Kelionė į Austriją: Štirijos pilys ir miestai (5d./4n.)

Pažintinės verslo kelionės autobusu į Austriją metu lankysitės nepakartojamo grožio Štirijos regione, kuriame grožėsitės gamta, pilių didybe bei vietinių žmonių vaišingumu. Ragausite austriško šokolado. Dekoruosite meduolius ir vaišinsitės vietiniais pyragais. Lankysite įspūdingus vienuolynus, Herberšteino ir Riegersburgo pilį. Antrąjį pagal dydį Graco miestą ir žaviąją Vieną.


Kelionės programa

 • 1 diena:

  Kelionė per Lietuvą, Lenkiją, Čekiją. Sustojimai tualetams kas 2,5 – 3 val. Pietūs Lenkijos pakelės kavinėje.

  Vakare atvykimas į viešbutį.

 • 2 diena:

  Po pusryčių tęsite kelionę kolektyvams autobusu. Lankysite Štirijos regioną pietininėje Austrijoje, garsėjantį žemdirbyste ir vyndaryste bei įstabiomis pilimis. Šios dienos kelionėje lankysitės nepakartojamo grožio Vorau vienuolyno komplekse, pastatytame 1163 metais. Su vietiniu gidu turėsite ekskursiją ir apžiūrėsite įspūdingus pastatus. Aplankysite bažnyčią ir biblioteką, kuri garsėja įspūdingomis freskomis, barokiniu stiliumi ir 40 tūkstančių knygų kolekcija. Toliau vykstate į – austriško šokolado degustaciją, tradiciniame Štirijos šokolado fabrike, kuris per metus pagamina net 646 tonas skirtingų rūšių šokolado. Po ekskursijų laukia pasivažinėjimas – tradicinėmis austriškomis rogutėmis. Skriesite 1,5 km ilgio nuokalne, įveikdami įvairias kliūtis. Po smagaus pasivažinėjimo lankysitės unikalaus kraštovaizdžio ekologiniame kumelių ūkyje. Ūkyje susipažinsite su grynaveisliais arkliais ir kumeliukais. Pamatysite didžiausią pasaulyje medinį trojos arklį, išgirsite jo istoriją, susipažinsite su ūkio veikla. Degustuosite ekologišką šviežią kumelės pieną, bei galėsite įsigyti iš kumelės pieno pagamintų produktų.

  Įsikursite viešbutyje Štirijos regione.

  Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena:

  Po pusryčių lankysite nepakartojamą Sigizmundo Herberšteino pilį. Tai viena iš seniausių Austrijos pilių, kurioje gyvena jau 23 karta. Pats Sigizmundas Herberšteinas 16 a. lankėsi Lietuvoje ir kitose kaimyninėse valstybėse norėdamas pažinti šių šalių kultūras ir papročius, po šios kelionės jis parašė knygą, kurioje aprašė sužinotas įdomybes kelionių metu. Viena iš frazių, anot autoriaus, kad Žemaitės paeiliui gimdydavo daug ir aukštų vaikų. Herberšteino pilyje ekskursijos metu sužinosite kelių epochų tradicijas, apžiūrėsite menes ir muziejus. Pasigrožėsite pilį supančiu nuostabaus grožio rožynu.

  Vėliau pažintinės verslo kelionės metu vyksite į tradicinę kepyklėlę, kurioje išbandysite dekoruoti tikrą austrišką meduolį, kol meduoliai išdžius, jūsų laukia Austriškų pyragų ir tortų degustacija su pasirinktu gėrimu, išdžiūvusį meduolį pasiimsite sau.

  Toliau panoraminiu keliu vykstate ir grožitės nepakartojamais Mažujų Alpių vaizdais. Apsilankysite unikalioje Švč. Mergelės Marijos bažnyčioje Pollau miestelyje. Ji laikoma viena iš geriausių Baroko pavyzdžių Štrijos regione.

