Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu į Latviją – Rygos senamiestis – plaukimas laivu – Juodagalvių namai

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu į Latviją – Rygos senamiestis – plaukimas laivu – Juodagalvių namai

Kelionės programa


Šioje vienos dienos pažintinėje kelionėje kolektyvams į Latviją puikiai praleisite laiką:

  • Pirmiausia, šioje dienos pažintinėje kelionėje kolektyvams plauksite Dauguvos upe pro senamiesčio centrą. Keliautojams atsivers puikūs miesto vaizdai su Rygos bokštais ir kitomis žymiomis vietomis.
  • Toliau šios pažintinės kelionės kolektyvams metu keliausite į Juodagalvių brolijos namus. Pastatas buvo pastatytas kaip įvairių susirinkimų ir Rygos bendruomenės priėmimų vieta. Namas yra vienas gražiausių pastatų visoje Rygoje. Čia laikinai veikė ir Latvijos Prezidentūra.  Apžiūrėsite įspūdingo grožio salę ir rūsius, o vietinis gidas supažindins su Juodagalvių namo ir Juodagalvių brolijos istorija.

Pagal galimybę pietūs prieš arba po ekskursijos po Rygos senamiestį. (Jeigu pietų atsisakote, arba pageidaujate vegetariško patiekalo, prašome registruojantis pranešti, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).   

  • Pažintį su Ryga, tęsite senamiestyje su gidu. Senovine senamiesčio aura galima mėgautis siaurose gatvelėse. Senamiestyje yra unikalūs gyvenamųjų namų kompleksai ir sakraliniai pastatai. Viduramžiais Ryga buvo galingas Hanzos sąjungos, vienijusios Baltijos regiono ir Šiaurės Vokietijos pirklius, uostamiestis. Senoji Ryga – tai architektūros ir senovės šedevras. Apie tai kaip kūrėsi miestas, kokie svarbūs įvykiai turėjo reikšmės miesto plėtrai ir dar daug įdomaus papasakos gidė.
  • Šią pažintinę kelionę kolektyvams į Latviją užbaigsite su nuostabiu atsiveriančiu vaizdu į senamiestį, promenadą bei daugelį kitų objektų. Pastatas iš kurio atsivers puikus vaizdas yra T formos, jį sudaro pagrindinis dangoraižis ir trys sparnai, galiniame sparne įrengta konferencijų salė su amfiteatru.

Šios pažintinės kelionės kolektyvams maršrutą galima keisti.

Vienos dienos pažintinės kelionės kolektyvams kaina asmeniui (kelionė autobusu,  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) - derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Savaitgalio pažintinės verslo kelionės kolektyvams PRELIMINARIOS (kintančios) papildomos išlaidos: plaukimas laivu, pasikėlimas į bokštą, pirklių namai ir gido paslaugos, pietūs - apie 55 € asmeniui, kai vyksta 27-30 keliautojų. 

Pastabos:
*
Šios verslo kelionės į Latviją autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai ar kita.
*Su savimi turėkite pasą arba asmens tapatybės kortelę.
*Keliautojai vykstantys į Latviją turi turėti galiojantį ES skaitmeninį COVID pažymėjimą, informaciją kaip jį gauti rasite paspaudę ČIA.
*Visiems keliautojams privaloma ne anksčiau kaip prieš 48 valandas iki Latvijos Respublikos sienos kirtimo užpildyti keliautojo anketą covidpass.lv ir išsaugoti QR kodą.
*Informacija vykstantiems į Latviją

Vienos dienos pažintinės kelionės kolektyvams autobusu į Latviją programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę kelionę kolektyvams į Latviją autobusu tel.: +37065556313, +37064442909, +37067727036, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Lūpų balzamo gamyba – fotografijos edukacija – Vereščiakas – Alaus degustacija

Degustacinė verslo kelionė - “Lietuviški gėrimai”

Pažintinis dviračių turas kolektyvams į Juodkrantę

Degustacinė kelionė kolektyvams ir jų vaikams autobusu į Latviją – Saldi kelionė

Pažintinė kelionė po Platelių kraštą: Bičių ūkis su degustacija – energetinių labirintų parkas – žemaitiški patiekalai – plaukimas katamaranu

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: istorinis, mitologinis, kultūrinis paveldas ir kraštovaizdžio pažinimas

Pažintinė kelionė kolektyvui autobusu – „Pasienis“

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu po Kauno fortus su kareiviška koše

Ekskursija kolektyvams „ROMANTIŠKA VIEŠNAGĖ GAMTININKO SODYBOJE“