Pažintinė kelionė kolektyvams: vienuolyno ansamblis – viduramžių maistas – stipriųjų gėrimų degustacija

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė kelionė kolektyvams: vienuolyno ansamblis – viduramžių maistas – stipriųjų gėrimų degustacija

Kelionės programa

Pažintinę vienos dienos kelionę kolektyvams pradėsite bažnyčios ir vienuolyno ansamblyje, kuris pastatytas XVII - XVIII a. LDK Didžiajam kancleriui Kristupui Zigmuntui Pacui remiant. Šis pastatų kompleksas vadinamas baroko perlu ir apibūdinamas kaip vienas geriausių ir brandžiausių baroko architektūros pavyzdžių Europoje. Šiuo metu vienuolynas priklauso Šv.Kazimiero seserų kongregacijai. Jame veikia vienas moderniausių muziejų Lietuvoje, stebinantis ne tik muziejinių ir religinių vertybių gausa, bet ir itin patraukliu bei moderniu jų pateikimo būdu. Ekskursija su vietiniu gidu.

Patyriminės-pažintinės vienos dienos kelionės kolektyvams autobusu metu turėsite ekskursiją po Kauno miestą. Šios ekskursijos metu gidė jums papasakos apie LDK laikų Lietuvą, pasivaikščiosite po žavingą senamiestį ir išgirsite daug istorijų apie šį miestą.

Pažintinę-degustacinę savaitgalio kelionę kolektyvams pratęsite jaukiame restorane, kuriame susipažinsite su viduramžių laikų maistu. Ragausite įdomius senovinius patiekalus kaip alaus sriuba su vėžių uodegėlėmis ir kepta višta su ruginės duonos pluta, bei išmoksite valgyti kaip valgė žmonės viduramžiais. Tad kyla klausimas, o kaip valgė žmonės senais laikais? O atsakymas labai paprastas, viską valgė savo rankomis. Šios degustacinės kelionės metu valgysite viduramžių laikų maistą naudodami tik peilius ir savo rankas, o rankas valysitės tiesiog į staltiesę, taip kaip darė mūsų protėviai. Kol skaniai valgysite gidė jums papasakos apie XIII – XVIII a. Lietuvos virtuvę, sužinosite: iš kur Radvilos gaudavo egzotinių vaisių; iš kur prasimanydavo šviežių figų, apelsinų, pasiflorų; iš kokių šalių atkeliavo dabar lietuviškais laikomi patiekalai.

Pažintinės-degustacinės kelionės kolektyvams autobusu pabaigoje lankysite pirmąjį ir vienintelį stipraus alkoholio muziejų Lietuvoje, kuriame susipažinsite su gamyklos istorija: senaisiais gamybos aparatais, archyviniais dokumentais, nuotraukomis. Muziejuje eksponuojami įvairių laikotarpių produkcijos buteliai, etiketės, įvairūs apdovanojimai.... Aplankysite ir pačią gamyklą, susipažinsite su filtravimo procesu, parodomi degtinių, likerių gamybos cechai. Ekskursiją veda ir gamybos įdomybes pasakoja ekspertas (-ė). Po ekskursijos 4 gėrimų degustacija.

 

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 95 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, degustacijos, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės-degustacinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Bohemijos ir Saksonijos Šveicarijos gamta ir Kioningšteino tvirtovė 4d/3n

Alatskivi pilis – estiško vyno degustacija – ekskursija Tartu – šaltalankių produktų degustacija

Latvija: Agluonos duonos muziejus – Ekskursija Agluonoje – Šmakovkos muziejus – Preili porcelianinių lėlių muziejus – ekskursija Preiliuose - ledų degustacija 2d./1n.