Pažintinė savaitgalio verslo kelionė kolektyvams: Kazdangos pilis - Sapnų gaudyklė - Pieno muziejus - Šitake grybai

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė savaitgalio verslo kelionė kolektyvams: Kazdangos pilis - Sapnų gaudyklė - Pieno muziejus - Šitake grybai

Kelionės programa


Šioje savaitgalio pažintinėje verslo kelionėje autobusu kolektyvams po Latviją puikiai praleisite laiką:

  • Savaitgalio verslo kelionę autobusu pradėsite aplankydami Kazdangos pilies, dvaro rūmų bei parko kompleksą. Dvaro teritorijoje yra ir 196 ha ploto Kazdangos parkas, kuris šiuo metu yra vienas didžiausių ir dendrologiškai turtingiausių Latvijos dvaro parkų. Aplankysite pilyje įkurtą muziejų,  dalyvausite ekskursijoje po dvarą ir parką su vietiniu gidu.
  • Savaitgalio pažintinę verslo kelionę tęsite dalyvaudami edukacijoje “Sapnų gaudyklės gamyba”. Manoma, kad sapnų gaudyklė išfiltruoja sapnus, jos „voratinklyje“ košmariški sapnai įsipainioja, o malonūs – pralenda. Išmoksite pasigaminti šį puošniai atrodantį talismaną savomis rankomis. Tai konstrukcija su žemyn nukarusiais siūlais ir plunksnomis. Ant apskrito karkaso – įtempti siūlai, susipynę į raštą, primenantį savotišką voratinklį.
  • Po edukacijos vyksite pietauti.
  • Vėliau pažintinės savaitgalio verslo kelionės metu keliausite į vienintelį Latvijoje pieno muziejų. Čia ne tik sužinosite apie pieno pramonę Latvijoje, pamatysite,  su  kokiais įrengimais gaminami pieno produktai, kaip daroma  grietinėlė ir sviestas,  bet netgi galėsite pasiraitoti rankoves ir patys pabandyti  pamelžti karvę. Taip, muziejuje gyvena puskarvė Gauja.
  • Pažintinės verslo kelionės kolektyvams pabaigoje apsilankysite ūkyje „Trubenieki“, kuris yra didžiausias „Šitake“ grybų augintojas Latvijoje. Tai išskirtiniai grybai, kurie auga ant medžių rąstų, jiems paruošiamos vietos išgręžiant skylutes. Po to kai grybas užauga ir nuskinamas, medis ilsisi keletą metų, po to vėl daromos skylutės. Šiuos grybus galima valgyti žalius.  Sako šiuos grybus naudoja ir farmacijoje, ypatingai po radioterapijos ir chemoterapijos. Sužinosite grybų auginimo paslaptis, paragausite šviežių „Šitake“ grybų ir pasimėgausime nuostabia grybų sriuba su iš „Šitake“ grybų iškepta duona ir „Šitake“ grybų sviestu.
  • Kupini įspūdžių vyksite namo.

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 97 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, edukacinė programa, degustacijos, pietūs, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

 

SVARBI INFORMACIJA:

* Su savimi turėkite pasą arba asmens tapatybės kortelę.

* Nuo 2022 m. balandžio 1 d. vykstant iš Lietuvos į Latviją nebelieka apribojimų. Kaukių devėjimas taip pat atšauktas šioje šalyje. Bet reikalavimai gali keistis.

* Būtinai prieš vykdami į kelionę pasiskaitykite apie keliamus reikalavimus: Informacija vykstantiems į Latviją

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Kryžių kalnas – Centų kambarys – Frenkelio vila – Gubernijos alaus degustacija

Iš Klaipėdos ir Kauno: Vokietijos Kalėdinės mugės aplankant Drezdeną ir Niurnbergą

Pažintinė vienos dienos kelionė: Sudargo piliakalniai - Zanavykiškas ragaučius - Zyplių dvaras - Gelgaudiškio dvaras