Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Žemaitijos dvarai ir parkas - pietūs - muziejus

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Žemaitijos dvarai ir parkas - pietūs - muziejus

Kelionės programa

Pažintinę kvalifikacijos tobulinimo pedagogams kelionę pradėsite atsinaujinusiame kultūros istorijos muziejuje. Muziejaus gidas supažindins su kunigaikščio Oginskio dvaro istorija, muziejaus ekspozicijomis, papasakos apie Oginskių įtaką Lietuvos politiniam ir kultūriniam gyvenimui, aprodys iki šių dienų išlikusius dvaro pastatus.

                 Toliau šią kvalifikacijos tobulinimo pedagogams kelionę tęsite kitame gražiame dvare, kur vietinė gidė supažindins su dvaro ir parko istorija bei jame esančiais statiniais. Vokiečių kilmės architektas Karlas Lorenzas suprojektavo puošnų rūmų ansamblį, organiškai įsikomponavusį į seną natūralaus miško vietoje suformuotą ir dviem tvenkinių grandinėmis paįvairintą mišraus stiliaus parką. Dvaro parke pastatytos dvi oficinos ir neogotikos stiliaus žirgynas. Parke yra seniausia laikrodinė-oranžerija, kitaip dar vadinama pilaite.  Pilaitė yra miniatiūrinė Palazzo Vecchio rūmų, esančių Florencijoje, kopija, architektas nežinomas. Apie laikrodinę-oranžeriją, parko legendas, istorinius medžius papasakos dvaro rūmų gidė.

                 Vyksite pietauti. Jūsų lauks sriuba + karštas patiekalas. (Jeigu pietų atsisakote, arba pageidaujate vegetariško patiekalo, prašome registruojantis pranešti, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).

Kvalifikacijos tobulinimo pedagogams kelionės pabaigoje aplankysite muziejų, kuris savo istoriją skaičiuoja jau šeštą dešimtmetį. Tai puiki galimybė per trumpą laiką susipažinti su šio jaukaus miestelio istorija, gyvenimo būdu, būdingiausiais šiam kraštui verslais, žymiausiais žmonėmis. Muziejaus ekspozicijoje galima pamatyti: akmeninių įrankių rastų apylinkėse, radinių iš Gandingos piliakalnio ir Reiskių tyro, tarpukario buities darbo įrankių, karo meto radinių. Taip pat galima susipažinti su monetomis ir banknotais, cirkuliavusiais šio krašto apylinkėse, nuo carizmo laikotarpio iki mūsų dienų. Galima pamatyti spaudos draudimo laikotarpio leidinius.

Vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programos pedagogams kaina (kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, kvalifikacijos tobulinimo pedagogams pažymėjimai) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 30 asmenų, kaina –  apie 77 € asmeniui (muziejus, dvaras, pietūs, muziejus)

Pastabos: Šios pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai.

Šios pažintinės kvalifikacijos tobulinimo kelionės pedagogams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią pažintinę kvalifikacijos tobulinimo kelionę pedagogams autobusu tel.: +37065556313 el.paštas – [email protected]

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums