Šmaikšti ekskursija – Įdomi senovinio alaus edukacija su vaišėmis

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Šmaikšti ekskursija – Įdomi senovinio alaus edukacija su vaišėmis

Kelionės programa

    • Lankysitės miestelyje, kurį vietiniai gyventojai išdidžiai vadina Šiaurės Lietuvos perlu. Su vietiniu gidu dalyvausite šmaikščioje ekskursijoje, kur per porą valandų parodys įdomiausias ir netikėčiausias Joniškėlio vietas. Stebuklingas akmuo, vampyro kapas, seniausia Lietuvoje universitetinė ligoninė ir karsto formos bažnyčia. 
    • Po įdomaus pasakojimo, vyksite į Pasvalio rajoną, kuriame dalyvausite įdomioje edukacijoje – degustacijoje. Čia jums papasakos apie senovinį alų, jo subtilybes, gaminimo procesą ir daug įdomybių, aprodys muziejų o paskui laukia degustacija, kurios metu ragausite 3 alaus rūšis (trečioką, antroką ir pirmoką) prie alaus jūsų laukia užkandėlės (sūris, kumpis, dešrelės, rauginti agurkai, naminė duona, bandelės) ir karštas patiekalas – kuris yra šeimininko paslaptis…(sužinosite nuvykę).

Vienos dienos verslo kelionės kaina (kelionė autobusu;  kelionės vadovo – gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) - derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės autobusu papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 25 asmenys, kaina  –  28 - 30 € asmeniui (šmaikšti ekskursija, alaus edukacija su degustacija ir karštas patiekalas)

Pastaba. Šios degustacinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai. 

Pažintinės kelionės autobusu maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę  kelionę autobusu: tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – pažintinis takas - Žemaičių Kalvarija - akmenų muziejus

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Pamirštos Senatorių gatvės istorijos“

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Ryga - Jugendo stilius - sūrių degustavimas

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams - Pėsčiųjų žygis – teatralizuota ekskursija – muziejus

Pažintinė ekskursija dviračiais kolektyvams „Po Centrinę Klaipėdą“

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – Rojaus keliu su grafiene Rozalija ir Sofijos virtukais

Pažintinis karinis turas kolektyvams autobusu – slapta kratų įranga, ginklų istorija, karinė ekskursija, ekspozicija

Teminė ekskursija kolektyvams „GURMANIŠKOS KAUNO ISTORIJOS“

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: Rojaus keliu - pilys - dvariškas pyragas + meilės arbata