Savaitgalio verslo kelionė autobusu: piliakalnis – Žemaitiški patiekalai - labirintų parkas - degustacija

 • Pradžia
 • Kelionės
 • Savaitgalio verslo kelionė autobusu: piliakalnis – Žemaitiški patiekalai - labirintų parkas - degustacija

Kelionės programa


Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

Šioje savaitgalio verslo kelionėje kolektyvams aplankysite ir dalyvausite:

 • Savaitgalio kolektyvinę verslo kelionę pradėsite lankydami legendomis, ir pasakojimais apipasakotą piliakalnį. Ekskursija vyks su vietiniu gidu, pamatysite vienintelį Lietuvoje dolmeną, įsidėkite taros, prisipilti vandeniui turinčiam gydančių savybių. Daugelį žmonių čia atvilioja spėlionės, kad čia galėjusi būti svarbiausia Žemaitijos šventvietė - žynyčia. Apie viską ir dar daugiau Jums papasakos vietinis gidas.
 • Vėliau savaitgalio verslo kelionės metu vyksite ten, kur Jums pasakos apie žemaitiškus patiekalus, ir juos ragausite: pusmarškonė košė su kresnikėmis, šiupinys, kruopos su kiaulės uodega, kastinys, sporginė, silkė, cibulynė (arba šmakalas), gira, šmotas arba šonkauliukai.
 • Savaitgalio verslo kelionę autobusu tęsite vykdami į labirintų parką. Labirintai – sena meditacinė priemonė. Pasivaikščiosite šio parko labirintais, žiūrint į mandalą ”Gyvybės gėlelė”, būnant šalia merkabo ar kupolo. Čia dvasiškai tikrai atsigausite, pailsėsite. Sužinosite daug naudingos informacijos apie geometrines figūras ir jų poveikį mums. Vienas iš šeimininkų viską papasakos ir nukreips kur ir kaip vaikščioti. Įdomu tai, kad labirintai egzistavo jau prieš 4 000 metų.  Energetiniai labirintai turi tik vieną taką, vedantį į centrą ir vėl atgal. Jame nėra uždarų sienų. Kai eini labirintu, vis vingiuoji pirmyn ir atgal, sukdamas 180 laipsniu kiekvieną kartą, pereidamas į naują ratą. 
 • Savaitgalio verslo kelionei autobusu einant į pabaigą lankysitės bičių ūkyje, kuriame susipažinsite su bitėmis, pamatysite jų gyvenimo ypatumus, išbandysite bičių avilio terapiją bei degustuosite 12 skirtingų bičių produktų (skirtingų rūšių medus, duonelė, pienelis, pikis ir t.t), sūrio bei žolelių arbatos.
   

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 79 €  kai keliauja nuo 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, edukacinė programa, degustacijos, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Vilanovo rūmai – Tatrų kalnai - Zakopanė – Ojcovo nacionalinis parkas 3d./2n.

Latvija: Agluonos duonos muziejus – Ekskursija Agluonoje – Šmakovkos muziejus – Preili porcelianinių lėlių muziejus – ekskursija Preiliuose 2d./1n.

Pažintinė-degustacinė dienos kelionė autobusu į Biržus su alaus degustacija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: dvaro svirnas - pietūs - ekskursija Žemaitijos sostinėje

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - dvarai ir parkas

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: Rojaus keliu - pilys - dvariškas pyragas + meilės arbata

Veličkų druskų kasyklos - Krokuva – Energylandia – Aušvico koncentracijos stovykla

Pažintinė dienos kelionė autobusu: Basų kojų takas – Agurkų ledai - Kėdainių kraštas – vaišės

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – skulptoriaus muziejus – Napoleono lobio paieška – Vyno degustacija