Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Hortenzijos, dvarai ir vienuolynas

 • Pradžia
 • Kelionės
 • Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Hortenzijos, dvarai ir vienuolynas

Kelionės programa

Šioje vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programoje pedagogams aplankysite ir dalyvausite:

 • Šią vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo kelionę mokytojams pradėsite nuo apsilankymo dvare, kuris istoriniuose šaltiniuose minimas nuo XVII a. Dvare - peizažinio tipo parkas, užimantis 28ha plotą. Parko teritorijoje esančiuose tvenkiniuose yra 15 salų. Šis dvaras pasižymėjo senosios bajoriškos dvarų kultūros puoselėjimu. Dvaro savininkai kūrė didelį ir puošnų parką, jame statė paminklus, skulptūras, kaupė archyvą ir biblioteką. Su dvaro gidu pasivaikščiosite po parką ir dvarą, išgirsite įdomių pasakojimų.
 • Kai jau ryškiaspalviai vasaros gėlynai prigęstą, savo išdidžias galvas iškelia hortenzijos. Taigi, suvilioti ryškiaspalvių žiedų grožio, kvalifikacijos tobulinimo kelionėje pedagogams metu leisitės į nuostabaus grožio hortenzijų mini parką, kuriame išvysite šias nuostabias gėles, galėsite apžiūrėti skirtingas jų rūšis, pasifotografuoti. Trapių nėrinių debesėlius primenančios hortenzijų žiedų kekės stebina dydžiu, formomis, džiugina spalvomis iki vėlyvo rudens. Ne veltui jas vadina sodo karalienėmis.
 • Toliau, šioje pažintinėje kvalifikacijos tobulinimo kelionėje pedagogams, vyksite į vienuolyną. Čia dalyvausite pažintinėje ekskursijoje, kurios metu apžiūrėsite vienuolyno pastatus, sužinosite įdomių pasakojimų apie vienuolyno istoriją, pagal galimybę apsilankysite paslaptinguose rūsiuose. Šis domininkonų vienuolynas - vienintelis Aukštaitijoje vėlyvojo baroko pavyzdys. Vienuolyno istorija pradedama skaičiuoti nuo 1676 m. Architektūros ir dailės istorijos požiūriu vertingiausias ansamblio pastatas – mūrinė bažnyčia. Manoma, kad bažnyčios interjeras yra išlikęs iš XVIII a. antros pusės, nes ankstesnysis buvo sunaikintas Šiaurės karo metu. Šios bažnyčios interjeras su aštuoniais altoriais yra vienas originaliausių vadinamojo liaudiško baroko pavyzdžių Lietuvoje.
 • Vėliau, vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo kelionėje pedagogams, degustuosite zacierkos sriubą ir koldūnus su silke ir burokėliais, taip pat atsigaivinsite vietinių žolelių arbata ir vienuolyno spurgytėmis (Jeigu šios edukacijos atsisakote būtina nurodyti registruojantis, kitu atveju bus užsakoma bendra tvarka).
 • Šios kvalifikacijos tobulinimo kelionės mokytojams pabaigoje aplankysite dar vieną nuostabų dvarą. Šiuo metu dvarą valdo jį atgavusi Bogdano Komaro anūkė. Ji ir papasakos jums apie jį.  Mykolas Komaras, bajorų Komarų iš Padniestrės palikuonis, 1654 m. įsikūrė šiame dvare. Iki mūsų dienų išlikę dvaro rūmai, oficina, pieninė, bravoras, sandėlis. Iki XIX a. antros pusės dvaro pastatas buvo vienaukštis, klasicistinio stiliaus. Rūmuose buvo 26 įvairios paskirties, formos ir dydžio patalpos. Rūmus supo 2 ha ploto angliško stiliaus parkas. Čia buvo daug meno kūrinių, per 5 tūkst. tomų biblioteka.
 • Pilni įspūdžių keliausite namo ir veliau jums bus į elektroninius paštus atsiųsti kvalifikacijos kėlimo pedagogams pažymos.

 

Vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo pedagogams kelionės kaina (kelionė autobusu; kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimas) - derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 30 asmenų kaina nuo 80 € asmeniui (lankymasis dvaruose, hortenzijų parkas, vienuolynas ir pietūs).

Vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programą pedagogams parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie kvalifikacijos kėlimo programą pedagogams tel.: +37065556313 , +37067727036 arba +37064442909; el.paštas: [email protected], [email protected] arba [email protected]

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums