Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rojaus keliu – pilys – teminė ekskursija

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rojaus keliu – pilys – teminė ekskursija

Kelionės programa


Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

  • Savaitgalio verslo kelionės autobusu pradžioje aplankysite vieną gražiausių Lietuvoje rezidencinių, renesanso stiliaus, pilių, kuri stovi ant Nemuno kranto. Dalyvausite ekskursijoje kurioje susipažinsite su pilies gyvenimu, vykusiu beveik prieš 400 metų, sužinosite pilies šeimininkų kasdienybę, jų santykius. Ekskursijos metu, taip pat pasižvalgysite po vaizdingas apylinkes iš pilies bokšto, apžiūrėsite pilies karcerį.
  • Pietūs: cepelinai + gira + pyragas.
  • Savaitgalio kolektyvinės kelionės metu, važiuodami palei Nemuną vyksite į pilį, kurioje išgirsite portugalo Žozė de Faria e Kastro ir Sofija Vaksel meilės istoriją bei sudalyvausite edukacinėje programoje, ragausite dvaro ,,gaspadinės“ Juzefos kepto ypatingo pyrago, atsigaivinsite Žozė ir Sofijos meilės arbata, išgirsite nepaprastų legendų ir nutikimų apie vaiduoklius ir ne tik.
  • Kelsitės į 33,5 metrų bokštą. Nuo jo atsiveria įspūdinga panorama. Istorikų tyrimai byloja, kad tai buvusi privati rezidencija. XVI a. pabaigoje iš Prūsijos kilęs miško pirklys Krišpinas Kiršenšteinas buvusią pilį perstatė į renesanso stiliaus rūmus.
  • Toliau tęsdami savaitgalio verslo kelionę, grožėdamiesi spalvota gamtos gama vyksite į padavimų ir legendų gaubiamą miestelį. Ekskursija po miestelį.
  • Stabtelsite prie kalno, ant kurio, anot legendos palaidotas Žemaitijos ir Lietuvos valdovas Palemonas. Legenda pasakoja, kad Romos imperatoriaus persekiojamas kunigaikštis Palemonas su šeima mūsų kraštą pasiekė plaukdamas Baltijos jūra.
  • Savaitgalio kolektyvinės verslo kelionės pabaigoje užsuksite į dvarą, kuris laikomas XVII a. pradžios Lietuvos renesanso architektūros paminklu. Kiekvienas dvaras tarsi knyga, kurios puslapius sudaro parkų, įvairių statinių ir juose gyvenusių žmonių likimai bei istorijos. Dalyvausite teminėje ekskursijoje. Abejingų nepaliekanti ponia dalinsis prisiminimais apie dvaro gyvenimą bei valdžiusių grafų Tiškevičių paliktus pėdsakus. Šio susitikimo dvaro svečiai tikrai ilgai neužmirš!

 

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 98 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, teatralizuota ekskursija, pietūs, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintis su vyno kraštu: Mozelio slėnio vaizdai bei Koblenco ir Elco pilies lankymas

Edolės pilis - ekskursija Kuldygoje - vyno degustacija Aizputėje

Vilanovo rūmai – Tatrų kalnai - Zakopanė – Ojcovo nacionalinis parkas 3d./2n.