Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – skulptoriaus muziejus – Napoleono lobio paieška – Vyno degustacija

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – skulptoriaus muziejus – Napoleono lobio paieška – Vyno degustacija

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje-degustacinėje verslo kelionėje kolektyvams aplankysite ir dalyvausite:

  • Šios dienos pažintinėje-degustacinėje verslo kelionėje kolektyvams pradžioje lankysite unikalų ir vertingą skulptoriaus memorialinį muziejų.  Buvusiose skulptoriaus dirbtuvėse, apžiūrėsite didžiausias monumentalias skulptūras, įamžinusias  Lietuvos istorinius bei kultūrinius veikėjus, susipažinsite su skulptoriaus sukurtais paminklų projektais, darbo įrankiais ir rūbais. Skulptoriaus gyvenimo ir kūrybos istoriją papasakos muziejaus gidė.
  • Pažintinėje-degustacinėje verslo kelionėje kolektyvams metu dalyvausite “Napoleono lobio paieškose”, gausite žemėlapį ir nuorodas kaip surasti lobį. Jus pasitinks paslaptingi ponai ir ponios, kurie nuotaikingomis užduotimis ir žaidimais vis bandys atitolinti lobio radybas: vyks medžioklė ir laimikio dalybos, linksmos šokio pamokos, mados ir etiketo pramogos damos garderobinėje, ieškotojai klaidinami dvaro rūsiuose ir parko takeliais. Galų gale paieškas vainikuoja lobio radybos ir poniškos linksmybės, užkandžiai.
  • Šios pažintinės-degustacinės verslo kelionės kolektyvams pabaigoje vyno degustacija. Degustuosite 5 rūšių vyną,  paragausi juodųjų serbentų,  obuolių, ar vyšnių,  obuolių+ aronijų + juodųjų serbentų vyno rūšis, na o kokia bus penktoji vyno rūšis, turėsite atspėti patys . Prie vyno bus patiekti užkandukai (sūris, alyvuogės) taip pat susipažinsite su vynininko filosofija, išgirsite vyndario pasakojimą apie vyną, bei pačių rūšių pristatymą.

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 75 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, edukacinė programa, degustacija, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

 

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Jelgavos ledo skulptūrų festivalis – Sūrių degustacija

Latvija.Estija: Sidabro muziejus – Povandeninis laivas – Kadriorgo rūmai 2d./1n.

Edolės pilis - ekskursija Kuldygoje - vyno degustacija Aizputėje