Teminė ekskursija po Lukiškių kalėjimą + Kjevo kotletas


Kelionės programa

Pažintinės ekskursijos kolektyvams metu apsilankysite 1904 metais pastatytame Lukiškių kalėjime. Sename kalėjime išgirsite, per daugybę metų sukauptas, šiurpias ir stebinančias istorijas apie čia kalėjusius nusikaltėlius ar net Lietuvos garsenybes.

Šioje pažintinėje – teminėje ekskursijoje Vilniaus Lukiškių kalėjime aplankysite ir sužinosite:

  • Aplankysite kalėjimo komplekse išlikusius šešis pastatus: Šv. Mikalojaus Stebukladario cerkvę, administraciją, gamybines patalpas, kalėjimą, tvorą su kontroliniu perėjimo postu ir kalėjimą-ligoninę, kuri buvo statyta sovietmečiu.
  • Pažintinės ekskursijos kolektyvams Vilniuje metu išgirsite apie gyvenimą kalėjimuose, žiaurių nusikaltėlių pasaulį ir įdomias Vilniaus Lukiškių kalėjimo istorijas, kurias išsaugojo čia dirbę ir savo akimis viską matę kalėjimo prižiūrėtojai.
  • Jus nustebins istorijos apie žmones-konteinerius, nuteistųjų vestuves ir pabėgimus iš kalėjimo.
  • Apžiūrėsite daugybę įvairiausių patalpų kaip mirtininkų kameras, pasimatymų kambarius ir dar niekur nematytas Vilniaus Lukiškių kalėjimo erdves. Pamatysite sukauptus slaptus nuteistųjų meno kūrinius ir draudžiamų įsinešti į kalėjimą daiktų parodą.
  • Pažintinės – teminės ekskursijos Vilniuje metu dar sužinosite apie istorines asmenybes, kurios kalėjo šiame Vilniaus Lukiškių kalėjime. Čia buvo nuteisti tokie asmenys kaip Lietuvos himno autorius Vincas Kudirka, rašytoja Žemaitė, Lietuvos Nepriklausomybės akto signataras Jonas Vileišis ir daug kitų...

Po pažintinės - teminės ekskursijos kolektyvams Vilniuje galimi pietūs. Ragautumėte autentišką Kijevo kotletą su tradiciniu garnyru plius kava arba arbata ir desertui morkų pyragas. Pageidaujant vegetariško patiekalo, būtina informuoti derinant ekskursijos kolektyvams datą, kitu atveju, bus užsakoma bendra tvarka.

Pažintinės ekskursijos kolektyvams programą po Vilniaus miestą be autorių sutikimo draudžiama naudoti ar platinti.

Pasiteiravimui apie pažintinę ekskursiją kolektyvams po Vilniaus miestą tel.: +37064442909, +37067727036 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected]

Transportas Pėščiomis
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Excursion „From Memel to Klaipeda“

Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu: desertų-virtinukų-midaus degustacija

Pažintinė kelionė kolektyvui autobusu – „Pasienis“

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu po Zarasų karštą su sočiais blynais - muzika ir jūros muziejumi

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Ryga - Jugendo stilius - sūrių degustavimas

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams - Raganų kiunkė – Etno šokiai ir žaidimai –piliakalnis - Telšiai

Degustacinė verslo kelionė - “Lietuviški gėrimai” – Slaptas bunkeris

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Miesto gynybinės sienos beieškant“

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Nusikaltimas ir bausmė“