Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Kūno kalba- ekskursija Kaune – Pažaislio vienuolynas

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Kūno kalba- ekskursija Kaune – Pažaislio vienuolynas

Kelionės programa

Šioje vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programoje pedagogams aplankysite ir dalyvausite:

  • Pirmiausia, šioje dienos kvalifikacijos tobulinimo kelionėje pedagogams dalyvausite Kūno kalbos mokymuose. Mokymų metu kalbėsite ir praktikuosite kaip kuo greičiau pažinti žmogų iš jo veido bruožų, kalbėsenos, kūno kalbos. Kūno kalbos išmanymas yra vienas esminių faktorių, padedančių patirti sėkmę susitikimuose, formaliuose pokalbiuose ar pokalbiuose su mokiniais, darbuotojais ir artimaisiais. Ką pašnekovas sako ne žodžiais, o kūno kalba? Ką išduoda laikysena ir rankų gestai?  Apie tai jums pasakos lektorė ir turėsite praktinių užsiėmimą.
  • Pietūs (sriuba + karštas mėsos patiekalas)(Jeigu pietų atsisakote, arba pageidaujate vegetariško patiekalo, informuokite 5 dienas prieš kelionę, kitu atveju užsakoma bendra tvarka)
  • Kvalifikacijos tobulinimo pedagogams kelionės metu, su gidu leisitės į Kauno miesto istoriją. Ekskursijos metu gidas aprodys įdomiausias istorines Kauno vietas, aplankysite laisvės alėją, sužinosite, kaip kūrėsi Kauno miestas, kokie žymūs žmonės čia gyveno.
  • Kvalifikacijos tobulinimo pedagogams kelionėje lankysite Pažaislio bažnyčios ir vienuolyno ansamblį. Jis pastatytas 17- 18 a. LDK  Didžiajam kancleriui Kristupui Zigmuntui Pacui remiant. Šis pastatų kompleksas vadinamas baroko perlu ir apibūdinamas  kaip vienas geriausių ir brandžiausių baroko architektūros pavyzdžių  Europoje.  Šiuo metu vienuolynas priklauso Šv.Kazimiero seserų kongregacijai. Jame veikia vienas moderniausių muziejų Lietuvoje, stebinantis ne tik muziejinių ir religinių vertybių gausa, bet ir itin patraukliu bei moderniu jų pateikimo būdu. Ekskursija su vietiniu gidu.

 

Vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programos pedagogams kaina (kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, kvalifikacijos tobulinimo pedagogams pažymėjimai) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 30 asmenų, kaina – 85 € asmeniui (kūno kalbos mokymai, pietūs, ekskursija vienuolyne)

Vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programą pedagogams parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie kvalifikacijos kėlimo programą pedagogams tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums