Savaitgalio verslo kelionė: Naktinė ekskursija su žibintais - bandelės su lašinukais – išskirtinė bažnyčia -aštuonračio muziejus

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio verslo kelionė: Naktinė ekskursija su žibintais - bandelės su lašinukais – išskirtinė bažnyčia -aštuonračio muziejus

Kelionės programa


Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.
Maksimalus galimas keliautojų skaičius šiai kelionei - 18 asmenų.

Pirmiausia šioje savaitgalio verslo kelionėje autobusu vyksite pažiūrėti bažnyčios, garsėjančios originalumu ir unikalumu išsiskiriančiais šoniniais bažnyčios altoriais, padarytais iš natūralaus dydžio nužievintų ąžuolų kamienų ir šakų. Šakose įstatytos šventųjų statulėlės ir paveikslai. Tokia bažnyčia vienintelė Lietuvoje, pašvęsta Švč. Mergelės Marijos Snieginės garbei.

Savaitgalio kolektyvinę kelionę tęsite vykdami į Nemakščius, kur privataus muziejaus savininkas papasakos, kaip jam pavyko atkurti aštuonratį. Čia taip pat gausu įvairių eksponatų, susijusių su technika, su batsiuvystės amatu, siuvėjų amatu.  Muziejuje yra ir juokingų praėjusio šimtmečio eksponatų, kurie tuo metu buvo naudojami kasdieninei rutinai. Pats muziejaus įkūrėjas papasakos tokių įdomybių, kad pasakosite ir kitiems. Tai vieta nepaliekanti abejingų, mėgstama keliautojų.

Vėliau, šioje savaitgalio verslo kelionėje autobusu vyksite į vieną iš Kelmės rajono kaimų, kur susipažinsite su šio kaimo bendruomene ir dalyvausite edukacinėje programoje, kurios metu susipažinsite su krašto istorija, papročiais, paskanausite šeimininkių paruoštų bandelių su lašinukais ir pagurkšnosite vaistažolių arbatos su medumi.

Šios savaitgalio kolektyvinės verslo kelionės autobusu perliukas naktinė ekskursija su žibintais. Šnarant vakaro vėjui, girgždant durims, skraidant šikšnosparniams bažnyčios ir vienuolyno ansamblį pažinsite tamsoje.
 

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 96 €  kai keliauja 18 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, edukacinė programa su degustacija, naktinė ekskursija, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės-degustacinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė savaitgalio kelionė: Neonijos muziejus - Tartu Universiteto muziejus - Ledynmečio muziejus 2d./1n.

Pažintinė kelionė į Latviją: rododendrų žiedai – plaukimas Dauguvos upe Rygoje

Latvija.Estija: Sidabro muziejus – Povandeninis laivas – Kadriorgo rūmai 2d./1n.