  Toliau vykstate į įspūdingą Riegersburgo pilį. Pirmą kartą pilis paminėta jau 12 a.  ir nuo to laiko nei vienas priešas nepajėgė užimti šio statinio. Keltuvu keliatės į pilį, kur nuo pilies kiemo atsiveria nepakartojama šio krašto panorama. Pilyje yra 108 kambariai, iš jų turistams atviri 25. Gražiausia tvirtovės vieta – Karališkoji salė su dviejų aukštų mediniais portalais ir lubomis. Ekskursija su vietine gide rusų kalba.

  Po ekskursijos pilyje vyksite degustuoti tradicinių Štirijos regiono vynų. Ragausite 3 rūšis vyno.

  Po degustacijos laukia maudynės terminiuose baseinuose. Tai vieta, kur iš žemės gelmių  trykšta mikroelementų prisotintas karštas gydomasis vanduo.

  Nakvynei grįžimas į viešbutį ir vakarienė.

 • 4 diena:

  Papusryčiavę ir palikę viešbutį keliausite į Gracą, antrąjį pagal dydį Austrijos miestą. Ekskursija su gidu po istorinį miesto centrą. Pamatysite XV a. statytą gotikinę katedrą ir šalia XVII a. Ferdinando II pastatytą Šv. Kotrynos bažnyčią bei mauzoliejų. Apsilankysite trikampio formos centrinėje miesto aikštėje, kurią supa įspūdingai dekoruoti viduramžių namai ir rotušė.

  Laisvas laikas pietums arba nusipirkti lauktuvių.

  Toliau kelionę kolektyvams tęsite Austrijos sostinėje – Vienoje. Ekskursijos metu pamatysite Hofburgų rūmus, rotušę, garsiają Vienos opera, miesto simboliu vadinamą Šv. Stepono katedrą, Nacionalinį teatrą bei paminklą žymiausiai imperatorei Marijai Terezei.

  Laisvas laikas pavakarieniauti ir nusipirkti lauktuvių.

  Nakvynei keliausite į viešbutį Brno.

 • 5 diena:

  Pusryčiai viešbutyje ir kelionė į Lietuvą. Vykstate per Čekiją, Lenkiją, stabtelėjimas papietauti pakelės kavinėje.

   

Papildoma informacija


Pažintinės verslo kelionės autobusu į Austriją kaina nuo 508 € asmeniui gyvenant dviese dviviečiame arba tryse triviečiame kambaryje.

Į pažintinės verslo kelionės autobusu į Austriją kainą įskaičiuota: kelionė autobusu; 4 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais,  kelionės vadovo-gido paslaugos, vietinio rusakalbio gido paslaugos Austrijoje, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, kelionės dokumentų tvarkymas;

Papildomiems objektams turėti – apie 60 € asmeniui (pilių lankymas, pasikėlimas funikulieriumi, šokolado degustacija, pyragų degustacija, vienuolyno lankymas, vyno degustacija, terminių baseinų lankymas)

Priemoka už vienvietį kambarį – nuo 200 € asmeniui

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Asmeninės išlaidos,

Pietūs visas dienas;

Vakarienė pirmąjį ir ketvirtąjį vakarą;

Kelionės draudimas.

 

Reikalingi dokumentai:

 • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

 

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės verslo kelionės autobusu į Austriją maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę verslo kelionę autobusu į Austriją  tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Rokiškio kraštą su sūrio degustacija

Savaitgalio kolektyvinė verslo kelionė: Naktinis Kalėdinių eglučių turas autobusu iš Vilniaus

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė

Vienos dienos pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams: vienuolynas – ekskursija Kaune – pietūs - vienintelis alkoholio muziejus su degustacija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - muziejus

Šilko keliu po Uzbekistaną 8d./7 n.

Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rojaus keliu – pilys – teminė ekskursija

Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: kvepiantys kunigaikštienės pyragai ir dvarai