Maloni pažintis su Platelių kraštu: edukacinis užsiėmimas – plaukimas katamaranu – labirintai

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Maloni pažintis su Platelių kraštu: edukacinis užsiėmimas – plaukimas katamaranu – labirintai

Kelionės programa


Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

Maksimalus keliautojų skaičius šiai kelionei – 30 asmenų.
 

Savaitgalio kolektyvinę kelionę pradėsite nuo apsilankymo dvaro sodyboje. Žemaitės gimtajame name atidaryta memorialinė ekspozicija, pasakojanti apie rašytojos gyvenimą. Eksponuojami etnografiniai – istoriniai daiktai, leidiniai, knygos, fotografijos. Muziejaus gidė supažindins ir su Stanislavo Riaubos ekspozicija. Dalyvausite edukacinėje programoje „Rašymas žąsies plunksna“. Jos metu sužinosite kuo ypatingas šis naminis paukštis. Žąsies plunksna perrašydami trupą rašytojos Žemaitės kūrinio ištrauką patirsite ir kūrybos džiaugsmą.

Vėliau savaitgalio verslo kelionės metu Jūsų lauks pramoginis, pažintinis pasiplaukiojimas katamaranu Platelių ežere. Jeigu į kelionę vyksta daugiau nei 20 keliautojų – būtų du atskiri katamaranai.

Vėliau šioje savaitgalio verslo kelionėje vyksite pietauti, ragausite žemaitiškus tradicinius patiekalus - cibulynę, kastinį, šonkaulių šmotą.

Po ekskursijų bus susikaupusios informacijos, apmąstyti, pasisemti jėgų, sveikatos vyksite į labirintų parką. Labirintai egzistavo jau prieš 4 000 metų.  Viduramžiais labirintai būdavo labai įvairūs. Energetiniai labirintai turi tik vieną taką, vedantį į centrą ir vėl atgal. Jame nėra uždarų sienų. Kai eini labirintu, vis vingiuoji pirmyn ir atgal, sukdamas 180 laipsnių kiekvieną kartą, pereidamas į naują ratą. Kai žmogus keičia ėjimo kryptį, taip pat keičiasi ir jo suvokimas iš dešiniojo smegenų pusrutulio į kairįjį. Tai viena iš priežasčių, kodėl labirintas gali skatinti suvokimo, jutimo, sąmoningumo imlumą. Greičiau gaunami atsakymai į klausimus, greičiau išsprendžiamos problemos. Labirintų parką pristatys jo šeimininkai.

Kupini įspūdžių vyksite namo!
 

Savaitgalio kolektyvinės verslo kelionės autobusu kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Į savaitgalio verslo kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo - gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Savaitgalio verslo kelionės autobusu PRELIMINARIOS (kintančios) papildomos išlaidos: Bukantės dvaro sodyba + edukacija, plaukimas katamaranu + vietinio gido paslaugos, žemaitiški patiekalai, labirintų parkas – 40-45€ asmeniui.

Pastabos: Šios savaitgalio verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid.

Šios savaitgalio verslo kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią savaitgalio verslo kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313, +37067727036, +37064442909, el.paštas [email protected], [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė ekskursija dviračiais kolektyvams „Po Pietinę Klaipėdą“

Pažintinė savaitgalio kelionė: muziejus - naktinis žygis – ėjimas kūlgrinda - Medvėgalis

Savaitgalio verslo kelionė autobusu – Rojaus keliu su žiobrių kepimu + dvariškas pyragas + meilės arbata

Virtuali alaus degustacija su pristatymu į namus

Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu: desertų-virtinukų-midaus degustacija

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – po Suvalkijos muziejus + razavi blynai

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu po Kupiškio kraštą su medaus, karvojaus bei pakišuolio degustacijomis

Teatralizuota ekskursija kolektyvams „O PRIE SMETONOS BUVO... “

Pramoga kolektyvams - teatro „arbatvakariai“ istoriniai spektakliai