Vroclavas - Adršpachų kalnai - Praha 4d./3n.

Pažintinės kelionės metu pažinsite nykštukų miestą - Vroclavą. Nepakartojamą uolų parką Čekijoje. Įspūdingą Prahos miestą, Šv. Vito katedrą, Prahos pilį, astronominį laikrodį.


Kelionės programa

 • 1 diena

  Kelionė per Lietuvą, Lenkiją su trumpais sustojimais numatytose degalinėse. Sustojimas pietų pertraukai. Į pavakarę atvyksite į žavinga architektūra, daugybe upių ir tiltų bei gyvybinga didmiesčio kultūrine scena pasižymintį miestą - Vroclavą. Tai „Lenkiškoji Venecija“, įsikūrusi  prie Odros upės, dalinanti miestą į keliolika salų, sujungtų tiltais. Jų priskaičiuojama apie 117. Su gidu pasivaikščiosite romantiškomis senamiesčio gatvėmis, pasisveikinsite su nykštukais. Pasigrožėję vakariniu, spalvinguoju miestu vyksite nakvynei į viešbutį.

  Nakvynė viešbutyje Lenkijoje, Vroclave.

 • 2 diena

  Ankstyvą rytą, gerai pasistiprinę, vyksite į Čekiją. Lankysite vieną įspūdingiausių Čekijos šalies vietų - Adršpadų kalnų gamtos draustinį. Vieta, kur stūkso įspūdingo dydžio smiltainio uolos, savo forma primenančios įvairiausias figūras.  Šis parkas – tai puiki vieta pasivaikščioti kalnų takeliais, siaurutėliais tarpekliais, tarp nepakartojamų iki 80 m aukščio siekiančių uolų, tarsi bokštų, kuriuos bėgant amžiams suformavo vėjas, vanduo ir temperatūrų svyravimai. Kai kurioms iš jų net ir vardai suteikti. Na, o nestokojantys fantazijos ir patys uolose įžvelgs gyvūnų ar kitų būtybių siluetus. Parke galima ir pasiplaukioti. Pasivaikščioję, pasigrožėję, pilni gerų emocijų, į vakarą atvyksite į Čekijos sostinę Prahą.

  Laisvas vakaras mieste.

  Nakvynė Prahoje trijų žvaigždučių turistinės klasės viešbutyje.

 • 3 diena

  Papusryčiavę vyksite prie Karalių rūmų – juos aplankysite.  Karalių rūmai buvo Bohemijos karalių dvaras. Kai valdovai buvo Habsburgai, rūmuose buvo įsteigta valstybinė raštinė, teismai bei Bohemijos seimas. Verta užsukti į Naujųjų žemių sąrašų sales, kuriose pavaizduoti dirbusių raštvedžių herbai.  Aplankysite didžiausią ir svarbiausią Čekijos Respublikoje esančią  Šv. Vito  katedrą. Jos statybos darbai truko net 6 amžius, kol galiausiai 1929 m. ji buvo pašventinta. Ši katedra yra viena iš geriausių Rytų Europos gotikinės architektūros pavyzdžių.

  Dar turėsite ekskursija po žavingąjį Prahos senamiestį, kurios metu pamatysite trečiąjį pagal senumą astronominį laikrodį. Kas valandą čia pasirodo apaštalų figūros bei kitos judančios skulptūros.  Pasivaikščiosite Auksine gatvele.  Praeisite  įspūdingąjį Karolio tiltą - vieną iš Prahos miesto simbolių. Sklando legenda, kad XIV a. statant didingąjį tiltą į skiedinį buvo įmaišoma kiaušinių – kad šis tiltas tvirtesnis būtų.

  Po ekskursijos plauksite Vltavos upe, praplaukdami pro tokias miesto įžymybes kaip Karolio tiltas, Mažasis miestas, Šv. Nikolajaus bažnyčia, Prahos pilis ir nacionalinis teatras. Taip pat mėgausitės vėjeliu ir nuostabiais vaizdais.

  Po laisvo laiko vyksite į Vroclavą nakvynei.

 • 4 diena

  Pusryčiaujate ir vykstate link namų. Sustojimas Lenkijos pakelės kavinėje pietų. 

   

Papildoma informacija


Pažintinės verslo kelionės autobusu į Čekiją kaina nuo 280 € asmeniui gyvenant dviese dviviečiame arba tryse triviečiame kambaryje.

Į pažintinės kelionės kainą įskaičiuota: kelionė autobusu; 3 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais dviviečiuose kambariuose, kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, kelionės dokumentų tvarkymas;

Papildomai lankomiems objektams turėti (Apsilankymas Ardšpahų kalnų gamtos draustinyje, plaukimas laivu Ardšpahų kalnų gamtos draustinyje, Prahos pilis, Šv.Vito katedra, plaukimas laivu Prahoje) – apie 60 € asmeniui;

Priemoka už vienvietį kambarį – nuo 80 € asmeniui

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Asmeninės išlaidos,

Pietūs ir vakarienės;

Kelionės draudimas.

 

Reikalingi dokumentai:

 • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės verslo kelionės autobusu į Čekiją maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę verslo kelionę autobusu į Čekiją  tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – "Karinis turas"

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - dvarai ir parkas

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams: Pajauskime Paprūsės istoriją su folkloro kolektyvu – Žemaitiškų patiekalų degustacija

Intriguojanti pramoga kolektyvams - stalo žaidimų vakaras

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams po Zarasų kraštą

Sveikuoliškas žygis (pasivaikščiojimas) kolektyvams: gamtos perliukai