Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Dzūkiškų bandų kepimas – stebuklais garsėjanti piramidė – Liškiavos architektūrinis ansamblis - dzūkiška vakarienė

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Dzūkiškų bandų kepimas – stebuklais garsėjanti piramidė – Liškiavos architektūrinis ansamblis - dzūkiška vakarienė

Kelionės programa


Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

Šioje vienos dienos savaitgalio kelionėje skirtoje kolektyvams, puikiai praleisite laiką:  

Šios dienos savaitgalio degustacinės kelionės kolektyvams pradžioje vyksite ten, kur Nemunas palikęs Punios šilą daro didžiausią kilpą, tai yra ant dešiniojo kranto įsikūrusi sena gyvenvietė. Susipažinsite su dzūkiškos bandos paruošimu ir kepimu ant kopūsto lapo duonkepės krosnyje. Dažnam dzūkui banda atstodavo duoną. Patys ruošite bandas ir ragausite dzūkišką bandą su spirgučiais.

Savaitgalio verslo kelionės autobusu metu užsuksite į stebuklais garsėjančią piramidę. Pasak ten apsilankiusių praleidus 20 minučių piramidėje, jaučiami milžiniški pozityvūs fiziniai ir dvasiniai pokyčiai. Norintys pasiimti energetiškai pakrauto vandens turėkite taros indelį. Dažnai būna, kad naujos taros yra ir vietoje. Piramidės kūrėjas papasakos Piramidės kūrimo istoriją, įdomius su ja susijusius įvykius.

Toliau šioje savaitgalio verslo kelionėje kolektyvams vyksite į Liškiavos vienuolyno ansamblį, kur susitiksite su vietine gide. Šiame ansamblyje esančioje Švč. Trejybės bažnyčioje pamatysite autentiškus suolus su medžio inkrustacijomis, kuriems jau daugiau nei 250 metų. Po istoriškai vertingais paveikslais ir sienine tapyba puošta bažnyčia yra išlikęs dominikonų vienuolių laidojimo rūsys, kuriame galima išvysti, tik stiklu pridengtus, XVIII a. mirusių vienuolių karstus.

Savaitgalio kolektyvinei kelionei einant į pabaigą užsuksite į restoraną. Valgysite kukorus su mėsa, o vegetarai šiuškes. Abu patiekalai iš bulvių. Dzūkijos žemės mažai buvo derlingos, ir juos maitino ne tik miško gėrybės, bet ir bulviniai patiekalai. Tad ryte pradėję nuo bulvių ir vakarą užbaigsite bulviniais patiekalais.  

 

Savaitgalio kolektyvinės verslo kelionės autobusu kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Į savaitgalio verslo kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu,  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Savaitgalio verslo kelionės autobusu PRELIMINARIOS (kintančios) papildomos išlaidos: dzūkiškų bandų kepimas, įėjimo bilietai ir ekskursija Liškiavos architektūriniame ansamblyje, vakarienė restorane – 35 € asmeniui, kai keliauja 27-30 asmenų.
Piramidėje – auka vietoje.

Pastabos: Šios verslo kelionės kolektyvams autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai ar kita.

Savaitgalio verslo kelionės kolektyvams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią savaitgalio verslo kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Latviški sūriai - Jelgava - Kino miestas

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu – po Pamario kraštą, cepelinai, 1000 metų senumo valgiai, vyno degustacija

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Plaukimas laivu - Pirklių namai - Rygos senamiestis - Vaizdai iš aukštai

Naujų metų sutikimas Vilniuje: Kauno eglutė – kibinų gaminimas – šventinė vakarienė - Užupis

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Kalėdų senelis ir Lietuvos nepriklausomybė“

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Vilnius – gailestingumo miestas“

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Ryga - Jugendo stilius - sūrių degustavimas

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Nusikaltimas ir bausmė“

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Kelmės kraštą su gamtiniu žygiu ir brandintu kumpiu