Pažintinė kelionė po Platelių kraštą: Bičių ūkis su degustacija – energetinių labirintų parkas – žemaitiški patiekalai – plaukimas katamaranu

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė kelionė po Platelių kraštą: Bičių ūkis su degustacija – energetinių labirintų parkas – žemaitiški patiekalai – plaukimas katamaranu

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje kolektyvams aplankysite ir dalyvausite:

  • Verslo kelionės metu lankysitės bičių ūkyje, kuriame susipažinsite su bitėmis, pamatysite jų gyvenimo ypatumus, išbandysite bičių avilio terapiją bei degustuosite 12 skirtingų bičių produktų (skirtingų rūšių medus, duonelė, pienelis, pikis ir t.t), sūrio bei žolelių arbatos.
  • Pažintinės verslo kelionės metu vyksite į Energetinių labirintų ir geometrinių figūrų parką. Labirintai – sena meditacinė priemonė. Pasivaikščiosite šio parko labirintais, žiūrint į mandalą ”Gyvybės gėlelė”, būnant šalia merkabo ar kupolo. Čia dvasiškai tikrai atsigausite, pailsėsite. Sužinosite daug naudingos informacijos apie geometrines figūras ir jų poveikį mums. Vienas iš šeimininkų viską papasakos ir nukreips kur ir kaip vaikščioti. Įdomu tai, kad labirintai egzistavo jau prieš 4 000 metų.  Energetiniai labirintai turi tik vieną taką, vedantį į centrą ir vėl atgal. Jame nėra uždarų sienų. Kai eini labirintu, vis vingiuoji pirmyn ir atgal, sukdamas 180 laipsniu kiekvieną kartą, pereidamas į naują ratą. 
  • Šioje verslo kelionėje vyksite degustuoti žemaitiškų patiekalų. Edukatorės užsiėmimo metu žemaitiškai papasakoja apie senovės stalo tradicijas,  žemaičių valgymo įpročius, pasidalina tradicinių valgių gaminimo paslaptimis. Degustuosite: silkę susvogūnais, karštomis bulvėmis, spirginę, kastinį, varškės sūris su uogiene ir arbata. Taip pat edukatorės pademonstruos, kaip pasigaminti tikrą naminį kastinį.
  • Verslo kelionės desertas - plaukimas katamaranu. Pasigrožėsite Platelių ežere atsiverenčiu vaizdu. Išgirsite gido pasakojamas sakmes apie Platelių kraštą. Sužinosite istoriją, susipažinsite su ežero salomis, jų pavadinimais.

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės kaina (kelionė autobusu; kelionės vadovo – gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus.  Preliminariai kai keliauja 25 asmenys , kaina  - apie 39  € asmeniui (bičių produktų degustacija, energetinių labirintų parkas, žemaitiški patiekalai, plaukimas katamaranu)

Pastabos: Šios pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai.  

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę verslo kelionę autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: pažintis su pagrindiniais žmogaus pojūčiais

Savaitgalio verslo kelionė autobusu po Žemaitiją: aštuonračio muziejus – energetinių labirintų parkas ir kt.

Pažintinė kelionė autobusu: Siesikų dvaras – Antano Smetonos rezidencija – kugelis – Taujėnų dvaras

Pažintinė kelionė kolektyvui autobusu – „Pasienis“

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Miesto gynybinės sienos beieškant“

Pažintinė - degustacinė ekskursija kolektyvams „Prūsijos Karalių takais” su Memelietiškais pietumis

Marso kanjonai: Menčių klinčių karjeras - Šaltiškių molio karjeras - Papilės apžvalgos bokštas – Renavo dvaras

Pažintinė ekskursija kolektyvams - Po Klaipėdą šekelio keliu

Pramoginė programa kolektyvams – Užpuolimas