaisrinė, pradinė mokykla, siaurojo geležinkelio, vadinamo Siauruku, stotis ir kt. Plačiau apie tai papasakos vietinė gidė.

Degustacinėje verslo kelionėje autobusu vyksite į Rusnę. Rusnė – viena seniausių gyvenviečių Nemuno deltoje, įkurta XV a. ir vienintelis Lietuvos miestelis esantis saloje, garsus gamtos grožiu, paukščių įvairove bei pavasariniais potvyniais. Keliautojus Rusnėje traukia senoji medinė architektūra, senieji pastatai. Gidė praves ekskursiją po Rusnės miestelį, nuvyksite iki Uostadvario.

Po tiek malonių įspūdžių ir žinių, degustacinės verslo kelionės metu vyksite ragauti ir sočiai pavalgyti vikingų laikų maisto. Beje čia ir patys turėsite pasigaminti. Ką konkrečiai lai būna staigmena. Edukacijos metu  supažindins su IX-XIIa duonos kepimo ypatumais, rakandais, legendomis. Ragausite avižinius arba miežinius duonos paplotėlius;  bandeles su aguonų/medaus/spanguolių įdaru; kanapinį sviestuką; dūmineje krosnyje keptų obuolių su medumi. Iš šaltų užkandžių ragausite: vytintą sprandinę, virtą liežuvį, sūdytų lašinukų. Bei karštas patiekalą – dūminėje krosnyje keptą troškinį su mėsa, daržovėmis pagal IX-XIII amžiaus receptą.

 Degustacinės verslo kelionės autobusu pabaigoje vyksite į vyninę, susipažinsite su vyndariu ir jo šeimos istorija. Vyndarys turi tautinio paveldo sertifikatą. Degustacijai bus pateikti vyninėje gaminami vynai ir jų deriniai su sūriu.

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 80 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, degustacijos, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

 

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Savaitgalio kelionė kolektyvui autobusu: vaistinės muziejus – Marso kanjonai - cepelinai

Pažintinė kelionė iš Vilniaus: Istorinio romano „Fata Morgana“ pėdsakais

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Vilnius – gailestingumo miestas“

Verkių regioninis parkas – Pučkorių atodanga – Lukiškių kalėjimas

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu - piliakalniai – teatralizuota programa - dvaras –upė-gatvė -vynas

Pažintinė ekskursija kolektyvams – Japonijos pėdsakais Lietuvoje

Degustacinė verslo kelionė - “Lietuviški gėrimai”

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Plaukimas laivu - Rygos senamiestis - Rygos balzamo degustacija

Kelionė kolektyvams autobusu – pažintis su Žemaitija bei edukacija ir bandelių su lašinukais degustacija