Blog'as

Plaktukų muziejus Vilkaviškio rajone

Plaktukų muziejus Vilkaviškio rajone

Plaktukų muziejus Degučių kaime, Vilkaviškio rajone atidarytas 2018 m. Muziejuje yra virš 1000 eksponatų.

Plačiau

Virtuali kelionė į Gelgaudiškio dvarą

Virtuali kelionė į Gelgaudiškio dvarą

Gelgaudiškio dvaras, XIX amžiaus architektūrinis statinys, stovi ant Nemuno kranto Gelgaudiškio kaime, Šakių rajone.  Apie 1842-1846 m. Prūsijos baronas Gustavas Henrikas Koidelis pastatė dabartinius rūmus.

Plačiau

Kelionių į Madeirą įspūdžiai

Kelionių į Madeirą įspūdžiai

Madeira yra nuostabi sala, ją įsimylėjau iš karto. Pirmą kartą buvau 2014m ir iš karto žinojau, kad čia dar grįšiu.

Atvykome į Machico miestelį, kuriame stovi didžiulis viešbutis svečiams. Priešais viešbutį milžininškas kalnas, už kurio ir yra nusileidimo takas lėktuvams. Tai lėktuvų atskridimą visada stebėdavome su jauduliu, nes atrodydavo, kad skrenda tiesiai į uolą. Tik vėliai sužinojau, kad Madeiros skrydžių pakilimo takas įeina į 10 pavojingiausių pasaulyje, nes yra pastatytas kaip tiltas ant vandens.

Plačiau

Pirmoji kelionė į Indiją. Namaste Indija – labas Indija !!!

Pirmoji kelionė į Indiją. Namaste Indija – labas Indija !!!

Pirmą kartą keliauti į Indiją nusprendžiau 2012 metų pavasarį. Indija – didelė šalis, kurioje gyvena apie 1,4 milijardo gyventojų. Kur keliauti/į kurį Indijos regioną, vietovę ? Indija - daugiatautė valstybė, kurioje gyvena keli šimtai tautų, kalbančių daugiau 1700 kalbų, pagrindą sudaro 25 kalbos ir daugiau nei 200 kitų dialektų. Palyginimui, kaip pas mus tikras žemaitis nesusikalbėtų su tikru dzūku. Taip ir ten gali būti, kad vieno regiono piliečiai kalba kita tarme ir jų gali nesuprasti. Aišku visada gelbėja bendra – gestų kalba. Kaip pasakojo vietiniai, kad jie tarpusavyje gali susikalbėti anglų kalba, bet ten kur vaikai nelanko mokyklų, kur labai varganai gyvena, jie kalba tik savo dialektu. Beje indai labai mėgsta keliauti po savo šalį. Kaip jie susikalbama kitame regione ? – ogi kiekvienas savo tarme :)

Taigi, noriu į Indiją, o į kurią vietą. Žinau, kad į .......

Plačiau

Kelionė į Italiją. Urbino miestas.  RENESANSO LOPŠYS. NUO RAFFAELLO IKI VALENTINO

Kelionė į Italiją. Urbino miestas. RENESANSO LOPŠYS. NUO RAFFAELLO IKI VALENTINO

SS423 – kelias, kuriuo važiuojant supranti, kodėl italas Valentino Rossi net 9 kartus tapo Motociklų sporto (Moto GP) pasaulio čempionu.Vingiuotas kelias veda į miestą, kur gimė ne tik šis pasaulio čempionas, bet ir vienas garsiausių tapytojų pasaulyje – Raffaello. Norite nusikelti į Renesanso laikotarpį? Keliaukite į URBINO!

Plačiau


Kelionių pasiūlymai


Pažintinė – pramoginė kelionė Lajų takas – A.Baranausko klėtelė – Siauruko muziejus – Natūralių kvepalų gamyba

Kalėdų žaisliuko gamyba - Frenkelio vila – Žibintų festivalis “Stebuklų šalyje” Pakruojo dvare iš MAŽEIKIŲ, PLUNGĖS, TELŠIŲ

Žibintų festivalis "Stebuklų šalyje" - Pramoginė ekskursija “Kultūrinis musgaudis” Šiauliuose, IŠ PALANGOS, KRETINGOS, PLUNGĖS, TELŠIŲ

Pažintinė kelionė su poilsiu į Filipinus

Sekmadienis

Экскурсия по старому городу Клайпеды и мемелианский обед (rusų kalba)

Tėvo Stanislovo saugotuvės – vienintelis 1863 sukilimo muziejus – Kėdainių senamiestis – Pelėdnagių kaimo vaišės