Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: Kauno pilis - funikulierius - stalo žaidimai

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: Kauno pilis - funikulierius - stalo žaidimai

Kelionės programa

Pažintinę vienos dienos kelionę kolektyvams pradėsite apsilankymu Nemuno ir Neries santakoje esančioje pilyje, kuri buvo pastatyta XIV a. kryžiuočių antpuoliams atremti. Tai ne tik seniausia mūrinė pilis Lietuvoje, bet ir vienintelė, turinti dvi eiles gynybinių sienų. Aplink šį gotikinį gynybinį statinį kūrėsi gyvenvietė, išaugusi į dabartinį miestą. Pilis, kurioje, pasak legendų, paslaptingai po žemėmis prasmegusi karalienės Bonos Sforcos kariuomenė, pirmą kartą rašytiniuose šaltiniuose paminėta dar 1361 m. Kelis kartus atstatyta, savo reikšmę pilis prarado 1408 m., Kaunui suteikus Magdeburgo teises, ir visam miesto gyvenimui persikėlus į tuometinę Turgaus (Rotušės) aikštę. XVI a. pilyje veikė kalėjimas. Šiuo metu pilyje veikia Kauno miesto muziejaus skyrius. Turėsite ekskursiją su vietine gide po pilį.

Pažintinę kelionę kolektyvams autobusu tęsite keldamiesi funikulieriumi – vienu iš seniausių Europoje veikiančių virvinių bėginių keltuvų, kuris pastatytas 1935 m. Tai vienkelis keltuvas su dviem vagonais, prasilenkiančiais kelio viduryje. Pamatysite jau 70 metų veikiančią traukos įrangą, stotelių pastatus ir prieškario medinius vagonėlius (viename vagone telpa 25 keleiviai). Kelsitės bėgiais, kurių ilgis 132,9 m, o pasvirimo kampas 18°. Užsikėlę į kalno viršų pasigrožėsite atsiveriančia nuostabia miesto panorama.

Pažintinės-patyriminės kelionės pabaigoje kolektyvams yra siūloma unikali pramoga - išskirtinių stalo žaidimų kolekcija. Stalo žaidimų vakaro metu išbandysite iki dešimties naujų stalo žaidimų, jų taisyklės paprastos ir jus įtrauks žaibiškai. Vieni žaidimai greiti, reikalaujantys reakcijos, kiti – tikslumo, treti truputi pagalvoti, dar kiti – bendrauti. Vakaro metu kiekvienas atras kas jam labiausiai patiks. Nepamirškite, kad stalo žaidimai, visų pirma, yra bendravimo forma, todėl kolektyvas turės progą dar geriau pažinti vienas kitą.

Žaidimų vakaro programa kolektyvams susideda iš penkių dalių:

  • Apšilimo žaidimai: dideli, mediniai, greiti žaidimai – lengva išdrįsti išbandyti.
  • Azartiški žaidimai: visi vienu metu žaidžia tą patį žaidimą, pvz.: Bingo.
  • Crokinole turnyras: mediniai, dideli, blizgantys žaidimai atrodo solidžiai, tačiau neapsunkina taisyklėmis ir greitai įtraukia. Klasikinis kanadietiškas stalo žaidimas patiks tiems, kuriems patinka biliardas ar boulingas. Jau po 5 minučių būsite neblogi žaidėjai.
  • Lengvi strateginiai žaidimai: taisyklės nėra sudėtingos, tačiau žaidžiant reikia šiek tiek pagalvoti (neišsigąskite, pagalvoti reikės tik šiek tiek – galva tikrai „neužverda“). Jau po 2-3 rato pasidaro aišku ką ir kaip daryti. Atsiranda pirmieji planai ir pirmosios strategijos.
  • Bendravimo-blefavimo žaidimai: šiuose žaidimuose svarbiausi yra žaidėjai. Puiki iškalba, šaltas veidas, istorijų pasakojimas ir drąsa rizikuoti.Strike turnyras: greitas, chaotiškas žaidimas su kauliukais vakaro pabaigai. Atkrintamosios, kurių metu išsiaiškinsite kauliukų mėtymo karalių ir karalienę.

 

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 76 €  kai keliauja 40 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, stalo žaidimai, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės-degustacinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Jelgavos ledo skulptūrų festivalis – Jaunpils pilis – viduramžių laikų pietūs

Latvija.Estija: Sidabro muziejus – Povandeninis laivas – Kadriorgo rūmai 2d./1n.

Šakočio kepimas – krepšinio muziejus – sinagogų kompleksas