Mano kelionės

Kelionės autobusu: mėgaukitės įspūdžiais, kelione pasirūpinsime mes!

Kelionės autobusu: mėgaukitės įspūdžiais, kelione pasirūpinsime mes!

Nuotaikingos ir kupinos naujų įspūdžių savaitgalio kelionės, tai geriausias būdas trumpam pakeisti aplinką, ištrūkti iš kasdienybės ir grįžti namo pasisėmus energijos visai ateinančiai savaitei. Mūsų organizuojamos kelionės po Lietuvą yra tinkamos tiek ir pavieniams keliautojams, tiek keliautojų kompanijoms: draugams, giminėms, darbo kolektyvams. Kviečiame susipažinti su mūsų siūlomomis kelionėmis ir pradėti planuoti trumpas vienos ar dviejų dienų atostogas!

Kelionės autobusu: mėgaukitės įspūdžiais, kelione pasirūpinsime mes!

Kelionės autobusu iš Vilniaus, Klaipėdos ir kitų miestų

Kelionės iš Vilniaus, Klaipėdos ir kitų miestų yra organizuojamos įvairiais maršrutais: nuo pažintinės kelionės po Zarasų kraštą iki kūlgrindos Žemaitijoje. Ekskursijos autobusu gali būti pažintinės, pramoginės, edukacinės, gamtinės, tačiau dažniausiai deriname visus šiuos elementus. Todėl net ir trumpos vienos dienos kelionės metu jūs sužinosite šį tą naujo, susipažinsite su krašto istorija ar tradicijomis, paragausite vietinių patiekalų, galėsite nusifotografuoti įspūdingose gamtos vietose.

Savaitgalio kelionės su nakvyne yra optimalus pasirinkimas, norint turėti pakankamai laiko ir įdomiems gidų pasakojimams, ir degustacijoms ar tikrų tikriausiai dvariškai puotai. Gamtos mylėtojams patiks ekskursija į Biržus: čia jūsų lauks Biržų pilies lankymas, ilgiausias Lietuvoje pėsčiųjų tiltas, Astravo dvaras, Kirkilų apžvalgos bokštas ir „Karvės ola“ (maždaug 200 metų senumo 9 m gylio karstinė įgriuva). Po nuotaikingos ir įspūdžių kupinos dienos užsuksime į alaus daryklą, kur degustuosime 7 skirtingas alaus rūšis, o restorane galėsime pavalgyti sočią vakarienę. Kelionės programa skamba įdomiai? Susipažinkite su šia kelione išsamiau čia, o daugiau kelionių iš Vilniaus rasite čia, iš Klaipėdos – čia

Kelionės autobusu: mėgaukitės įspūdžiais, kelione pasirūpinsime mes!

Kelionės po Lietuvą iš jūsų miesto pavieniams keliautojams yra organizuojamos labai paprastai. Mūsų svetainėje yra skelbiamos artimiausios kelionių datos, jūs registruojatės ir vykstame sutartu metu! Kelionė bus puiki proga susipažinti su bendraminčiais, kurie savaitgalį renkasi praleisti turiningai ir nori geriau pažinti Lietuvą. Jei pagal kelionės maršrutą jūsų gyvenamoji vieta yra pakeliui, galime paimti keliautojus ir iš kitų miestų (Kauno, Gargždų ir pan.)

Kelionės po Lietuvą iš jums patogios vietos

Savaitgalio kelionės gali būti organizuojamos ir keliautojų grupėms, verslo kelionės. Tokiu atveju grupės dydis, išvykimo data ir vieta (iš jums patogios vietos Lietuvoje) yra derinami individualiai. Jei vyksite kartu su kolegomis ar su didesne draugų kompanija – užsisakykite visą kelionę tik jums, mes pasirūpinsime autobusu, maršrutu, lankytinais objektais, gido paslaugomis, o jums beliks mėgautis ir gaudyti geriausias akimirkas su fotoaparatu!

