Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Dzūkiškų bandų kepimas – stebuklais garsėjanti piramidė – Liškiavos architektūrinis ansamblis - dzūkiška vakarienė

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Dzūkiškų bandų kepimas – stebuklais garsėjanti piramidė – Liškiavos architektūrinis ansamblis - dzūkiška vakarienė

Kelionės programa


Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

Šioje vienos dienos savaitgalio kelionėje skirtoje kolektyvams, puikiai praleisite laiką:  

Šios dienos savaitgalio degustacinės kelionės kolektyvams pradžioje vyksite ten, kur Nemunas palikęs Punios šilą daro didžiausią kilpą, tai yra ant dešiniojo kranto įsikūrusi sena gyvenvietė. Susipažinsite su dzūkiškos bandos paruošimu ir kepimu ant kopūsto lapo duonkepės krosnyje. Dažnam dzūkui banda atstodavo duoną. Patys ruošite bandas ir ragausite dzūkišką bandą su spirgučiais.

Savaitgalio verslo kelionės autobusu metu užsuksite į stebuklais garsėjančią piramidę. Pasak ten apsilankiusių praleidus 20 minučių piramidėje, jaučiami milžiniški pozityvūs fiziniai ir dvasiniai pokyčiai. Norintys pasiimti energetiškai pakrauto vandens turėkite taros indelį. Dažnai būna, kad naujos taros yra ir vietoje. Piramidės kūrėjas papasakos Piramidės kūrimo istoriją, įdomius su ja susijusius įvykius.

Toliau šioje savaitgalio verslo kelionėje kolektyvams vyksite į Liškiavos vienuolyno ansamblį, kur susitiksite su vietine gide. Šiame ansamblyje esančioje Švč. Trejybės bažnyčioje pamatysite autentiškus suolus su medžio inkrustacijomis, kuriems jau daugiau nei 250 metų. Po istoriškai vertingais paveikslais ir sienine tapyba puošta bažnyčia yra išlikęs dominikonų vienuolių laidojimo rūsys, kuriame galima išvysti, tik stiklu pridengtus, XVIII a. mirusių vienuolių karstus.

Savaitgalio kolektyvinei kelionei einant į pabaigą užsuksite į restoraną. Valgysite kukorus su mėsa, o vegetarai šiuškes. Abu patiekalai iš bulvių. Dzūkijos žemės mažai buvo derlingos, ir juos maitino ne tik miško gėrybės, bet ir bulviniai patiekalai. Tad ryte pradėję nuo bulvių ir vakarą užbaigsite bulviniais patiekalais.  

 

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 85 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, vakarienė, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Latvijos etnografinis buities muziejus – Lygatnė – vyno degustacija – Cėsis –– Sigulda – Turaidos pilis 2d./1n.

Agluonos duonos muziejus – Ekskursija Agluonoje – Šmakovkos muziejus – Preili porcelianinių lėlių muziejus – ekskursija Preiliuose 2d./1n.

Jelgavos ledo skulptūrų festivalis – Jaunpils pilis – viduramžių laikų pietūs