Degustacinė verslo kelionė: Šilutė – Rusnė ir Uostadvaris – vikingų laikų valgiai – vyno degustacija

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Degustacinė verslo kelionė: Šilutė – Rusnė ir Uostadvaris – vikingų laikų valgiai – vyno degustacija

Kelionės programa

Degustacinėje verslo kelionėje jūsų lauks ekskursija po Šilutės miestą. Šilutės miesto pagrindas – trys senosios Šilokarčemos, Žibų ir Verdainės gyvenvietės. Jos buvo sujungtos XX a. pirmoje pusėje, tačiau miesto teises Šilutė gavo tik 1941 metais. Iki šiol yra išlikę XIX-XX a. pastatai, gatvių tinklas, senieji grindiniai ir želdiniai. Šiandien Šilutės miestą garsina Hugo Šojaus dvaras, senojo Turgaus aikštė ir Mažosios Lietuvos kultūra. Yra ryškiausiai išlikę įspūdingi Rytprūsių architektūros atspindžiai, daug senoviškų, puošnių pastatų: gaisrinė, pradinė mokykla, siaurojo geležinkelio, vadinamo Siauruku, stotis ir kt. Plačiau apie tai papasakos vietinė gidė.

Degustacinėje verslo kelionėje autobusu vyksite į Rusnę. Rusnė – viena seniausių gyvenviečių Nemuno deltoje, įkurta XV a. ir vienintelis Lietuvos miestelis esantis saloje, garsus gamtos grožiu, paukščių įvairove bei pavasariniais potvyniais. Keliautojus Rusnėje traukia senoji medinė architektūra, senieji pastatai. Gidė praves ekskursiją po Rusnės miestelį, nuvyksite iki Uostadvario.

Po tiek malonių įspūdžių ir žinių, degustacinės verslo kelionės metu vyksite ragauti vikingų maisto. Edukacijos metu susipažinsite su IX-XII a. duonos kepimo ypatumais, rakandais, legendomis. Ragausite rekonstrukcinius to meto patiekalus, pagal Lietuvos ir Skandinavijos piliakalniuose randamus šaltinius. Patys išsikepsite avižinius arba miežinius duonos paplotėlius;  bandeles su aguonų ir slyvų įdaru; Vikingų moteris jus pakvies prie stalo, kur ragausite kanapinį sviestuką; rūkytos žuvies; dūmineje krosnyje keptą krekenų pyragą, lapnočių (balandėlių vyniotų burokėlių lapuose), keletas rūšių dūminėje krosnyje keptų troškinių. Iš šaltų užkandžių ragausite: vytintą sprandinę, virtą liežuvį, sūdytų lašinukų. Šviežių sūrių, obuolių sūrių, naminės krosnyje keptos duonos. 

 Degustacinės verslo kelionės autobusu pabaigoje vyksite į vyninę, susipažinsite su vyndariu ir jo šeimos istorija. Vyndarys turi tautinio paveldo sertifikatą. Degustacijai bus pateikti vyninėje gaminami vynai ir jų deriniai su sūriu.

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 80 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, degustacijos, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

 

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė kelionė po Platelių kraštą: Bičių ūkis su degustacija – energetinių labirintų parkas – žemaitiški patiekalai – plaukimas katamaranu

Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Latviški sūriai - Jelgava - Kino miestas

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – po Suvalkijos muziejus + razavi blynai

Degustacinė kelionė kolektyvams ir jų vaikams autobusu į Latviją – Saldi kelionė

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – skulptoriaus muziejus – Napoleono lobio paieška – Vyno degustacija

Virtuali kelionė kolektyvams: virtuali alaus degustacija su pristatymu į namus

Vienos dienos kelionė autobusu - alaus turas + šmaikšti ekskursija Joniškėlyje

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – margučio marginimo edukacija - Senų transporto priemonių kolekcija

Pažintinė kelionė autobusu: Smėlio urvai-Kuldiga-latviškas vynas per Plungę, Mažeikius