Pažintis su vyno kraštu: Mozelio slėnio vaizdai bei Koblenco ir Elco pilies lankymas (6d./5n.)

 • Pradžia
 • Kelionės
 • Pažintis su vyno kraštu: Mozelio slėnio vaizdai bei Koblenco ir Elco pilies lankymas (6d./5n.)

Pažintinės kelionės kolektyvams autobusu į Vokietiją metu pasinersite į nuotykius keliaudami gražiuoju Mozelio slėniu. Mozelis teka per regioną, kurį žmogus formavo daugiau nei 2000 metų, nuo romos imperijos laikų. Kai kuriose vietose terasiniai vynuogynai kyla beveik į dangų. Čia auga vieni geriausių rislingų rūšių vynuogynų. Upės pakrantėse rikiuojasi daugybė pilių, iškilusių virš romantiškų vyno kaimų. Traben-Trarbach su įspūdinga art nouveau architektūra ir Bernkastel-Kues su gražia turgaus aikšte yra tik dvi iš daugelio Mozelio vietų, kurių negalima praleisti…

 


Kelionės programa

 • 1 diena:

  Kelionė per Lietuvą, Lenkiją. Sustojimai tualetams kas 2,5 – 3 val. Pietūs Lenkijos pakelės kavinėje.

  Vakare atvykimas į viešbutį Lenkijos – Vokietijos pasienyje.

 • 2 diena:

  Antrąją pažintinės kelionės kolektyvams dieną pakeliui į Mozelio slėnį stabtelėsite Reino upės ir Mozelio perėjimo taške – Koblence. Koblencas įvairiapusis miestas, jame galima išvysti nuo pilių iki upės pakrantės promenadų ir regioninio Reino-Mozelio vyno. Tai vienas iš seniausių Vokietijos miestų, kurio istorija stipriai susipynusi su Kryžiuočių ordinu. Ekskursijos metu pasivaikščiosite akmenimis grįstomis gatvelėmis, praeisite žavingas miesto aikštes, apsuptas įvairiais istoriniais paminklais, vingiuotomis alėjomis tarp Šv. Kastoro bazilikos ir Dievo Motinos bažnyčios, apžiūrėsite Kaizerio Vilhelmo paminklą Deutsches Eck bei išgirsite įdomias istorijas apie miesto istoriją ir jį supančius objektus.

  Skiriamas laisvas laikas papietauti ir tęsiame kelionę į Mozelio slėnio jaukius miestelius.

  Atvykimas į turistinės klasės viešbutį Mozelio slėnyje.

  Pagal galimybes vietinio vyno degustacija, po įsikūrimo viešbutyje.

  Nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena:

  Po pusryčių, jūsų lauks ekskursija po Bruttig - tai modernus ir dinamiškas miestas, šimtmečius tvirtai išlaikęs miestui būdingus papročius ir tradicijas. Miesto klestėjimas viduramžių pabaigoje atsispindi vaizdingose, vingiuotose alėjose, senuose fachverkiniuose namuose su skirtingo stiliaus frontonais, dviejose senamiesčio miesto aikštėse bei bažnyčiose.

  Pažintinę kelionę kolektyvams autobusu į Vokietiją tęsite ekskursija po Beilšteino kaimelį. Šioje mažoje, bet jaukioje vietoje gyvena vos 140 žmonių, o gerai prižiūrimi istoriniai pastatai pelnė pravardę „Miegančioji Mozelio gražuolė“. Aplinkiniai vynuogynai ir gamtos peizažai puikiai tinka ramiems pasivaikščiojimams akmenimis grįstomis gatvelėmis, vaizdingomis miesto aikštėmis. Apžiūrėsite  autentiškus fachverkinius namus, miesto širdyje esančią viduramžių turgaus aikštę su daugybe kavinių ir istoriniais pastatais. Užkilsite „vienuolyno laiptais“, kurie veda į Šv. Juozapo karmelitų bažnyčią, kuri yra tokia graži, kad buvo naudojama kaip daugelio vokiškų filmų scena! Joje taip pat yra garsioji Beilšteino Madona. Ekskursijos metu taip pat sustosite apžiūrėti Metternicho pilies griuvėsius, manoma, kad pilis datuojama nuo XII amžiaus, o 1689 m., kai priklausė Metternichų šeimai, ją sunaikino prancūzų kariuomenė. Pilies terasoje pasigrožėsite kvapą gniaužiančiu vaizdu į netoliese esančias kalnų viršukalnes.

  Nakvynei grįžimas į viešbutį.

