Pažintinė kelionė po Platelių kraštą: Bičių ūkis su degustacija – energetinių labirintų parkas – žemaitiški patiekalai – plaukimas katamaranu

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė kelionė po Platelių kraštą: Bičių ūkis su degustacija – energetinių labirintų parkas – žemaitiški patiekalai – plaukimas katamaranu

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje kolektyvams aplankysite ir dalyvausite:

  • Verslo kelionės metu lankysitės bičių ūkyje, kuriame susipažinsite su bitėmis, pamatysite jų gyvenimo ypatumus, išbandysite bičių avilio terapiją bei degustuosite 12 skirtingų bičių produktų (skirtingų rūšių medus, duonelė, pienelis, pikis ir t.t), sūrio bei žolelių arbatos.
  • Pažintinės verslo kelionės metu vyksite į Energetinių labirintų ir geometrinių figūrų parką. Labirintai – sena meditacinė priemonė. Pasivaikščiosite šio parko labirintais, žiūrint į mandalą ”Gyvybės gėlelė”, būnant šalia merkabo ar kupolo. Čia dvasiškai tikrai atsigausite, pailsėsite. Sužinosite daug naudingos informacijos apie geometrines figūras ir jų poveikį mums. Vienas iš šeimininkų viską papasakos ir nukreips kur ir kaip vaikščioti. Įdomu tai, kad labirintai egzistavo jau prieš 4 000 metų.  Energetiniai labirintai turi tik vieną taką, vedantį į centrą ir vėl atgal. Jame nėra uždarų sienų. Kai eini labirintu, vis vingiuoji pirmyn ir atgal, sukdamas 180 laipsniu kiekvieną kartą, pereidamas į naują ratą. 
  • Šioje verslo kelionėje vyksite degustuoti žemaitiškų patiekalų. Edukatorės užsiėmimo metu žemaitiškai papasakoja apie senovės stalo tradicijas,  žemaičių valgymo įpročius, pasidalina tradicinių valgių gaminimo paslaptimis. Degustuosite: silkę susvogūnais, karštomis bulvėmis, spirginę, kastinį, varškės sūris su uogiene ir arbata. Taip pat edukatorės pademonstruos, kaip pasigaminti tikrą naminį kastinį.
  • Verslo kelionės desertas - plaukimas katamaranu. Pasigrožėsite Platelių ežere atsiverenčiu vaizdu. Išgirsite gido pasakojamas sakmes apie Platelių kraštą. Sužinosite istoriją, susipažinsite su ežero salomis, jų pavadinimais.

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 84 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, plaukimas katamaranu, edukacinė programa, degustacijos, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

 

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Savaitgalio verslo kelionė autobusu po Žemaitiją: aštuonračio muziejus – energetinių labirintų parkas ir kt.

Vienos dienos kelionė autobusu - alaus turas + šmaikšti ekskursija Joniškėlyje

5 (penkių) dienų kelionė į Sakartvelą (Gruziją)

Smegduobės– Biržų pilis – senoviniai automobiliai – elnienos kepsniai

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu po Žagarės kraštą

Pažintinė dienos kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Paukščių kaimas - triušiukų slėnis-Vorutos pilis

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu – po Pamario kraštą, cepelinai, 1000 metų senumo valgiai, vyno degustacija

Vienos dienos kolektyvinė kelionė autobusu: sūrio degustacija – ekskursija – Žemaitiški patiekalai

Čenstakavos vienuolynas – Krokuva - Veličkų druskų kasyklos