Pažintinė savaitgalio verslo kelionė kolektyvams: Kazdangos pilis - Sapnų gaudyklė - Pieno muziejus - Šitake grybai

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė savaitgalio verslo kelionė kolektyvams: Kazdangos pilis - Sapnų gaudyklė - Pieno muziejus - Šitake grybai

Kelionės programa


Šioje savaitgalio pažintinėje verslo kelionėje autobusu kolektyvams po Latviją puikiai praleisite laiką:

  • Savaitgalio verslo kelionę autobusu pradėsite aplankydami Kazdangos pilies, dvaro rūmų bei parko kompleksą. Dvaro teritorijoje yra ir 196 ha ploto Kazdangos parkas, kuris šiuo metu yra vienas didžiausių ir dendrologiškai turtingiausių Latvijos dvaro parkų. Aplankysite pilyje įkurtą muziejų,  dalyvausite ekskursijoje po dvarą ir parką su vietiniu gidu.
  • Savaitgalio pažintinę verslo kelionę tęsite dalyvaudami edukacijoje “Sapnų gaudyklės gamyba”. Manoma, kad sapnų gaudyklė išfiltruoja sapnus, jos „voratinklyje“ košmariški sapnai įsipainioja, o malonūs – pralenda. Išmoksite pasigaminti šį puošniai atrodantį talismaną savomis rankomis. Tai konstrukcija su žemyn nukarusiais siūlais ir plunksnomis. Ant apskrito karkaso – įtempti siūlai, susipynę į raštą, primenantį savotišką voratinklį.
  • Po edukacijos vyksite pietauti.
  • Vėliau pažintinės savaitgalio verslo kelionės metu keliausite į vienintelį Latvijoje pieno muziejų. Čia ne tik sužinosite apie pieno pramonę Latvijoje, pamatysite,  su  kokiais įrengimais gaminami pieno produktai, kaip daroma  grietinėlė ir sviestas,  bet netgi galėsite pasiraitoti rankoves ir patys pabandyti  pamelžti karvę. Taip, muziejuje gyvena puskarvė Gauja.
  • Pažintinės verslo kelionės kolektyvams pabaigoje apsilankysite ūkyje „Trubenieki“, kuris yra didžiausias „Šitake“ grybų augintojas Latvijoje. Tai išskirtiniai grybai, kurie auga ant medžių rąstų, jiems paruošiamos vietos išgręžiant skylutes. Po to kai grybas užauga ir nuskinamas, medis ilsisi keletą metų, po to vėl daromos skylutės. Šiuos grybus galima valgyti žalius.  Sako šiuos grybus naudoja ir farmacijoje, ypatingai po radioterapijos ir chemoterapijos. Sužinosite grybų auginimo paslaptis, paragausite šviežių „Šitake“ grybų ir pasimėgausime nuostabia grybų sriuba su iš „Šitake“ grybų iškepta duona ir „Šitake“ grybų sviestu.
  • Kupini įspūdžių vyksite namo.

Pažintinės savaitgalio verslo kelionės kolektyvams kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Į savaitgalio pažintinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, lydinčio kelionės vadovo-gido paslaugos.

Savaitgalio pažintinės verslo kelionės kolektyvams PRELIMINARIOS (kintančios) papildomos išlaidos: pilis, dvaras ir parkas įėjimas, edukacija, pietūs, įėjimas į muziejų, Šitake grybų degustacija – apie 50 € asmeniui, kai vyksta 27-30 asmenų.

Pastabos:
*
Šios verslo kelionės į Latviją autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai ar kita.
*Su savimi turėkite pasą arba asmens tapatybės kortelę.
*Keliautojai vykstantys į Latviją turi turėti galiojantį ES skaitmeninį COVID pažymėjimą, informaciją kaip jį gauti rasite paspaudę ČIA.
*
Visiems keliautojams privaloma ne anksčiau kaip prieš 48 valandas iki Latvijos Respublikos sienos kirtimo užpildyti keliautojo anketą covidpass.lv ir išsaugoti QR kodą.
*Informacija vykstantiems į Latviją

Šios savaitgalio verslo kelionės autobusu į Latviją programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią savaitgalio pažintinę kelionę kolektyvams į Latviją autobusu tel.: +37065556313, +37064442909, +37067727036, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Degustacinė kelionė kolektyvams ir jų vaikams autobusu į Latviją – Saldi kelionė

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Jo didenybė Šokoladas –Kryžių kalnas-Alpakos

Kelionė kolektyvams autobusu – pažintis su Žemaitija bei edukacija ir bandelių su lašinukais degustacija

Visokie nutikimai prie caro, tarpukariu ir pokariu – Žibintų festivalis “Stebuklų šalyje”

Pažintinė ekskursija kolektyvams - Paukščių stebėjimas Nemuno deltoje

Savaitgalio 2-jų dienų verslo kolektyvinė kelionė autobusu po Žemaitiją: muziejai – piliakalnis – labirintų parkas ir kt.

Vydūno muziejus – Šojaus dvaras – cepelinai – muiliuko gamyba

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – Nuodėmingasis Kaunas ir ne tik...