Mano kelionės

Kelionės autobusu: mėgaukitės įspūdžiais, kelione pasirūpinsime mes!

Kelionės autobusu: mėgaukitės įspūdžiais, kelione pasirūpinsime mes!

Nuotaikingos ir kupinos naujų įspūdžių savaitgalio kelionės, tai geriausias būdas trumpam pakeisti aplinką, ištrūkti iš kasdienybės ir grįžti namo pasisėmus energijos visai ateinančiai savaitei. Mūsų organizuojamos kelionės po Lietuvą yra tinkamos tiek ir pavieniams keliautojams, tiek keliautojų kompanijoms: draugams, giminėms, darbo kolektyvams. Kviečiame susipažinti su mūsų siūlomomis kelionėmis ir pradėti planuoti trumpas vienos ar dviejų dienų atostogas!

Kelionės autobusu: mėgaukitės įspūdžiais, kelione pasirūpinsime mes!

Kelionės autobusu iš Vilniaus, Klaipėdos ir kitų miestų

Kelionės iš Vilniaus, Klaipėdos ir kitų miestų yra organizuojamos įvairiais maršrutais: nuo pažintinės kelionės po Zarasų kraštą iki kūlgrindos Žemaitijoje. Ekskursijos autobusu gali būti pažintinės, pramoginės, edukacinės, gamtinės, tačiau dažniausiai deriname visus šiuos elementus. Todėl net ir trumpos vienos dienos kelionės metu jūs sužinosite šį tą naujo, susipažinsite su krašto istorija ar tradicijomis, paragausite vietinių patiekalų, galėsite nusifotografuoti įspūdingose gamtos vietose.

Savaitgalio kelionės su nakvyne yra optimalus pasirinkimas, norint turėti pakankamai laiko ir įdomiems gidų pasakojimams, ir degustacijoms ar tikrų tikriausiai dvariškai puotai. Gamtos mylėtojams patiks ekskursija į Biržus: čia jūsų lauks Biržų pilies lankymas, ilgiausias Lietuvoje pėsčiųjų tiltas, Astravo dvaras, Kirkilų apžvalgos bokštas ir „Karvės ola“ (maždaug 200 metų senumo 9 m gylio karstinė įgriuva). Po nuotaikingos ir įspūdžių kupinos dienos užsuksime į alaus daryklą, kur degustuosime 7 skirtingas alaus rūšis, o restorane galėsime pavalgyti sočią vakarienę. Kelionės programa skamba įdomiai? Susipažinkite su šia kelione išsamiau čia, o daugiau kelionių iš Vilniaus rasite čia, iš Klaipėdos – čia

Kelionės autobusu: mėgaukitės įspūdžiais, kelione pasirūpinsime mes!

Kelionės po Lietuvą iš jūsų miesto pavieniams keliautojams yra organizuojamos labai paprastai. Mūsų svetainėje yra skelbiamos artimiausios kelionių datos, jūs registruojatės ir vykstame sutartu metu! Kelionė bus puiki proga susipažinti su bendraminčiais, kurie savaitgalį renkasi praleisti turiningai ir nori geriau pažinti Lietuvą. Jei pagal kelionės maršrutą jūsų gyvenamoji vieta yra pakeliui, galime paimti keliautojus ir iš kitų miestų (Kauno, Gargždų ir pan.)

Kelionės po Lietuvą iš jums patogios vietos

Savaitgalio kelionės gali būti organizuojamos ir keliautojų grupėms, verslo kelionės. Tokiu atveju grupės dydis, išvykimo data ir vieta (iš jums patogios vietos Lietuvoje) yra derinami individualiai. Jei vyksite kartu su kolegomis ar su didesne draugų kompanija – užsisakykite visą kelionę tik jums, mes pasirūpinsime autobusu, maršrutu, lankytinais objektais, gido paslaugomis, o jums beliks mėgautis ir gaudyti geriausias akimirkas su fotoaparatu!

Kelionės autobusu: mėgaukitės įspūdžiais, kelione pasirūpinsime mes!

