Savaitgalio verslo kelionė autobusu: piliakalnis – Žemaitiški patiekalai - labirintų parkas - degustacija

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio verslo kelionė autobusu: piliakalnis – Žemaitiški patiekalai - labirintų parkas - degustacija

Kelionės programa


Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

Šioje savaitgalio verslo kelionėje kolektyvams aplankysite ir dalyvausite:

  • Savaitgalio kolektyvinę verslo kelionę pradėsite lankydami legendomis, ir pasakojimais apipasakotą piliakalnį. Ekskursija vyks su vietiniu gidu, pamatysite vienintelį Lietuvoje dolmeną, įsidėkite taros, prisipilti vandeniui turinčiam gydančių savybių. Daugelį žmonių čia atvilioja spėlionės, kad čia galėjusi būti svarbiausia Žemaitijos šventvietė - žynyčia. Apie viską ir dar daugiau Jums papasakos vietinis gidas.
  • Vėliau savaitgalio verslo kelionės metu vyksite ten, kur Jums pasakos apie žemaitiškus patiekalus, ir juos ragausite: pusmarškonė košė su kresnikėmis, šiupinys, kruopos su kiaulės uodega, kastinys, sporginė, silkė, cibulynė (arba šmakalas), gira, šmotas arba šonkauliukai.
  • Savaitgalio verslo kelionę autobusu tęsite vykdami į labirintų parką. Labirintai – sena meditacinė priemonė. Pasivaikščiosite šio parko labirintais, žiūrint į mandalą ”Gyvybės gėlelė”, būnant šalia merkabo ar kupolo. Čia dvasiškai tikrai atsigausite, pailsėsite. Sužinosite daug naudingos informacijos apie geometrines figūras ir jų poveikį mums. Vienas iš šeimininkų viską papasakos ir nukreips kur ir kaip vaikščioti. Įdomu tai, kad labirintai egzistavo jau prieš 4 000 metų.  Energetiniai labirintai turi tik vieną taką, vedantį į centrą ir vėl atgal. Jame nėra uždarų sienų. Kai eini labirintu, vis vingiuoji pirmyn ir atgal, sukdamas 180 laipsniu kiekvieną kartą, pereidamas į naują ratą. 
  • Savaitgalio verslo kelionei autobusu einant į pabaigą lankysitės bičių ūkyje, kuriame susipažinsite su bitėmis, pamatysite jų gyvenimo ypatumus, išbandysite bičių avilio terapiją bei degustuosite 12 skirtingų bičių produktų (skirtingų rūšių medus, duonelė, pienelis, pikis ir t.t), sūrio bei žolelių arbatos.
     

Savaitgalio kolektyvinės verslo kelionės autobusu kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Į savaitgalio verslo kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo - gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Savaitgalio verslo kelionės autobusu PRELIMINARIOS (kintančios) papildomos išlaidos: bičių produktų degustacija, labirintų parkas, žemaitiški patiekalai, ekskursija piliakalnyje – 47-50 € asmeniui.

Pastabos: Šios savaitgalio verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid.

Šios savaitgalio verslo kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią savaitgalio verslo kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313, +37067727036, +37064442909, el.paštas [email protected], [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: STEAM ugdymas ir pažintis su Klaipėda

Teatralizuota ekskursija kolektyvams „ATGAL Į PRAEITĮ“

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Kelmės kraštą su gamtiniu žygiu ir brandintu kumpiu

Pažintinė-gamtinė kelionė kolektyvams – Paukščių stebėjimas Nemuno deltoje

Savaitgalio 2-jų dienų verslo kelionė autobusu: muziejus - pilys – dvarai - nakvynė Kaune - natūralių kvepalų gamyba ir kt.

Jelgavos ledo skulptūrų festivalis – Sūrių degustacija

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Naktinis Kalėdinių eglučių turas iš Vilniaus

Pažintinė ekskursija kolektyvams – Brodo istorijos: V. Kernagio Vilnius

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams– „Vilniaus globėjo beieškant“