Savaitgalio verslo kelionė: Naktinė ekskursija su žibintais - bandelės su lašinukais – išskirtinė bažnyčia -aštuonračio muziejus

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio verslo kelionė: Naktinė ekskursija su žibintais - bandelės su lašinukais – išskirtinė bažnyčia -aštuonračio muziejus

Kelionės programa


Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.
Maksimalus galimas keliautojų skaičius šiai kelionei - 18 asmenų.

Pirmiausia šioje savaitgalio verslo kelionėje autobusu vyksite pažiūrėti bažnyčios, garsėjančios originalumu ir unikalumu išsiskiriančiais šoniniais bažnyčios altoriais, padarytais iš natūralaus dydžio nužievintų ąžuolų kamienų ir šakų. Šakose įstatytos šventųjų statulėlės ir paveikslai. Tokia bažnyčia vienintelė Lietuvoje, pašvęsta Švč. Mergelės Marijos Snieginės garbei.

Savaitgalio kolektyvinę kelionę tęsite vykdami į Nemakščius, kur privataus muziejaus savininkas papasakos, kaip jam pavyko atkurti aštuonratį. Čia taip pat gausu įvairių eksponatų, susijusių su technika, su batsiuvystės amatu, siuvėjų amatu.  Muziejuje yra ir juokingų praėjusio šimtmečio eksponatų, kurie tuo metu buvo naudojami kasdieninei rutinai. Pats muziejaus įkūrėjas papasakos tokių įdomybių, kad pasakosite ir kitiems. Tai vieta nepaliekanti abejingų, mėgstama keliautojų.

Vėliau, šioje savaitgalio verslo kelionėje autobusu vyksite į vieną iš Kelmės rajono kaimų, kur susipažinsite su šio kaimo bendruomene ir dalyvausite edukacinėje programoje, kurios metu susipažinsite su krašto istorija, papročiais, paskanausite šeimininkių paruoštų bandelių su lašinukais ir pagurkšnosite vaistažolių arbatos su medumi.

Šios savaitgalio kolektyvinės verslo kelionės autobusu perliukas naktinė ekskursija su žibintais. Šnarant vakaro vėjui, girgždant durims, skraidant šikšnosparniams bažnyčios ir vienuolyno ansamblį pažinsite tamsoje.
 

Savaitgalio verslo kelionės autobusu kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Į savaitgalio kolektyvinės kelionės kainą autobusu įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Savaitgalio verslo kelionės autobusu PRELIMINARIOS (kintančios) papildomos išlaidos: aštuonračio muziejus, edukacija kaimo bendruomenėje su lašinukais, naktinė ekskursija su žibintais – apie 50 € asmeniui.
*Papildomai: Auka bažnyčiai.

Pastaba. Šios savaitgalio verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid.

Rekomendacija. Jeigu manote, kad bandelių bus mažokai, pasirūpinkite maistu ir vandenuku. Bus sustojimas degalinėje.

Savaitgalio verslo kelionės kolektyvams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie savaitgalio kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pramoginė programa kolektyvams – atvykimas į Memel

Savaitgalio kolektyvinė verslo kelionė - Paukščių šventė Kaišiadoryse

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rietavas – piliakalniai – brandinto kumpio degustacija – naktinė ekskursija su žibintais

Virtuali alaus degustacija su pristatymu į namus

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Zarasų krašte

Savaitgalio pažintinė-gamtinė kelionė autobusu kolektyvams: Levandos - dvaras - respublika - muziejus - parkas

2-jų dienų savaitgalio verslo kelionė autobusu skirta kolektyvams: Pažintis su dangaus žvaigždynais – Žygis su Radvilų troškiniu

Verslo kelionė kolektyvams autobusu, kvalifikacijos tobulinimo programa - Kūno kalba (gestai, manieros). Viešo kalbėjimo tobulinimas

Intriguojanti pramoga kolektyvams - stalo žaidimų vakaras