Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Automobilių muziejų turas

 • Pradžia
 • Kelionės
 • Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Automobilių muziejų turas

Kelionės programa


Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje autobusu kolektyvams po Latviją puikiai praleisite laiką:

 • Pradžioje vyksite į privatų senų motorinių transporto priemonių muziejų. Tai didžiausia privati automobilių kolekcija Baltijos šalyse. Muziejuje galima pamatyti retus ir išskirtinius egzempliorius, tokius kaip Opel Admiral kabrioletą, Latvijoje pagamintą septynvietį Ford-Vairogs automobilį, bei Pakard (1927) luksus ugniagesių automobilį. Apžiūrėsime sunkvežimių kolekciją: demonstruojami  septyni  eksponatai. Seniausias datuojamas 1916 m., o rečiausia yra „ALBION A 10“ transporto priemonė. Ko gero, tai vienintelis toks eksponatas pasaulyje. Muziejus siūlo didžiausią žemės ūkio traktorių parodą Baltijos šalyse. Jų yra daugiau nei 15.  Čia eksponuojami „Fordson“, „DT-20“,  „MTZ-5“, kurie anksčiau buvo labai populiarūs Latvijoje, taip pat rasime  retų traktorių - „Case“ ir John-Deer“. Iš viso muziejuje yra 100 įvairių XX a. automobilių. Čia pat apžiūrėsite valstiečių sodybą – tipišką Žiemgalos/Bauskės apylinkių valstiečių ūkį, susipažinsime su  buities ir darbo sąlygomis XIX-XX amžiaus sandūroje.
 • Vienos dienos pažintinę verslo kelionę autobusu kolektyvams Latvijoje tęsite dar viename automobilių muziejuje. Ilgą laiką apleistas sovietinių laikų sandėlis buvo naudojamas Rygos automobilių muziejaus nerestauruotų automobilių laikymui. 2011 metais patalpos buvo šiuolaikiškai rekonstruotos, paplatintos ir pritaikytos parodų reikmėms bei lankytojų patogumui. Ekspozicija buvo papildyta išsaugotomis ir profesionaliai restauruotomis senovinėmis motorinėmis transporto priemonėmis. Muziejuje susipažinsite su žemės ūkio technikos plėtra Latvijoje, XX amžiaus  automobilių ir motociklų istorija, sovietinėmis visureigėmis transporto priemonėmis, plačiai naudojamomis kaime, kovinėmis transporto priemonėmis iš Antrojo pasaulinio karo.
 • Po to keliausite į Rygą, ten Jūsų lauks pietūs. (Jeigu pietų atsisakote arba pageidaujate vegetariško patiekalo, prašome registruojantis pranešti, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).   
 • Pažintinės kelionės pabaigoje aplankysite vieną įdomiausių Latvijos muziejų – Rygos Automobilių muziejų, kuriame eksponuojami vakarietiški bei tarybiniai automobiliai, motociklai ir kitos mašinos. Muziejaus gidas papasakos labai įdomių istorijų. Muziejuje pamatysite seniausio pasaulyje patentuoto automobilio Benz Patent Motorwagen repliką, prabangių tarybinės vadovybės automobilių arba Kremliaus kolekciją, kuriai kol kas nėra analogų, įspūdingą specialios, krovininės ir karinės technikos kolekciją, lenktyninių ir rekordinių automobilių kolekciją. Muziejuje yra daugybė interaktyvių elementų, neleidžiančių nuobodžiauti.
 • Turiningai praleidę laiką, vyksite namo.

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 83 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, pietūs, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

 

SVARBI INFORMACIJA:

* Su savimi turėkite pasą arba asmens tapatybės kortelę.

* Nuo 2022 m. balandžio 1 d. vykstant iš Lietuvos į Latviją nebelieka apribojimų. Kaukių devėjimas taip pat atšauktas šioje šalyje. Bet reikalavimai gali keistis.

* Būtinai prieš vykdami į kelionę pasiskaitykite apie keliamus reikalavimus: Informacija vykstantiems į Latviją

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Plaukimas Augustavo kanalu – Vilko guolis – Gdanskas - Sopotas – Malborko pilis – 3d./2n.

Pažintinė kelionė į Latviją: rododendrų žiedai – plaukimas Dauguvos upe Rygoje

Energylandia – Ojcovo parkas - Pieskowa skala pilis – Koperniko muziejus

Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: pažintis su Kaunu

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu po Žagarės kraštą

Naujametinis Talinas su šventine vakariene ir apgyvendinimu centre

Vienos dienos verslo kelionė autobusu Pamario krašte: Vikingų laikų maistas-šišioniškių dainos- žuvies kotletai ir kt.

Savaitgalio verslo kelionė autobusu po Žemaitiją: aštuonračio muziejus – energetinių labirintų parkas ir kt.