Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Naktinis Kalėdinių eglučių turas iš Vilniaus

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Naktinis Kalėdinių eglučių turas iš Vilniaus

Kelionės programa

 

  • Šios savaitgalio kolektyvinės kelionės metu, Kalėdinių eglučių turą pradėsite nuo Širvintų. Kasmet Širvintų eglutė konkuruoja su didžiųjų miestų eglėmis. Praėjusiais metais Širvintų aikštėje sužibo dvylikos metrų žaliaskarė eglutė, kuri buvo papuošta didžiuliais raudonais kaspinais, geltonomis šventinėmis lemputėmis bei raudonais kalėdiniais žaislais. Eglutės nepaliko vienos, ją saugojo didžiulė baltoji meška ir Kalėdų Senelio rogių instaliacija su elniais.
  • Apžiūrėję Kalėdų eglutę Širvintose, savaitgalio verslo kelionę kolektyvams tęsite vykdami link Ukmergės. Praėjusiais metais miestas buvo papuoštas lyg magiškas miškas su visais savo gyventojais. Pernai eglutės tema buvo šiluma ir jaukumas, kad žmonės karantino laikotarpiu atsisakytų šurmulio, bei triukšmingų renginių ir atšvęstų Kalėdas jaukiame šeimos rate. Pasidžiaugsite šventiškai pasipuošusiu miestu, pabendrausite, o galbūt atsigersite arbatos suvalgysite sausainuką su imbieru – kuriuos rekomenduojame įsidėti sau ir dėl kaimyno… 
  • Savaitgalio verslo kelionę kolektyvams tęsite Jonavoje. Pernai jonaviečiai Kalėdas pasitiko su šūkiu „Uždegam Kalėdas!“ ir įžiebti žaliaskarę jiems padėjo auksinis Žibinčius (menininko A. Šukučio personažas). Atsižvelgiant į pasirinktą šūkį, keista, kad eglutės tema buvo ramumas, šviesa ir šiluma. Taip pat antrus metus iš eilės vyko unikalus projektas – Kalėdinių eglučių miestelis, kur įžibo daugiau nei 70 eglučių. O kokiomis dekoracijomis džiugins šiais metais ... ?
  • Aptardami ir vartydami telefone padarytas nuotraukas, savaitgalio kolektyvinę kelionę tęsite vykdami į Kaišiadorių miestą, kur pernai buvo pasirinktas Kalėdų eglės puošybos variantas susijęs su miesto 430-uoju gimtadieniu. Tokiu būdu skirtas dėmesys ne tik vienoms gražiausių metų švenčių, bet ir krikščioniškai Kaišiadorių miesto istorijai. Miesto šventės pavadinimas „Skambėkit, Kaišiadorys“ byloja apie muziką. Eglutė buvo papuošta girliandomis ir muzikiniais simboliais. O kaip šiais metais nustebins Kaišiadorys?
  • Pasigrožėsite, pasifotografuosite, pasidalinsite paskutiniais turimais sausainiais, arbata ir važiuodami link namų dar aplankysite Elektrėnų miesto Kalėdinę puošmeną. Miestas pernai irgi šventė savo 60-ąjį gimtadienį. Eglutė buvo papuošta tūkstančiais įvairių spalvų lempučių. Spalvingai papuošta buvo ir visa Elektrėnų aikštė, o šalia eglės pastatytas užrašas LINKĖJIMAI.

Savaitgalio verslo kelionės autobusu kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Į savaitgalio verslo kelionę kolektyvams autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Pastabos: Naktinio Kalėdinio turo autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka gali nežymiai keistis.

Šios savaitgalio kelionės kolektyvams maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.: +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] 

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Mados muziejus - Ryga - šampanas iš beržų sulos

Pažintinė vienos dienos kelionė: Sudargo piliakalniai - Zanavykiškas ragaučius - Zyplių dvaras - Gelgaudiškio dvaras

Pažintinė vienos dienos kelionė: Mūšos tyrelio pažintinis takas – Žagarė

Savaitgalio verslo kelionė autobusu po Žemaitiją: aštuonračio muziejus – energetinių labirintų parkas ir kt.

Istorinio romano „Fata Morgana“ pėdsakais

Pažintinė savaitgalio verslo kelionė kolektyvams: Kazdangos pilis - Sapnų gaudyklė - Pieno muziejus - Šitake grybai

Savaitgalio verslo kelionė: Naktinė ekskursija su žibintais - bandelės su lašinukais – išskirtinė bažnyčia -aštuonračio muziejus

Nuotaikinga pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Jaunpils pilis - Viduramžių laikų pietūs - Rygos senamiestis

Pramoga kolektyvams - teatro „arbatvakariai“ istoriniai spektakliai