Maloni pažintis su Platelių kraštu: edukacinis užsiėmimas – plaukimas katamaranu – labirintai

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Maloni pažintis su Platelių kraštu: edukacinis užsiėmimas – plaukimas katamaranu – labirintai

Kelionės programa


Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

Maksimalus keliautojų skaičius šiai kelionei – 30 asmenų.
 

Savaitgalio kolektyvinę kelionę pradėsite nuo apsilankymo dvaro sodyboje. Žemaitės gimtajame name atidaryta memorialinė ekspozicija, pasakojanti apie rašytojos gyvenimą. Eksponuojami etnografiniai – istoriniai daiktai, leidiniai, knygos, fotografijos. Muziejaus gidė supažindins ir su Stanislavo Riaubos ekspozicija. Dalyvausite edukacinėje programoje „Rašymas žąsies plunksna“. Jos metu sužinosite kuo ypatingas šis naminis paukštis. Žąsies plunksna perrašydami trupą rašytojos Žemaitės kūrinio ištrauką patirsite ir kūrybos džiaugsmą.

Vėliau savaitgalio verslo kelionės metu Jūsų lauks pramoginis, pažintinis pasiplaukiojimas katamaranu Platelių ežere. Jeigu į kelionę vyksta daugiau nei 20 keliautojų – būtų du atskiri katamaranai.

Vėliau šioje savaitgalio verslo kelionėje vyksite pietauti, ragausite žemaitiškus tradicinius patiekalus - cibulynę, kastinį, šonkaulių šmotą.

Po ekskursijų bus susikaupusios informacijos, apmąstyti, pasisemti jėgų, sveikatos vyksite į labirintų parką. Labirintai egzistavo jau prieš 4 000 metų.  Viduramžiais labirintai būdavo labai įvairūs. Energetiniai labirintai turi tik vieną taką, vedantį į centrą ir vėl atgal. Jame nėra uždarų sienų. Kai eini labirintu, vis vingiuoji pirmyn ir atgal, sukdamas 180 laipsnių kiekvieną kartą, pereidamas į naują ratą. Kai žmogus keičia ėjimo kryptį, taip pat keičiasi ir jo suvokimas iš dešiniojo smegenų pusrutulio į kairįjį. Tai viena iš priežasčių, kodėl labirintas gali skatinti suvokimo, jutimo, sąmoningumo imlumą. Greičiau gaunami atsakymai į klausimus, greičiau išsprendžiamos problemos. Labirintų parką pristatys jo šeimininkai.

Kupini įspūdžių vyksite namo!
 

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 95 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, edukacinė programa, degustacija, plaukimas katamaranu, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Plaukimas Augustavo kanalu – Vilko guolis – Gdanskas - Sopotas – Malborko pilis – 3d./2n.

Kelionė į Latviją: Salaspilis – vikingų laivas – Motor muziejus – Bauskės pilis – shitaki grybai

Dzūkiškos bandos – ekskursija Alytuje – Šampano degustacija