Savaitgalio verslo kelionė autobusu: kunigaikščių Oginskių keliu - geometriniai labirintai

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio verslo kelionė autobusu: kunigaikščių Oginskių keliu - geometriniai labirintai

Kelionės programa


Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

Savaitgalio verslo kolektyvinę kelionę su Žemaitija pradėsite nuo susipažinimo su Oginskių kultūra bei istorija. Apsilankysite muziejuje, gidas supažindins su kunigaikščio Oginskio dvaro istorija, muziejaus ekspozicijomis, aprodys iki šių dienų išlikusius dvaro pastatus.

Savaitgalio kolektyvinę kelionę tęsite Plungėje. Lankysitės vienuose gražiausių XIX a. Lietuvoje statytų istorizmo laikotarpio architektūrinių statinių, kartu su vietine gide. Pamatysite neogotikinio stiliaus pastatą – buvusį žirgyną, kuriame buvo auginami įvairių veislių arkliai, ypač puoselėti žemaitukai. Įdomių pasakojimų išgirsite iš gido ir Plungės parke. Čia bus proga pamatyti seniausią pastatą Plungėje.

Pietūs: sriuba + karštas patiekalas.

Po ekskursijų bus daug susikaupusios informacijos, apmąstyti, pasisemti jėgų, sveikatos vyksite į labirintų parką. Labirintai egzistavo jau prieš 4 000 metų.  Viduramžiais labirintai būdavo labai įvairūs. Energetiniai labirintai turi tik vieną taką, vedantį į centrą ir vėl atgal. Jame nėra uždarų sienų. Kai eini labirintu, vis vingiuoji pirmyn ir atgal, sukdamas 180 laipsnių kiekvieną kartą, pereidamas į naują ratą. Kai žmogus keičia ėjimo kryptį, taip pat keičiasi ir jo suvokimas iš dešiniojo smegenų pusrutulio į kairįjį. Tai viena iš priežasčių, kodėl labirintas gali skatinti suvokimo, jutimo, sąmoningumo imlumą. Greičiau gaunami atsakymai į klausimus, greičiau išsprendžiamos problemos. Labirintų parką pristatys jo šeimininkai.

 

Savaitgalio kolektyvinės verslo kelionės autobusu kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Į savaitgalio verslo kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo - gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Savaitgalio verslo kelionės autobusu PRELIMINARIOS (kintančios) papildomos išlaidos: įėjimas į muziejų ir ekskursija, įėjimas į dvarą ir ekskursija su dvaro gidu, pietūs, labirintų parkas  – apie 40 € asmeniui.

Pastabos: Šios savaitgalio verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid.

Šios savaitgalio verslo kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią savaitgalio verslo kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313, +37067727036, +37064442909, el.paštas [email protected], [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė dienos kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Paukščių kaimas - triušiukų slėnis-Vorutos pilis

Orientacinis žaidimas kolektyvams „Iškoduok Klaipėdą“

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: piliakalnis – Žemaitiški patiekalai - labirintų parkas - degustacija

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Kalėdų senelis ir Lietuvos nepriklausomybė“

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu po Suvalkiją su dvaro šokiais ir ragaučiumi

Pažintinė savaitgalio kelionė: muziejus - naktinis žygis – ėjimas kūlgrinda - Medvėgalis

Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Viduramžių pilis - Viduramžių laikų pietūs - rododendrai – pasivaikščiojimas basomis

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rietavas – piliakalniai – brandinto kumpio degustacija – naktinė ekskursija su žibintais

Degustacinė verslo kelionė: Raketinė bazė – kugelis – šakočio kepimas – midaus degustacija