Savaitgalio verslo kelionė po Platelių kraštą: plaukimas katamaranu – žemaitiški patiekalai – energetinių labirintų parkas

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio verslo kelionė po Platelių kraštą: plaukimas katamaranu – žemaitiški patiekalai – energetinių labirintų parkas

Kelionės programa


Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

Šioje savaitgalio verslo kelionėje kolektyvams aplankysite ir dalyvausite:

  • Savaitgalio verslo kelionę pradėsite nuo pramoginio, pažintinio pasiplaukiojimo katamaranu Platelių ežere. Jeigu į kelionę vyksta daugiau nei 20 keliautojų – būtų du atskiri katamaranai.
  • Toliau savaitgalio kolektyvinės kelionės metu, po ekskursijų bus susikaupusios informacijos, todėl apmąstyti, pasisemti jėgų, sveikatos vyksite į labirintų parką. Labirintai egzistavo jau prieš 4 000 metų.  Viduramžiais labirintai būdavo labai įvairūs. Energetiniai labirintai turi tik vieną taką, vedantį į centrą ir vėl atgal. Jame nėra uždarų sienų. Kai eini labirintu, vis vingiuoji pirmyn ir atgal, sukdamas 180 laipsnių kiekvieną kartą, pereidamas į naują ratą. Kai žmogus keičia ėjimo kryptį, taip pat keičiasi ir jo suvokimas iš dešiniojo smegenų pusrutulio į kairįjį. Tai viena iš priežasčių, kodėl labirintas gali skatinti suvokimo, jutimo, sąmoningumo imlumą. Greičiau gaunami atsakymai į klausimus, greičiau išsprendžiamos problemos. Labirintų parką pristatys jo šeimininkai.
  • Savaitgalio verslo kelionei einant į pabaigą vyksite degustuoti žemaitiškų patiekalų. Edukatorės užsiėmimo metu žemaitiškai papasakoja apie senovės stalo tradicijas,  žemaičių valgymo įpročius, pasidalina tradicinių valgių gaminimo paslaptimis. Degustuosite: cibulynę, kanapynę, silkę su karštomis bulvėmis, kastinį.

Savaitgalio verslo kelionės autobusu kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Į savaitgalio verslo kelionės kolektyvams kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo – gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Savaitgalio kolektyvinės kelionės autobusu PRELIMINARIOS (kintančios) papildomos išlaidos: plaukimas laivu, vietinės gidės paslauga, žemaitiškų patiekalų degustacija, energetinių labirintų parkas – 45 € asmeniui. Jeigu prie žemaitiškų patiekalų pageidautumėte deserto:  žemaitiškas mielinis pyragas arba varškės sūris su uogiene ir arbata + 9 € asmeniui.

Pastabos. Šios savaitgalio kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai ar kita.

Savaitgalio verslo kolektyvinės kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie savaitgalio verslo kelionę autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Smegduobės– Biržų pilis – senoviniai automobiliai – elnienos kepsniai

Pažintinis karinis turas kolektyvams autobusu – slapta kratų įranga, ginklų istorija, karinė ekskursija, ekspozicija

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: dzūkiškos bandos - alaus degustacija – midus – ekskursija

Savaitgalio pažintinė kelionė autobusu: Kalėdinė Ryga – automobilių muziejus

Sveikuoliškas žygis (pasivaikščiojimas) kolektyvams: gamtos perliukai

Vienos dienos verslo kelionė autobusu Pamario krašte: Vikingų laikų maistas-šišioniškių dainos- žuvies kotletai ir kt.

Pažintinė ekskursija dviračiais kolektyvams „Po Šiaurinę Klaipėdą“

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu – po Pamario kraštą, cepelinai, 1000 metų senumo valgiai, vyno degustacija

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe