Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Automobilių muziejų turas

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Automobilių muziejų turas

Kelionės programa


Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje autobusu kolektyvams po Latviją puikiai praleisite laiką:

  • Pradžioje vyksite į privatų senų motorinių transporto priemonių muziejų. Tai didžiausia privati automobilių kolekcija Baltijos šalyse. Muziejuje galima pamatyti retus ir išskirtinius egzempliorius, tokius kaip Opel Admiral kabrioletą, Latvijoje pagamintą septynvietį Ford-Vairogs automobilį, bei Pakard (1927) luksus ugniagesių automobilį. Apžiūrėsime sunkvežimių kolekciją: demonstruojami  septyni  eksponatai. Seniausias datuojamas 1916 m., o rečiausia yra „ALBION A 10“ transporto priemonė. Ko gero, tai vienintelis toks eksponatas pasaulyje. Muziejus siūlo didžiausią žemės ūkio traktorių parodą Baltijos šalyse. Jų yra daugiau nei 15.  Čia eksponuojami „Fordson“, „DT-20“,  „MTZ-5“, kurie anksčiau buvo labai populiarūs Latvijoje, taip pat rasime  retų traktorių - „Case“ ir John-Deer“. Iš viso muziejuje yra 100 įvairių XX a. automobilių. Čia pat apžiūrėsite valstiečių sodybą – tipišką Žiemgalos/Bauskės apylinkių valstiečių ūkį, susipažinsime su  buities ir darbo sąlygomis XIX-XX amžiaus sandūroje.
  • Vienos dienos pažintinę verslo kelionę autobusu kolektyvams Latvijoje tęsite dar viename automobilių muziejuje. Ilgą laiką apleistas sovietinių laikų sandėlis buvo naudojamas Rygos automobilių muziejaus nerestauruotų automobilių laikymui. 2011 metais patalpos buvo šiuolaikiškai rekonstruotos, paplatintos ir pritaikytos parodų reikmėms bei lankytojų patogumui. Ekspozicija buvo papildyta išsaugotomis ir profesionaliai restauruotomis senovinėmis motorinėmis transporto priemonėmis. Muziejuje susipažinsite su žemės ūkio technikos plėtra Latvijoje, XX amžiaus  automobilių ir motociklų istorija, sovietinėmis visureigėmis transporto priemonėmis, plačiai naudojamomis kaime, kovinėmis transporto priemonėmis iš Antrojo pasaulinio karo.
  • Po to keliausite į Rygą, ten Jūsų lauks pietūs. (Jeigu pietų atsisakote arba pageidaujate vegetariško patiekalo, prašome registruojantis pranešti, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).   
  • Pažintinės kelionės pabaigoje aplankysite vieną įdomiausių Latvijos muziejų – Rygos Automobilių muziejų, kuriame eksponuojami vakarietiški bei tarybiniai automobiliai, motociklai ir kitos mašinos. Muziejaus gidas papasakos labai įdomių istorijų. Muziejuje pamatysite seniausio pasaulyje patentuoto automobilio Benz Patent Motorwagen repliką, prabangių tarybinės vadovybės automobilių arba Kremliaus kolekciją, kuriai kol kas nėra analogų, įspūdingą specialios, krovininės ir karinės technikos kolekciją, lenktyninių ir rekordinių automobilių kolekciją. Muziejuje yra daugybė interaktyvių elementų, neleidžiančių nuobodžiauti.
  • Turiningai praleidę laiką, vyksite namo.

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės kolektyvams kaina (kelionė autobusu, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, lydinčio kelionės vadovo-gido paslaugos) -  grupei derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos, keliautojų skaičiaus.

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės kolektyvams papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Kaina - apie 55  € asmeniui  (įėjimas į privatų muziejų, dar vienas automobilių muziejus, Rygos automobilių muziejus, pietūs).

Pastabos:
*
Šios verslo kelionės į Latviją autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai ar kita.
*Su savimi turėkite pasą arba asmens tapatybės kortelę.
*Keliautojai vykstantys į Latviją turi turėti galiojantį ES skaitmeninį COVID pažymėjimą, informaciją kaip jį gauti rasite paspaudę ČIA.
*Visiems keliautojams privaloma ne anksčiau kaip prieš 48 valandas iki Latvijos Respublikos sienos kirtimo užpildyti keliautojo anketą covidpass.lv ir išsaugoti QR kodą.
*Informacija vykstantiems į Latviją

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės autobusu kolektyvams programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę verslo kelionę autobusu kolektyvams tel.: +37065556313, +37064442909, +37067727036, el.paštas – [email protected][email protected], [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė - degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Napoleono lobio paieška – dvariška puota – Teatralizuota ekskursija

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – Sakralioji Žemaitija su autentiškais patiekalais

Savaitgalio kolektyvinė verslo kelionė: Naktinis Kalėdinių eglučių turas autobusu iš Vilniaus

Degustacinė verslo kelionė - “Lietuviški gėrimai”

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Netikėti istoriniai Vilniaus akcentai“

Vydūno muziejus – Šojaus dvaras – cepelinai – muiliuko gamyba

Ekskursija kolektyvams „ROMANTIŠKA VIEŠNAGĖ GAMTININKO SODYBOJE“

Savaitgalio 2-jų dienų verslo kolektyvinė kelionė autobusu po Žemaitiją: muziejai – piliakalnis – labirintų parkas ir kt.

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Naktinis Kalėdinių eglučių turas iš Vilniaus