Vienos dienos pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams: vienuolynas – ekskursija mieste – pietūs-vienintelis alkoholio muziejus su degustacija

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Vienos dienos pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams: vienuolynas – ekskursija mieste – pietūs-vienintelis alkoholio muziejus su degustacija

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje-degustacinėje kelionėje kolektyvams aplankysite ir dalyvausite:

Šioje vienos dienos pažintinėje-degustacinėje kelionėje kolektyvams aplankysite bažnyčią ir vienuolyną statytą 17- 18 a. LDK  Didžiajam kancleriui Kristupui Zigmuntui Pacui remiant. Šis pastatų kompleksas vadinamas baroko perlu ir apibūdinamas  kaip vienas geriausių ir brandžiausių baroko architektūros pavyzdžių  Europoje.  Šiuo metu vienuolynas priklauso Šv.Kazimiero seserų kongregacijai. Jame veikia vienas moderniausių muziejų Lietuvoje, stebinantis ne tik muziejinių ir religinių vertybių gausa, bet ir itin patraukliu bei moderniu jų pateikimo būdu. Ekskursija su vietiniu gidu.

Pietūs (sriuba + mėsos patiekalas).

Vėliau Šioje vienos dienos pažintinėje-degustacinėje kelionėje kolektyvams ekskursija po miestą su gidu. Parodys pačias įdomiausias vietas, ir papasakos jaudinančių istorijų, sužinosite apie žymius mieste gyvenusius/rezidavusius žmones.

Šioje vienos dienos pažintinės-degustacinės kelionės kolektyvams autobusu pabaigoje  aplankysite pirmąjį ir vienintelį stipraus alkoholio muziejų Lietuvoje, kuriame susipažinsite su gamyklos istorija: senaisiais gamybos aparatais, archyviniais dokumentais, nuotraukomis. Muziejuje eksponuojami įvairių laikotarpių produkcijos buteliai, etiketės, įvairūs apdovanojimai.... Aplankysite ir pačią gamyklą, susipažinsite su filtravimo procesu, parodomi degtinių, likerių gamybos cechai. Ekskursiją veda ir gamybos įdomybes pasakoja ekspertas (-ė).  Po ekskursijos degustacija.

    Vienos dienos kelionės kolektyvams papildomiems objektams PRELIMINARI kaina asmeniui, kai keliauja 30 asmenų: įėjimas į vienuolyną ir vietinės gidės paslaugos, gido mieste paslaugos, pietūs, degustacija alkoholio muziejuje)  –  apie  47 € asmeniui (KAINA TIK PRELIMINARI, kadangi kasmet keičiasi).

    Vienos dienos kelionės kolektyvams autobusu kaina asmeniui: kelionė autobusu, kelionės vadovo - gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, kainą derinama kiekvienu atveju atskirai, nes priklaus nuo išvykimo vietos, žmonių skaičiaus, datos ir papildomų poreikių - kainą derinama kiekvienu atveju atskirai, nes priklauso nuo išvykimo vietos, žmonių skaičiaus, datos ir papildomų poreikių.

Pastabos: Šios pažintinės vienos dienos kelionės kolektyvams  autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, kaina gali kisti ir dėl nustatomų reikalavimų dėl covid.

Šios pažintinės vienos dienos kelionės kolektyvams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią pažintinę kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313 el.paštas – [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: vienuolynas, dvarai, brandinto kumpio degustacija

Naktinis Kalėdinių eglučių turas

Pažintinė kelionė autobusu kolektyvams: Pėsčiųjų žygis-Žemaičių Kalvarija-Didžiausias riedulys-Akmenų muziejus

Savaitgalio verslo kelionė autobusu kolektyvams: Kėdainiai - pietūs - apsilankymas dvare - didžiausias gėlių parkas

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: dzūkiškos bandos - alaus degustacija – midus – ekskursija

Savaitgalio kolektyvinė verslo kelionė: Naktinis Kalėdinių eglučių turas autobusu iš Vilniaus

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: Rojaus keliu - pilys - dvariškas pyragas + meilės arbata

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Ar lankėsi karališkieji Prancūzijos muškietininkai valdovų rūmuose“