 • 4 diena:

  Papusryčiavę keliausite į dažnai vadinamą Mozelio širdimi - Bernkastel-Kueso miestą. Tai miestai „dvyniai“, kuriuos skiria Mozelio upė. Bernkastel-Kueso senamiestyje, kuris vienbalsiai laikomas vienu geriausiai išsilaikiusių Vokietijoje. Ekskursijos metu susipažinsite su daug lankytinų vietų - aukštai virš miesto esančiais pilies griuvėsiais, "Spitzhäuschen" (smailiuoju namu), istorine turgaus aikšte, pamatysite daugybę autentiškų vyno daryklų ir vyno tavernų, nuostabų vėlyvojo renesanso architektūros pavyzdį - miesto Rotušę bei Graacher Tor (Graach vartus). Jie pastatyti 1300 m. ir yra vieninteliai išlikę Bernkastel-Kues vartai, jungiantys Bernkastelį su mažyčiu Graach kaimu. Per savo gyvavimo laikotarpį vartai saugojo miestelį nuo svetimšalių invazijų.

  Po ekskursijos skiriamas laisvas laikas papietauti.

  Toliau turėsite galimybę pasigrožėti gamtos vaizdais plaukiant laivu į Traben Trarbach miestą ir ekskursija po miestelį su lydinčia gide. Traben-Trarbach - žavingas sveikatingumo kurortas ir vyno gamybos miestas, apsuptas dangiškų vynuogynų ir miškų bei driekiasi abiejuose Mozelio upės krantuose. Miestelis yra architektūros lobis. Maždaug 1900 m., kai miestas tapo antruoju pagal dydį vyno prekybos centru po Bordo, čia buvo pastatyta daugybę Art Nouveau stiliaus namų, šie nuostabūs žymaus Berlyno architekto pastatai vis dar puikiai išlikę ir žavi ne tik savo forma, bet ir stilistinėmis detalėmis. Be to, mieste yra didžiuliai požeminiai vyno rūsiai, kurie bendrai vadinami „Traben-Trarbach Underworld“.

  Po pažintinės ekskursijos Jūsų lauks vyno degustacija, kurios metu ir sužinokite, kodėl šis regionas yra laikomas geriausia rislingo vieta pasaulyje. Čia vyndarys jums ekskursijos su traktoriais metu aprodys savo vynuogynus, papasakos apie vyno gamybą, pakvies prie stalo, kur degustuosite apie 8 skirtingus vynus su užkandėlėmis.

  Nakvynei grįžimas į viešbutį.

 • 5 diena:

  Po pusryčių viešbutyje pradėsite kelionę namų link, stabtelėsite Elco pilyje. Tai viena iš trijų regiono pilių, likusių nepaliestų per šimtmečius, bei viena iš nedaugelio rajone, išgyvenusių Trisdešimties metų karą. Pilis išliko tai pačiai šeimai daugiau nei 850 metų (33 šeimos kartoms), nors Elcų šeima pirmą kartą į pilį atsikraustė XII amžiuje, jie šimtmečius tęsė atnaujinimus ir rekonstrukcijas, taigi ji buvo baigta tik 1490–1540 m. 80 kambarių pilis ir šiandien atrodo taip, kaip prieš šimtus metų. Vietiniai pasakojimai byloja, kad joje vaidenasi viduramžių riterių vaiduokliai...

  Nakvynė Lenkijos pasienio viešbutyje.

 • 6 diena:

  Pusryčiai viešbutyje ir kelionė į Lietuvą. Vykstate per Lenkiją, stabtelėjimas papietauti pakelės kavinėje.

Papildoma informacija


Pažintinės kelionės kolektyvams autobusu į Vokietiją kainanuo 516 € asmeniui, gyvenant dviese dviviečiame kambaryje, kai keliauja 30 ir daugiau asmenų.

 

Į pažintinės kelionės kolektyvams autobusu į Vokietiją kainą įskaičiuota: kelionė autobusu; 5 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais,  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, kelionės dokumentų tvarkymas.

 

Papildomiems objektams turėti – apie 60 € (Elco pilies lankymas, plaukimas panoraminiu laivu, pilies griuvėsių lankymas, vynuogyno turas su traktoriais ir vynų degustacija)

Priemoka už vienvietį kambarį – nuo 190 €

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Asmeninės išlaidos,

Pietūs ir vakarienės,

Kelionės draudimas.

 

Reikalingi dokumentai:

 • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

 

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės kelionės kolektyvams autobusu į Vokietiją maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę verslo kelionę autobusu į Vokietiją tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Šilko keliu po Uzbekistaną 8d./7 n.

Vienos dienos pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams: vienuolynas – ekskursija Kaune – pietūs - vienintelis alkoholio muziejus su degustacija

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė

Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams

Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: kvepiantys kunigaikštienės pyragai ir dvarai

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Rokiškio kraštą su sūrio degustacija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - muziejus

Savaitgalio kolektyvinė verslo kelionė: Naktinis Kalėdinių eglučių turas autobusu iš Vilniaus

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rojaus keliu – pilys – teminė ekskursija