Kelionės autobusu: mėgaukitės įspūdžiais, kelione pasirūpinsime mes!

Verslo kelionės autobusu, ar kelionės su kolektyvu, ar draugų būriu, gali būti šauni idėja norint atšvęsti įmonės gimtadienį, draugų vestuvių metines ar kitą progą. Priklausomai nuo jūsų grupės pomėgių ir norų, galima rinktis pažintines ar gamtines ekskursijas, pavyzdžiui, karinės tematikos, sekant partizanų keliais, apžiūrint piliakalnius, pažintinius takus ir apžvalgos bokštus. Taip pat populiarios ir istorinės ekskursijos, kurių metu aplankome įvairias Lietuvos pilis ir dvarus, keliaujame Radvilų pėdsakais ar vaišinamės kafija ir šnekučiuojamės apie etiketą su dvaro ponia.

Kelionės autobusu: mėgaukitės įspūdžiais, kelione pasirūpinsime mes!

Švenčiantys gimtadienį ar kitą progą dažnai renkasi degustacines keliones – į šampano gamyklą, alaus daryklą, degustuoti vynų, sūrių, rūkytos žuvies ar kitų skanėstų. Degustacinės kelionės unikalios tuo, kad jų metu galima smagiai pasišnekučiuoti prie stalo, paskanauti įvairių naujų skonių bei daugiau sužinoti apie tam tikro produkto gamybos subtilybes.

Kelionės autobusu: mėgaukitės įspūdžiais, kelione pasirūpinsime mes!

Kelionės po Lietuvą yra lengvas ir paprastas būdas trumpam pamiršti kasdienybės rūpesčius ir iš naujo atrasti gimtąjį kraštą! Kviečiame keliauti ir kartu su mumis iš naujo pažinti Lietuvos istoriją, pamatyti įspūdingus gamtos kampelius ir paskanauti naujų skonių. Sunku nuspręsti, kur norėtumėte vykti? Peržvelkite artimiausius kelionių pasiūlymus – tikrai rasite iš ko rinktis!


Kelionių pasiūlymai

Alatskivi pilis – estiško vyno degustacija – ekskursija Tartu – šaltalankių produktų degustacija

Agluonos duonos muziejus – Ekskursija Agluonoje – Šmakovkos muziejus – Preili lėlių muziejus – ekskursija Preiliuose - ledų degustacija

Dzūkiškos bandos – ekskursija Alytuje – Šampano degustacija

Arbatgėris su Kuršėnų vyniotiniu – Žibintų festivalis Pakruojo dvare

Alaus degustacija – Žibintų festivalis “Didieji Azijos žibintai” Pakruojo dvare

Kalėdinė Varšuva aplankant faraono Tutanchamono ekspoziciją bei pramogos vandens parke

Iš Klaipėdos ir Kauno: Vokietijos Kalėdinės mugės aplankant Drezdeną ir Niurnbergą

Jelgavos ledo skulptūrų festivalis – Sūrių degustacija

Naktinis Kalėdinių eglučių turas

Pažintinė vienos dienos kelionė autobusu į Kalėdinį Vilnių, aplankant Lumina parką

Naujametinis Talinas su šventine vakariene ir apgyvendinimu centre

Maironio muziejus – 1000 šviesų žibintų festivalis

Jelgavos ledo skulptūrų festivalis – Jaunpils pilis – viduramžių laikų pietūs

Vandens pramogos didžiausiame vandens parke Europoje – Koperniko muziejus

Agluonos duonos muziejus – Ekskursija Agluonoje – Šmakovkos muziejus – Preili lėlių muziejus – ekskursija Preiliuose

Pažintinė kelionė: Telefonijos muziejus – Azijos žibintų festivalis Pakruojo dvare

Pažintinė kelionė autobusu į Vilniaus šviesų festivalį

Pažintinė savaitgalio kelionė: Neonijos muziejus - Tartu Universiteto muziejus - Ledynmečio muziejus