Pažintinė verslo kelionė autobusu: Kintai – Vydūno muziejus – apyrankės edukacija – vikingų laikų maistas – vyno degustacija

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė verslo kelionė autobusu: Kintai – Vydūno muziejus – apyrankės edukacija – vikingų laikų maistas – vyno degustacija

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje aplankysite ir dalyvausite:

  • Verslo kelionės metu lankysitės Vydūno muziejuje. Stenduose, ekspozicinėse spintose ir ekrane pamatysite muziejuje sukauptą rašytojo gyvenimo ir kūrybos eksponatų kolekciją: rašytojo knygas, fotografijas, laiškus ir atvirlaiškius bei kitą medžiagą, autentišką asmeninį daiktą – Vydūno arfą, kuri savo dangiška melodija lyg palytėta Vydūno pirštų sutinka kiekvieną, įėjusį į muziejų. Nuo "Minčių medžio" galėsite prisiminimui nusikabinti Vydūno žodžių, posakių lapelį.
  • Verslo kelionės metu dalyvausite edukacijoje su emaliu. Edukacijos metu susipažinsite su emalio meno technologijų pradmenimis. Ant duotų vario ruošinių dėliodami paruoštą įvairiaspalvį emailį norimu piešiniu ar ornamentu, kaitindami krosnelėje , pasigaminsite siuvenyrą (sagę, pakabuką, apyrankę ar auskarus).
  • Su vietine gide verslo kelionėje leisitės į trumpą pažintį su Kintais. Čia auga didžiausia Lietuvoje tuja, jos aukštis siekia net 19 metrų, o laja apie 12 metrų. Niekur kitur tokios didelės, net Europoje nerasite (tik Šveicarijoje). Gidė Jums papasakos apie Kintų miestą, apžiūrėsite ir sužinosite Kintų bažnyčios istoriją.
  • Po malonių įspūdžių ir žinių, verslo kelionės metu būsite labai išalkę, tad vyksite ragauti ir sočiai pavalgyti vikingų laikų maisto. Beje čia ir patys turėsite pasigaminti, t.y. išsikepti mėsą molyje įvyniotą varnalėšų lapuose. Edukacijos metu supažindins su IX-XIIa duonos kepimo ypatumais, rakandais, legendomis. Ragausite avižinius arba miežinius duonos paplotėlius;  bandeles su aguonų arba medaus arba spanguolių įdaru.
  • Verslo kelionės pabaigoje vyksite į vyninę, susipažinsite su vyndariu ir jo šeimos istorija. Vyndarys turi tautinio paveldo sertifikatą. Degustacijai bus pateikti vyninėje gaminami vynai ir jų deriniai su sūriu.

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės kaina (kelionė autobusu; kelionės vadovo – gido paslaugos,  kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 25 asmenys, kaina  - apie 36  € asmeniui (Ekskursija Kintuose, Vydūno muziejus, edukacija su emaliu, vikingų laikų maistas, vyno degustacija)

Pastabos: Šios pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai.

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę verslo kelionę autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]t

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Česnakų pasaulis - Ryga - šampanas/vynas iš beržų sulos

Pažintinis karinis turas kolektyvams autobusu – pogrindžio spaustuvė – Raketinė bazė – slapti kariniai objektai

Pažintinė-gamtinė kelionė kolektyvams – Paukščių stebėjimas Nemuno deltoje

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams po Zarasų kraštą

Pažintinė-gamtinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – Marso kanjonai

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – dzūkiškos bandos – šampanas – dzūkiški pietūs – midus

Paslaugų, prekių pardavimų mokymai

Pramoginė programa kolektyvams – Užpuolimas

Pažintinė kelionė autobusu kolektyvams: Pėsčiųjų žygis-Žemaičių Kalvarija-Didžiausias riedulys-Akmenų muziejus