Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – po Suvalkijos muziejus + razavi blynai

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – po Suvalkijos muziejus + razavi blynai

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje kolektyvams aplankysite ir dalyvausite:

  • Šios dienos pažintinės verslo kelionės kolektyvams pradžioje vyksite į Dr. Vinco Kudirkos muziejų, kuriame susipažinsite su V.Kudirkos veikla bei su Kudirkos Naumiesčio istorija. Muziejus pastatytas V.Kudirkos namo vietoje, kur ir buvo sukurta Tautiška giesmė. Dalyvausite edukaciniame užsiėmime, kurio metu susipažinsite su Suvalkijos etnografinio regiono susiformavimo aplinkybėmis, kapsų ir zanavykų skirtumais bei zanavykų tautinio kostiumo ypatybėmis.
  • Toliau pažintinės kelionės kolektyvams metu vyksite į J.Basanavičiaus sodybą. Čia, jaukioje Suvalkijos ūkininko vienkiemio sodyboje, kurioje atkurta XIX a. pabaigos - XX a. pradžios pasiturinčio valstiečio gyvenamoji aplinka su to laikotarpio išplanavimu, mus pasitiks vietinė gidė, kuri įdomiai papasakos pikantiškomis detalėmis paįvairintus J. Basanavičiaus biografijos faktus, atskleis jo šeimos narių tarpusavio santykių niuansus.
  • Pažintinės kelionės kolektyvams metu ragausite razavu blynų. Tai kulinariniam paveldui priklausantis patiekalas. Jie kepami iš pirmo malimo miltų, kuriuose išlieka visi vitaminai. Edukatorė plačiau papasakos apie šiuos blynus, jų kepimo tradicijas. Degustuosite razavus blynus su įvairiais dažiniais. (Jeigu degustacijos atsisakote registruojantis būtina tai nurodyti, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).

Esant grupei virš 20 asmenų, viena grupės dalis eis į ekskursiją, kita degustuos razavus blynus, vėliau keisis.

  • Šios pažintinės kelionės kolektyvams pabaigoje lankysitės kalbininko tėviškėje-muziejuje. Čia vietinė gidė supažindins su kalbininko tėvų sodyba. Kalbininko šeima persikėlė, kai Jonui buvo 17 metų. Yra išlikęs gyvenamasis namas, pastatytas pagal zanavykų etniniam regionui būdingus ūkininko namo bruožus. Viename namo gale įkurtas kalbininko memorialinis muziejus, kuriame eksponuojami kalbininko moksliniai darbai, šeimos, nuotraukos. Taip pat yra išlikusi klėtelė. Kieme auga ąžuolas, vadinamas Rygiškių Jono ąžuolu.

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės kolektyvams kaina asmeniui (kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės kolektyvams papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 28–30 asmenys, kaina  –  15–20 € asmeniui (įėjimai į muziejus + muziejaus gidų paslaugos, razavi blynai).

Pastabos: Šios pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai.  

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės kolektyvams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę verslo kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pramoga kolektyvams - teatro „arbatvakariai“ istoriniai spektakliai

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu į Biržų karštą

Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Latviški sūriai - Jelgava - Kino miestas

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: STEAM ugdymas ir pažintis su Vilniumi

Degustacinė verslo kelionė: Šilutė – Rusnė ir Uostadvaris – vikingų laikų valgiai – vyno degustacija

Jelgavos ledo skulptūrų festivalis – Sūrių degustacija

Verslo kelionė kolektyvams autobusu, kvalifikacijos tobulinimo programa Platelių krašte „Kiek žmonėse yra gyvas rūpestis tuo, kas paveldima“

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Plaukimas laivu - zoologijos sodas - Rygos senamiestis

Smegduobės– Biržų pilis – senoviniai automobiliai – elnienos kepsniai