Verslo kelionės autobusu, ar kelionės su kolektyvu, ar draugų būriu, gali būti šauni idėja norint atšvęsti įmonės gimtadienį, draugų vestuvių metines ar kitą progą. Priklausomai nuo jūsų grupės pomėgių ir norų, galima rinktis pažintines ar gamtines ekskursijas, pavyzdžiui, karinės tematikos, sekant partizanų keliais, apžiūrint piliakalnius, pažintinius takus ir apžvalgos bokštus. Taip pat populiarios ir istorinės ekskursijos, kurių metu aplankome įvairias Lietuvos pilis ir dvarus, keliaujame Radvilų pėdsakais ar vaišinamės kafija ir šnekučiuojamės apie etiketą su dvaro ponia.

Kelionės autobusu: mėgaukitės įspūdžiais, kelione pasirūpinsime mes!

Švenčiantys gimtadienį ar kitą progą dažnai renkasi degustacines keliones – į šampano gamyklą, alaus daryklą, degustuoti vynų, sūrių, rūkytos žuvies ar kitų skanėstų. Degustacinės kelionės unikalios tuo, kad jų metu galima smagiai pasišnekučiuoti prie stalo, paskanauti įvairių naujų skonių bei daugiau sužinoti apie tam tikro produkto gamybos subtilybes.

Kelionės autobusu: mėgaukitės įspūdžiais, kelione pasirūpinsime mes!

Kelionės po Lietuvą yra lengvas ir paprastas būdas trumpam pamiršti kasdienybės rūpesčius ir iš naujo atrasti gimtąjį kraštą! Kviečiame keliauti ir kartu su mumis iš naujo pažinti Lietuvos istoriją, pamatyti įspūdingus gamtos kampelius ir paskanauti naujų skonių. Sunku nuspręsti, kur norėtumėte vykti? Peržvelkite artimiausius kelionių pasiūlymus – tikrai rasite iš ko rinktis!


Kelionių pasiūlymai

Verkių regioninis parkas – Pučkorių atodanga – Lukiškių kalėjimas

Marso kanjonai: Menčių klinčių karjeras - Šaltiškių molio karjeras - Papilės apžvalgos bokštas – Renavo dvaras

Pažintinės ekskursijos po Klaipėdos senamiestį

Pažintinė kelionė autobusu: Siesikų dvaras – Antano Smetonos rezidencija – kugelis – Taujėnų dvaras

Pažintinė kelionė autobusu į Šalčininkų rajoną, Paulavos respubliką ir levandų uostą

Pažintinė vienos dienos kelionė į Anykščių Helovino labirintų parką

Pažintinė dienos kelionė: Dzūkiškos bandos – ekskursija Alytuje – Šampano degustacija

Kelionė į Latviją: Renavo dvaras – Salaspilis – vikingų laivas – Motor muziejus – Bauskės pilis – shitaki grybai

Vienos dienos pažintinė kelionė: Desertų degustacija – senovinis kaimas – retro automobiliai

Pažintinė vienos dienos kelionė autobusu į Kalėdinį Vilnių

Pažintinė kelionė į Latviją: smėlio urvai – Kuldyga – latviško vyno degustacija

Kelionė iš Vilniaus: Šviesų festivalis ir šokolado gaminimas - pažintinė vienos dienos kelionė autobusu

Pažintinė kelionė iš Klaipėdos: Rusnės sala – Uostadvario švyturys – Šilutė

Pažintinė kelionė iš Klaipėdos: Rusnės sala – Uostadvario švyturys – Šilutė

Kelionė iš Vilniaus po Anykščius - pažintinė savaitgalio kelionė autobusu

Pažintinė dienos kelionė: Pažaislio vienuolynas – Kauno pilis – Stipriųjų gėrimų degustacija

Pažintinės ekskursijos po Klaipėdos senamiestį

Pažintinės ekskursijos po Klaipėdos senamiestį

Pažintinė vienos dienos kelionė: Mūšos tyrelio pažintinis takas – Žagarė

Pažintinė kelionė į Latviją: Kazdangos pilis - sapnų gaudyklės gamyba - šitakė grybų sriuba

Pažintinė kelionė iš Vilniaus į Biržus su alaus degustacija